0

@Rysiu uważasz, ze gdybym mial opcje gry w obu klubach to zastanawialbym sie? No nie, zdecydowanie nie :)

12

Dobra jak dzieciak zastanawia sie miedzy tymi dwoma klubami to dobrze, ze tu nie przychodzi. Chcemy tu tylko takich, ktorzy marza serduchem o grze dla Barcy. Najemnicy niech zarzucaja na siebie przescieradla.

0

@Aragorn33 pieniedzmi dla tatusia

2

I zawsze ta sama historia. Co za hieny. W kazdy transfer musza sie wpieprzyc.

5

Zaraz przyjemniej bedzie sie ogladalo barcelonski Inter z nasza najlepsza gwardia niz nasz zespol :D

1

@Kgorecki2500 wilczak czechoslowacki zdecydowanie, wyzel i bulterier/doberman

1

@Survier nigdy wiecej u wladzy tego klamliwego, niemieckiego faszysty

4

@supraomnes1 szacun dla Realu, ze nie bawi sie w ta gowniana zabawe

3

Takich tatuskow tutaj nie chcemy. Ledwo swiat o nim uslyszal i juz sie zaczyna.

0

@Comentateiro moze zwyczajnie sa odpowiedzialni za swoje czyny i mysla co robia :) moga byc seksy, nie musi byc z tego dzieci i nikt nie musi na tym ucierpiec

0

@Emhyr nastepnemu sie odkleilo pod sufitem. Wincyj netflixow mlodym wpajac.

2

@tomek8756 ona pachnie i to ma wystarczyc xD

1

@DCHX brawo, biegles u mnie :) wielki szacunek, sam kiedys przy tym biegu robilem i przy trasie wiec wiem co to za morderczy wyscig przede wszystkim z samym soba :)

1

I po puczu.....

0

@RomanHoffer z Modriciem tak mam mimo, ze w sumie spoko gosc :D

0

@kondzix2115 wlasnie po TLOU, RDR2, Cyberpunku i GOW - odpalam cos innego i az sie odechciewa.

0

@Bart1 ja kolo 21 min srednim tempem w terenie gorzystym 500m npm

0

@tbas tak ladnie to wyglada po implozji, ktora sciska wszystko jak sprezynke?

2

@Comentateiro oczywiscie, ze tak. Przeciez ojciec jest zupelnie inny od matki. Matka daje i uczy na innej plaszczyznie niz ojciec. Kobieta i mezczyzna sa rozni i czerpie sie wartosci i nauki z dwoch zrodel. Nie ma mozliwosci zeby nie brakowalo.

1

@domino1344 jezeli Cie nie ugryzl i nie bylo kontaktu z krwia to nie masz czym sie w ogole martwic

2

@domino1344 serio? :D

1

@peetwithbarca przeciez Nico to sie nadaje do Getafe jakiegos

0

@peetwithbarca przeciez Brozo ma 30 lat i jest lepszym zawodnikiem. Raczej to nie jest dymanie.

2

@tbas ten Parejo od kilku lat sie tu przewija, przeciez to sa jaja jakies

1

@karolszymek umyj bo niewiadomo jaka bedzie forma zaplaty ;p

21

Mi osobiscie siadla, bardzo ladna :D

1

@Sulimo wlasnie tez nie moge tego pojac. Jak najbardziej jestem za eksploracja swiata ale ta lodz nawet certyfikatu nie miala. Odwazne posuniecie to bylo i zarazem niemadre.

0

@doc to niech leci do wielbladow i krzyzyk na droge

0

@Rewolucja123 mam na mysli glosne nazwiska, ktore na poczatku kariery juz takimi sa. Wcale nie jest powiedziane, ze to musi wypalic. Potencjal oczywiscie jest ogromny.

0

@paweldunajecfcb zobaczymy czy to zadziala bo zaczelo to przypominac ere galacticos gdzie nakupowano gwiazdeczek i za duzo nie ugrali. Mbappe akurat zazdro ale nie wiem czy tam juz przesytu gwiazdek nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?