malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rysiu uważasz, ze gdybym mial opcje gry w obu klubach to zastanawialbym sie? No nie, zdecydowanie nie :)
12
Dobra jak dzieciak zastanawia sie miedzy tymi dwoma klubami to dobrze, ze tu nie przychodzi. Chcemy tu tylko takich, ktorzy marza serduchem o grze dla Barcy. Najemnicy niech zarzucaja na siebie przescieradla.
0
@Aragorn33 pieniedzmi dla tatusia
2
I zawsze ta sama historia. Co za hieny. W kazdy transfer musza sie wpieprzyc.
5
Zaraz przyjemniej bedzie sie ogladalo barcelonski Inter z nasza najlepsza gwardia niz nasz zespol :D
1
@Kgorecki2500 wilczak czechoslowacki zdecydowanie, wyzel i bulterier/doberman
1
@Survier nigdy wiecej u wladzy tego klamliwego, niemieckiego faszysty
4
@supraomnes1 szacun dla Realu, ze nie bawi sie w ta gowniana zabawe
3
Takich tatuskow tutaj nie chcemy. Ledwo swiat o nim uslyszal i juz sie zaczyna.
0
@Comentateiro moze zwyczajnie sa odpowiedzialni za swoje czyny i mysla co robia :) moga byc seksy, nie musi byc z tego dzieci i nikt nie musi na tym ucierpiec
0
@Emhyr nastepnemu sie odkleilo pod sufitem. Wincyj netflixow mlodym wpajac.
2
@tomek8756 ona pachnie i to ma wystarczyc xD
1
@DCHX brawo, biegles u mnie :) wielki szacunek, sam kiedys przy tym biegu robilem i przy trasie wiec wiem co to za morderczy wyscig przede wszystkim z samym soba :)
1
I po puczu.....
0
@RomanHoffer z Modriciem tak mam mimo, ze w sumie spoko gosc :D
0
@kondzix2115 wlasnie po TLOU, RDR2, Cyberpunku i GOW - odpalam cos innego i az sie odechciewa.
0
@Bart1 ja kolo 21 min srednim tempem w terenie gorzystym 500m npm
0
@tbas tak ladnie to wyglada po implozji, ktora sciska wszystko jak sprezynke?
2
@Comentateiro oczywiscie, ze tak. Przeciez ojciec jest zupelnie inny od matki. Matka daje i uczy na innej plaszczyznie niz ojciec. Kobieta i mezczyzna sa rozni i czerpie sie wartosci i nauki z dwoch zrodel. Nie ma mozliwosci zeby nie brakowalo.
1
@domino1344 jezeli Cie nie ugryzl i nie bylo kontaktu z krwia to nie masz czym sie w ogole martwic
2
@domino1344 serio? :D
1
@peetwithbarca przeciez Nico to sie nadaje do Getafe jakiegos
0
@peetwithbarca przeciez Brozo ma 30 lat i jest lepszym zawodnikiem. Raczej to nie jest dymanie.
2
@tbas ten Parejo od kilku lat sie tu przewija, przeciez to sa jaja jakies
1
@karolszymek umyj bo niewiadomo jaka bedzie forma zaplaty ;p
21
Mi osobiscie siadla, bardzo ladna :D
1
@Sulimo wlasnie tez nie moge tego pojac. Jak najbardziej jestem za eksploracja swiata ale ta lodz nawet certyfikatu nie miala. Odwazne posuniecie to bylo i zarazem niemadre.
0
@doc to niech leci do wielbladow i krzyzyk na droge
0
@Rewolucja123 mam na mysli glosne nazwiska, ktore na poczatku kariery juz takimi sa. Wcale nie jest powiedziane, ze to musi wypalic. Potencjal oczywiscie jest ogromny.
0
@paweldunajecfcb zobaczymy czy to zadziala bo zaczelo to przypominac ere galacticos gdzie nakupowano gwiazdeczek i za duzo nie ugrali. Mbappe akurat zazdro ale nie wiem czy tam juz przesytu gwiazdek nie ma.