5

@koozzi kompletnie nie ta charakterystyka, to jest typowy ofensywny pomocnik oferujacy bramki i asysty, Pedri jest lacznikiem formacji wchodzacym do ataku z glebi pola. Bardzo ale to bardzo przydatny bylby to transfer. To jest nasz brakujacy element.

1

@VegetaPolska no i co z tego, ze nie chcesz? XD a jaki masz na to wplyw? Jak nie chce to nie chce, wiesz ile dziewczyn stracisz jeszcze w zyciu? Ba, powiem Ci, ze nawet po kilku latach mozesz je tracic bo im sie cos odwidzi i co zabijesz sie wtedy? Wez sie chlopie w garsc.

3

@VegetaPolska ej Vegeta ten nick nie pasuje do Ciebie :D Vegeta byl gosciem z duma, honorem i zawsze podniesiona glowa nawet jak przegrywal, bierz przyklad ze swojego idola ;) przestan sie chlopie mazac i zacznij sie zachowywac jak facet. Mam wrazenie, ze Ty na kolanach bys chodzil przed tymi wszystkimi malolatami co maja nasrane w glowie. Na kogo Ty w ogole czas tracisz? Wez znajdz sobie jakas kumata dziewczyne i nie 17 latke. Zajmij sie soba, uwierz w siebie, zacznij cos robic bo takich placzkow to zadna dziewczyna nie chce, uwierz. Jak laska wyczuje, ze moze sie Toba bawic i manipulowac a wyczuje bardzo szybko to jestes momentalnie stracony ;) i nie mam na mysli, ze masz byc samcem alfa tylko zwyczajnie normalnym, dobrym, pewnym siebie gosciem :D

0

@zeko0 ale Jurek to taki troche dzbanito

0

Raphinha gra dzis jak prawdziwy Brazylijczyk. Swietne zawody

2

@agaFCB ładnie wyszło, z pewnością smaczne :D na deser po mięsku jak znalazł ;p

1

@ObiwanKenobi nie od dzis wiadomo, ze najlatwiej atakowac kogos, kto nie moze odpowiedziec.

1

@Kidd dla mnie zdecydowanie Dark - zameczyl mnie, lubie zawiklane filmy, w ktorych trzeba pomyslec ale to jest dla mnie film o niczym, ktory strasznie sie ciagnie

0

@kuz a to bez podjazdu, chodzilo mi o to, ze moglby byc jeszcze lepszy a nie w porownianiu do Gatusso bo ten akurat nie miał jakiegoś super rozgrywania :D

3

Chcielibyście żeby Barcelona przeniosła się do innej ligi? Byl juz taki temat. Szczerze mowiac coraz bardziej sklaniam sie ku temu pomyslowi. Skonczyloby sie podporzadkowanie jebasowi i wszystko by wrocilo do normalnosci.

6

Gavi to nasz Gatusso :D moze w rozegraniu troche gorzej ale takiego walczaka oddajacego serducho to musimy tu trzymac za wszelka cene

2

@Survier Roni, Eto'o i Deco i ten fajny styl gry

0

@AmigoBlancos a ja bym chcial zeby przejechali sie po bayernie

1

@karszun przeciez Real ich ora za kazdym razem :D

1

@BulaKG oczywiście z tak. W Bayernie kto by nie gral jako CF to bedzie bramki ladowal

1

@Comentateiro nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu lekarzy nie jest zaszczepionych :) zaluje, ze tego nie wiesz bo mozliwe, ze bardzo zmienilbys swoj punkt widzenia.

2

@Comentateiro jak wytlumaczysz to, ze kiedys naukowcy twierdzili, ze jajka sa niezdrowe a teraz jednak sa zdrowe, albo nie, mozesz sie dowiedziec, ze sa zdrowe i niezdrowe ;) a takich przypadkow sa miliony. To, ze cos nauka twierdzi w danej chwili nie oznacza, ze z pewnoscia tak jest i jest to jedyna sluszna prawda. Nie robmy z naukowcow bogow, bo zmieniaja zdanie jak rekawiczki na zime. Slepa wiara w nauke bez samodzielnej analizy, laczenia faktow i roznych zrodel prawd jest totalna glupota. Zwyczajnie trzeba umiec sie doszukiwac i samodzielnie myslec i analizowac fakty i widze, ktora zdobedziemy.

0

@Mow_mi_Douglas tak tak a Twoja prawda jest jedyna sluszna prawda i faktem. Slabe prowo.

0

@AdiKingu96 jak latwo oskarzyc i niszczyc imie kogos kto nie moze odpowiedziec

0

@Floro on sie nie kopal do tego stopnia po czole. Nie szlo ale mial umiejetnosci i kazdy to wiedzial, nasza dwojka zwyczajnie ich nie ma. Zero dryblingu, szybkosci, przebojowosci. Zeby stojacej pilki nie potrafic kopnac ? Owszem zdarza sie ale to bylo podsumowanie.

1

Fati i Torres sa pierwszymi do pozegnania po sezonie. Juz nic z tego nie bedzie, to jest poziom Almerii

1

@LionelM95 i tak wlasnie dziala nauka, 100 razy zmienia zdanie dlatego zawsze bawi mnie to stwierdzenie jak smiesz dyskutowac z nauka i ludzmi madrzejszymi od Ciebie, powinienes slepo wierzyc we wszystko co powie naukowiec ;)

5

Po mundialu Lewy prezentuje poziom Piatka

0

@supraomnes1 mysle, ze on nawet tej ligi nie wygra

2

Real remisujac nadrabia punkty xD jakimi my jestesmy dziadami to sie w glowie nie miesci. Gen najwiekszego frajerstwa.

0

@Kiok342 nie bylaby bo nadal brak lewego skrzydlowego

14

Nigdy wiecej nie chcialbym w tej druzynie wszechstronnych zawodnikow mogacych grac na kilku pozycjach bo zawsze wychodzi, ze nie potrafia grac na zadnej.

1

@Sau_Ron bo on jest tylko dobijaczem i zawsze tak było. On zyje ze świetnej gry skrzydłowych i pomocników

0

@MateuszGotowka99 wystarczylo raz go wystawic na naturalnej pozycji

0

@BulaKG chyba pierwszy raz gra na swojej pozycji i od razu mamy tego efekt, swietny wystep

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?