6

@OldMc84 chyba troche przesada, w tych latach football juz byl intensywny, teraz poszedl do przodu ale wtedy tez juz byl mocno fizyczny

0

@stone80 wiesz ile kosztuje zrobienie jednej ryski w Maseriatti? :) niech janek walacy w drzwi zaplaci za to

0

@pio92 to jak dla mnie zadnego sensu nie ma taka praca

1

@pio92 ja bym nie jezdzil na pewno. Brak czasu na zycie z takimi dojazdami. A nikt Ci nawet za to nawet nie zaplaci. Chyba, ze bylaby to jakas oferta powyzej 10k to juz mozna sie zastanawiac. Ale domyslam sie, ze nie jest bo takie kwoty maja programisci i mozliwosc pracy zdalnej.

2

@AlexDark00 amorow nie ma to szkodzi utrata zdrowia xD ile lat jezdzilem rowerem bez amorow po gorach, z Chelmca zjezdzalem milion razy i nie zauwazylem by cos sie moglo stac przez brak amorow a tu kostka rowna xD

0

@usztafik no jestes w stanie, gdyby tylko ludzie uzywali mozgu i byli kulturalni uwazajac na czyjas wlasnosc. Tylko tyle wystarczy. Buractwem jest wlasnie zachowanie ludzi.

4

@DLFCB i tak najwieksze przyglupy to ci, ktorzy jada obok siebie w 2 lub 3 osoby

0

@cules100pro porazka na calego...

10

@Tomo1989 a ja go poniekad rozumiem bo idiotow nie brakuje. Podjezdza janusz tico i nie patrzy tylko napieprza w drzwi drugiego auta bo co mu tam szkodzi. Wlasnie przez tych jankow wystepuja takie zachowania.

0

@karolszymek a ja uwazam, ze podzieli los Kubo, robcie screeny ;p

0

@kondzix2115 grzeszysz ;p

1

Imponujace liczby w ostatnim sezonie -0 bramek, 0 asyst. Nadaje sie do nas.

0

@Deviler nie, nie :) nie mam mu za zle, ze wybral Real, nie pierwszy nie ostatni przeciez. Nie byl moim celem atak na niego tylko moja opinia po obejrzeniu kompilacji z jego gra. I ciekawosc co ludzi tak bardzo przekonuje do niego. Ja wczesniej go zupelnie nie znalem i nie widzialem jego gry.

2

@MesQueUnClub_87 o wlasnie i to jest madry komentarz. Nie ma co wybrzydzac naszego bo mamy naprawde piekne miejsca w kraju ale warto byc otwartym rowniez na inne zeby poszerzac swoje horyzonty i poznawac swiat. Wtedy mamy kontrasty i ksztaltujemy bardziej swoja osobowosc.

5

A tak serio dlaczego uwazacie tego Turka za jakiegos kosmite? Bo ja obejrzalem kilka komplilacji na yt i szczerze mowiac prezentuje sie fajnie ale jakiegos przeogromnego szalu to nie widze tam. Takich mlodych bylo od groma. Obejrzyjcie 18-19 letniego Messiego i to jest przepasc przeciez. Ma klej w nodze no i tyle. Ani nie mija przeciwnikow jak tyczki, ani jakiejs wybitnej szybkosci tam nie ma. Serio wedlug mnie to moze byc jeden z wielu przypadkow a tu panuje taki szal na niego jakby to mial byc magik na 20 kolejnych lat. To juz zdecydowanie lepiej na kompilacjach wygladal chocby Sancho czy Antony.

3

@Dironixu ja rok w rok jezdze nad polskie morze raz lub dwa bo zwyczajnie je uwielbiam, ma swoj klimat inny niz morza zagraniczne, ktore rowniez sa wspaniale. Nie zamykam sie na podroze zagraniczne i tez je uwielbiam ale nie uwazam, ze polskie morze jest w czymkolwiek gorsze od innych. Moze poza tym, ze jest zimniejsze. Kazdy skrawek na swiecie ma swoj niepowtarzalny klimat :) nasze wydmy i szerokie plaze przy morzu sa cudowne, zachody slonca np w Kolobrzegu niszcza swoja zajebistoscia. Woda rowniez jest czysta. Ja osobiscie jestem otwarty na rozne kierunki a do tego gory sa tez poteznie piekne.

1

@Niente i zaraz wkroczy real :D

0

@FCBurnley Niby tak, coś w tym jest :D chociaż kiedy oni zdobyli cokolwiek? :D

0

@Xenoxi jak ktos jest lasy na kase to nie namowisz chocby nie wiem co. Niech tam idzie.

0

No i dobrze sie stalo :) powodzenia w podgrzewaniu lawki. 3 sezony sie tam pobuja, rok w klubie, potem 2 na wypozyczeniach jak Kubo aby ostatecznie trafic do jakiegos Arsenalu. Tych Messich nowych byly juz dziesiatki.

0

@MaroBrd Vini, Rodrigo, Endrick chocby

1

Wiedzac co robi real, ze zawsze czeka na nasz ruch by w ostatniej chwili zlozyc lepsza oferte powinnismy transfery zalatwiac po cichu a tu zawsze wszystko jest klepane z rozglosem, co, kiedy, kto i za ile. Totalny bezsens przeprowadzania transferow.

0

@MaroBrd zgadzam sie, ze biznesy powinno robic sie po cichu. Ale ta historia stala sie niejako juz standardowa. Zaczynamy walczyc o zawodnika, wchodzi Madryt i po frytkach. Kim bysmy sie nie interesowali to zaraz pojawiaja sie oni. Niewazne czy kogos potrzebuja czy nie - to juz wyglada tak aby kupic zebysmy my nie kupili.

0

@Rysiu uważasz, ze gdybym mial opcje gry w obu klubach to zastanawialbym sie? No nie, zdecydowanie nie :)

12

Dobra jak dzieciak zastanawia sie miedzy tymi dwoma klubami to dobrze, ze tu nie przychodzi. Chcemy tu tylko takich, ktorzy marza serduchem o grze dla Barcy. Najemnicy niech zarzucaja na siebie przescieradla.

0

@Aragorn33 pieniedzmi dla tatusia

2

I zawsze ta sama historia. Co za hieny. W kazdy transfer musza sie wpieprzyc.

5

Zaraz przyjemniej bedzie sie ogladalo barcelonski Inter z nasza najlepsza gwardia niz nasz zespol :D

1

@Kgorecki2500 wilczak czechoslowacki zdecydowanie, wyzel i bulterier/doberman

1

@Survier nigdy wiecej u wladzy tego klamliwego, niemieckiego faszysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?