malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future jedynie lewe skrzydlo lezy i kwiczy
0
@FrankliN7 hahaha no fakt xD
0
@Jakchcesz oczywiscie, ze tak i jestem do tego przekonany w 100%. Nawet nie bede sie tu rozwodzil dlaczego bo wiadomo, ze zaraz beda teksty, wymyslasz sobie, to Twoja wyobraznia, chec uzyskania spokoju itd. Wiem jedno - nasi bliscy sa miedzy nami caly czas nawet jesli juz ich nie mozemy zobaczyc :) trzeba byc tylko mocno rozwinietym duchowo zeby potrafic to zauwazyc i umiec widziec a nie tylko "widziec".
0
@Striker kurcze naprawde dziwne. I to rozumiem normalna wersja, nie ultra? Wszedzie o tym bananagate pisza i szczerze to sam testowalem w mediakach dwoch i byla ta wada. Tylko nie mialem jak normalnych zdjec przetestowac stad moje pytanie w poscie. Ale ok, byc moze nie kazda sztuka to ma. A ewentualnie jeszcze pytanie - kojarzysz gdzie wyprodukowano Twoj egzemplarz? Na pudelku na pewno jest info
0
@Striker probowales zdjecie tekstu zrobic na 1x ? Wydaje mi sie, ze kazdy egzemplarz to ma. Albo jestes mega szczesciarzem :D
0
Posiada ktos telefon s22 lub s23? Mam pytanie odnosnie s22 czy faktycznie bateria jest tak dramatyczna jak to opisuja, a w s23 czy wada bananagate wystepuje tylko i wylacznie przy zdjeciach tekstu?
1
Po chlopie. Lewy do Arabii xD
6
Trzeba nowego trenera co ma dna Barcelony xD
0
Juz nie wiem czy to smieszne czy zalosne, smiech przez lzy xD
2
Zinchenko co szczesciarz. Vlada Sedan top.
0
@soczek446 no, tez porownam. Fajnie, ze zagral. Od marca gralismy juz tylko lige. Kilka miesiecy nie gral. Potem do presezonu przerwa. Teraz sezon przygotowawczy i znowu kontuzja. Nie rob jaj, ze zawodnik musi rozgrywac 45 min na mecz zeby kontuzji nie miec bo to bzdura. Przed ta powazna kontuzja tez co chwile cos mu bylo. I niestety na nasze nieszczescie z Araujo sprawa wyglada podobnie.
2
Ale szklany chlop, niczym od Dembele sie niestety nie rozni pod tym wzgledem
0
@tbas boje sie iphonow, ze nigdy sie na nie nie przestawie :/ czy dalej tak strasznie nie wspolgraja z uzytkownikiem jesli pozostale sprzety nie sa z rodziny jablka? W sensie kiedys wiem, ze nawet ze zrzutem zdjec byl problem bo programy trzeba bylo specjalne instalowac. Nadal tak to wyglada?
0
@GeneralXavi sprawdze, jak lekko przekroczy to da sie jeszcze ogarnac, dzieki
0
@dadan1990 jak foto o zmroku wypada? Daje rade?
0
@Explode sony ma matryce zeiss? Jesli tak to na pewno foto na najwyzszym poziomie tez :) ale to juz za wysoka kwota jak na tel. Mimo wszystko jak nastawiam sie typowo na foto to juz bezlustro wchodzi w gre
1
Prosba o podpowiedz dla zorientowanych w branzy telefonicznej. Jakis sprzecik do 3k? Glownie chodzi o jak najlepszy aparat i mniejsze gabaryty. Totalnie nie wiem w co isc, s22 spoko ale bateria na 4h, s23 wada aparatu - bananowy efekt i podrasowane sztucznie foty przez automat, huawei foto najlepsze ma ale brak wsparcia googla nadal :/ slabo to wyglada i nie ma alternatyw. Chinole to znowu... chinole
0
W koncu sensowny PO. Potrzebny jak tlen.
0
@Irmscher10 podzielam opinie, a z ciekawosci jakie plusy na korzysc Gdanska wzgledem Wrocka? Kocham Gdansk tak samo jak Wro ale nie znam az tak dobrze. Oczywiscie przede wszystkim dostep do morza - to wiem :) i tu mam rozterke gdybym mial sie przeprowadzic bo wizualnie jednak troche bardziej Wro mi sie podoba ale cale Trojmiasto rowniez jest piekne no i jest morze. Strasznie ciezki wybor.
0
@Rl9k1nG Wrocek top, razem z Trojmiastem najlepsze miejsce do zycia w Polsce i dlugo nic :) bez podjazdu inne miasta. Nie dosc, ze ladny, ma mnostwo pieknych miejsc, masz wszystko co trzeba i wiele mozliwosci to ludzie bardzo fajni i kontaktowi. Caly klimat w tym miescie jest swietny.
0
@BordowyPtak mysle, ze wolalbym byc takim brudasem w drodze powrotnej i umyc sie w domu niz kapac sie po prawdziwych brudasach ;) nie widze w tym nic zlego. Co kto woli. Taki brudas moze byc po pracy eleganckim facetem.
0
@Nano22 mysle, ze bardzo spoko bo po 4 miesiacach nawet nie wiesz z kim masz do czynienia :) jesli pogardzi to juz bedziesz wiedzial ;) zreszta czy kwota to wyznacznik? Liczy sie pamiec i szczerosc intencji. Rownie dobrze moglbys zabrac ja na kolacje i dac czekoladki i normalna wartosciowa dziewczyna bylaby zadowolona i docenilaby to
0
@Seba_89_ teraz niech udostepnia dane tych wszystkich zwyroli co spaceruja z biczami i doklejanymi pitolami na paradach lgbt :)
1
@Damian11 i to z obu stron
1
Masakra Lewy nic nie potrafi zrobic dobrze
0
@ptrx nie wroci bo nie ma skrzydlowych, na ktorych bazowal przez cala kariere :)
0
@abram3k to kto tutaj moze byc dobry? Ta druzyna jako calosc po prostu nie dziala. Kazdy zawodnik, ktory przychodzi nagle gra gorzej. Nawet ci z najwyzszej polki
0
@Nicko i obawiam sie, ze przez to ci dwaj moga zostac niestety zniszczeni a mogliby byc filarem w wiekszosci druzyn na dlugie lata.
2
Tak obiektywnie nie wydaje wam sie, ze Bellingham i Musiala zostawiaja daleko w tyle Pedriego? Moim zdaniem dosc spora roznica. Mam wrazenie, ze Pedri od dluzszego czasu mocno sie zatrzymal i chyba jest troche przeceniany mimo rowniez duzego potencjalu. Niby Pedri od czarnej roboty ale w liczbach to jest przepasc i calosc rozgrywania, ciagu na bramke tez na korzysc tej dwojki. Jak uwazacie?
7
Nie mamy niezbednego PO, nie mamy zadnego przebojowego skrzydlowego, nie mamy OP, ktory przy lamliwosci Pedriego rowniez by sie przydal a ubijamy interesy zeby sciagnac placka, ktory gra na pozycji, ktorej u nas nie ma. Dramat. Kolesiostwo weszlo na najwyzszy level.