0

A potem sie dziwic, ze Robercik nie strzela goli jak inni strzelaja za niego xD a tak serio to Anka wybrala sobie najbardziej zmyslowy taniec jaki istnieje, troche wspolczuje Robercikowi :D

2

@Kidd Ja tylko tradycyjne, żadnych smartów

0

@kylian7 chyba nie zrozumiales mnie ;) gdyby chlop chlopu nie probowal odbic laski, to i laski nie mialyby takiego pola manewru jaki maja teraz. A tak to pierwsza lepsza klotnia i nara bo kolejka stulejarzy juz czeka. Zreszta nawet klotni nie trzeba ;)

1

@Esteban_ co w tym smiesznego, kawal dobrego grajka, ktory przykrywa czapka kazdego naszego skrzydlowego :)

0

Jak pieknie widziec taki wynik dwumeczu na niekorzysc Bayernu :) cos wspanialego

3

@karci0 sa niestabilne wlasnie przez takich zj.....ch typow i typiary ;) a ziomy nie ogarniaja, ze sami sobie krzywde robia a laski przez to moga wszystko i traktuja ich jak zabawki do wykorzystania. Chlopy ogarnijcie sie

0

@agaFCB na kolacje jadlem kanapki z pasztetem, docen, ze w dniu Twojego swieta mialas z kim zjesc wieczorem :D

2

@tomek8756 #pieklokobiet ;p

0

@RomanHoffer spacery, chodzenie po gorach i nie tylko. Rower rekreacyjnie tylko ale godzina mi wystarcza i wiecej nie chce mi sie bo zaczyna mnie nudzic :) chodzic moge caly dzien

0

Ciekawe czy w tym sezonie jeszcze strzelimy bramkę

12

Jestesmy jedyna druzyna, w ktorej zastosowanie sprintu = kontuzja xD

1

@Ojciec5tkidzieci jeszcze Przysiega spoko ;p zawsze po pracy do obiadu wjezdzala i sie skonczyla po 4 latach. Dni stracily sens :D

1

@TheNekro94 kreatyna obciaza nerki. Wiem, ze kazdy uznaje ja za bezpieczna ale nie ma tak, ze na nic nie dzialaja srodki. Kreatyna gromadzi wode w organizmie i zwyczajnie masz jej nadmiar a to prowadzi do nadpracy nerek. Dlatego polecam silke na sucho i miec gdzies, ze sie wiecej nie urosnie. Zdrowie wazniejsze a i tak zle nie bedziesz wygladal przy regularnych cwiczeniach :)

9

Miod na oczy widziec jak Bayern dostaje oklep :D

0

I mozna dojechac Bayern? Mozna. Oby tak dalej.

6

@bari_94 ja to mam wrazenie, ze zawodnicy odgornie maja jakis zakaz gry 1 na 1 zeby tylko pilki nie stracic. Od kilku lat football zostal zabity taktyka przez co te mecze staja sie coraz nudniejsze. Kiedys ogladalo sie rowniez dla indywidualnosci i ile razy szczeka opadala jak ktos cos wyczarowal. Brakuje strasznie tego.

0

@derekszmid79 w 24 roku jak dobrze pojdzie

0

@Tasde ale fakt, ze ceny poszly mocno w gore. A3 smialo mozna bylo za 24-25k trafic, teraz pod 30 podchodza.

0

@Tasde wzialem, wzialem :) ale mimo wszystko fajne a3 w roczniku 2010-2012 spokojnie mozna znalezc do 30k. Akurat temat audi mam dobrze obeznany ;p ale niekoniecznie inne marki stad pytanie

0

@RosjaninBut accordy bardzo fajne, takie charakterne a mazda 6 ma piekna linie i ladny srodek no i japoncami swietnie sie kieruje, zgadzam sie z tym :)

0

@AbelKabel nie no nie ma chyba az takich skrajnosci, ja sie szczerze mowiac nigdy nie spotkalem zeby ktos sie krzywo patrzyl na male dziecko, ktore cos tam sobie mruczy pod nosem :) jak dla mnie wrecz dobrze, ze ktos przychodzi z dzieckiem

0

@AbelKabel ale ja rowniez nie pisze o zasmianiu sie jak woda chlapnie czy jakims odezwaniu sie. Tylko o zupelnym przeszkadzaniu i zaklocaniu spokoju. Bo takie cos rowniez sie zdarza. Byc moze nie do konca sie zrozumielismy. Bo takie zachowanie jak wyzej opisales nie jest niczym zlym.

0

@RosjaninBut mazdy 6 bardzo ladne sa tylko gnija niestety na potege :/ accord rowniez super jest tylko tam znowu podwozie lubi gnic. Civic ciekawa opcja, musialbym sie wglebic w temat

0

@Tasde akurat aktualnie od 7 lat rowniez a3 jezdze i 0 problemow z nia mialem oprocz czesto palacej sie zarowki :) wiem, ze koszt dwumasy to ok 2 tys ale z tym sie akurat licze. Mozna do 30 tys a3 kupic w bardzo dobrym stanie. Z a4 juz gorzej bo pod 40 raczej podchodza

0

Pytanie do osob ogarnietych w motoryzacji. Na jakie auta warto zwrocic uwage w okolicach powiedzmy 30k ? Na pewno z silnikiem diesla. A3, A4 rozwazam a jakies alternatywy?

0

@AxelF zgadzam sie, powinny byc wielkie kary.

0

@cris2706 nastepnym razem idiota sie zastanowi zanim komus wjedzie na rodzine, Fede top :) oczywiscie jesli to prawda z ta rodzina.

0

@LM10GOAT a bezkarnie obrazac rodzine juz mozna?

0

@AbelKabel Nie no jasne, jak nie ma mszy to zrobmy tam dyskoteke ;) nie, chce sie modlic to ide do kosciola, nie wymyslaj swoich zasad. Naprawde tak trudno wytlumaczyc dziecku? Raczej nie. Dzieci naprawde sa madre tylko trzeba im poswiecic czas.

1

@Javierr chyba nikoniecznie radosc wiaze sie z tym. Sa dzieci radosne, ktora wiedza jak trzeba sie zachowac. Kwestia rozmowy z dzieckiem. Tak jak napisalem, oczywiscie nie mam na mysli malutkich dzieci bo u nich to normalne i w takim wypadku oczywiscie nie ma nawet tematu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?