13

Ferran ma motywacje do gry Xaviego. Parodia.

0

@Kamil689 spokojnie oni jeszcze treningu nie odbyli nawet. Może ich wpusci kolo 70-80 min ale kwestia 2 tygodni i będą grać w podstawie

9

@Mavcin1980 jak bedziemy mieli goscia, ktory potrafi byc w odpowiednim miejscu i isc do przodu jak taran to przeciez swietnie

1

@Comentateiro tez mam taka nadzieje ale jestem dobrej mysli. Potrzeba tylko troche czasu. Wydaje mi sie, ze i tak bardzo szybko i sprawnie sie z tym uwijaja. Nielatwo wyprostowac to co zostalo zniszczone przez te wszystkie lata. Pytanie, jak na to wplynie odejscie Alemanyego bo jesli chodzi i finanse to on prezentuje mistrzowski poziom.

0

@Nicko wiesz oni na razie sa zmuszeni do kombinowania stad rozne decyzje dziwne, ale mimo wszystko fenomenalnie wybrneli z tego wszystkiego. Az sie boje pomyslec jak wygladalaby nasza druzyna jesli ktos inny zarzadzalby klubem

5

Ale co jak co Lapcio jest pieprzonym szefem, chlop zna sie na robocie. Drugi raz wyciaga nas z szamba. Wydalismy 3,5 mln a zyskalismy swietnych zawodnikow, pozbylismy sie szrotu, nasza druzyna w 2 lata zostala kompletnie przebudowana. Nikt inny nie nadaje sie do tej roli tak jak pan pizza. Oczywiscie rownie wielka zasluga Alemanyego.

0

@Swistus172 ze sie ciesze :)

0

@MOLESTA czyli dokladnie jak Felix

1

@Volk ktos z dna Barcelony xD

1

Alez Felix bedzie flopem. Poroniona operacja.

1

A Cancelo jak nie bylo tak nie ma... Felixa nawet nie powinni negocjowac jak jeszcze 8 mln chca. Oni za darmoche kazdego by chcieli a od kogos za wypozyczenie jeszcze brac. To im zalezy wiec twardo stac przy swoim i zadnej kasy za wypozyczenie skoro chca sie go pozbyc.

0

@talizmo predzej lewoskrzydlowy bo tam nie mamy nikogo. Na prawym mimo wszystko jest Rafa i Lamine.

1

@Roobo farfocel i blad bramkarza

0

Bylo w zasiegu. W dwumeczu wynik niekorzystny ale gra lepsza niz przeciwnika. Szkoda.

1

Doliczony czas, trzeba cos przycisnac to 3 razy wrzutka balon za mocna do nikogo. Jak tak mozna? Ehh

3

Pozbeda sie Ansu i Abde zeby sciagnac na sile placka Felixa, ktory zrobi gorsze liczby od nich. Kino

1

@Bogan hyper X bardzo polecam

2

@HighestInTheRoom nie no nie mialem na mysli takich skrajnych przypadkow. Wiem, ze tacy sie trafiaja. Ale sa tez ludzie, ktorzy pracuja, chca cos robic, staraja sie i rzetelnie wykonuja swoja prace. Najzabawniejsze jest to, ze zazwyczaj kiero w takim sklepie to rowniez dzban, ktory nie ma pojecia o zarzadzaniu a ego ma wywalone w kosmos kim to on nie jest. Typowe srodowisko sklepowe :) aczkolwiek mimo wszystko uwazam, ze poszlo to w dobra strone, jesli pracownik nie wykonuje dobrze swoich obowiazkow to zawsze mozna go zmienic, mozna odbyc rozmowe itd. A jesli wykonuje dobrze swoja prace i ma jesscze czas scrollowac fb to rowniez nie widze w tym nic zlego bo praca to nie oboz. Byc moze jest na tyle ogarniety, ze potrafi sobie poradzic szybko z zadaniami i miec troche swojego czasu. Normalna sprawa.

2

@MatBac1991 bo skonczyly sie czasy, ze poswieca sie swoj czas ktory jest bezcenny za miche ryzu. I bardzo dobrze. W koncu ludzie otworzyli oczy. Lepiej pozno niz wcale.

0

@Pedri16Future jedynie lewe skrzydlo lezy i kwiczy

0

@FrankliN7 hahaha no fakt xD

0

@Jakchcesz oczywiscie, ze tak i jestem do tego przekonany w 100%. Nawet nie bede sie tu rozwodzil dlaczego bo wiadomo, ze zaraz beda teksty, wymyslasz sobie, to Twoja wyobraznia, chec uzyskania spokoju itd. Wiem jedno - nasi bliscy sa miedzy nami caly czas nawet jesli juz ich nie mozemy zobaczyc :) trzeba byc tylko mocno rozwinietym duchowo zeby potrafic to zauwazyc i umiec widziec a nie tylko "widziec".

0

@Striker kurcze naprawde dziwne. I to rozumiem normalna wersja, nie ultra? Wszedzie o tym bananagate pisza i szczerze to sam testowalem w mediakach dwoch i byla ta wada. Tylko nie mialem jak normalnych zdjec przetestowac stad moje pytanie w poscie. Ale ok, byc moze nie kazda sztuka to ma. A ewentualnie jeszcze pytanie - kojarzysz gdzie wyprodukowano Twoj egzemplarz? Na pudelku na pewno jest info

0

@Striker probowales zdjecie tekstu zrobic na 1x ? Wydaje mi sie, ze kazdy egzemplarz to ma. Albo jestes mega szczesciarzem :D

0

Posiada ktos telefon s22 lub s23? Mam pytanie odnosnie s22 czy faktycznie bateria jest tak dramatyczna jak to opisuja, a w s23 czy wada bananagate wystepuje tylko i wylacznie przy zdjeciach tekstu?

1

Po chlopie. Lewy do Arabii xD

6

Trzeba nowego trenera co ma dna Barcelony xD

0

Juz nie wiem czy to smieszne czy zalosne, smiech przez lzy xD

2

Zinchenko co szczesciarz. Vlada Sedan top.

0

@soczek446 no, tez porownam. Fajnie, ze zagral. Od marca gralismy juz tylko lige. Kilka miesiecy nie gral. Potem do presezonu przerwa. Teraz sezon przygotowawczy i znowu kontuzja. Nie rob jaj, ze zawodnik musi rozgrywac 45 min na mecz zeby kontuzji nie miec bo to bzdura. Przed ta powazna kontuzja tez co chwile cos mu bylo. I niestety na nasze nieszczescie z Araujo sprawa wyglada podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?