malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle gdzie Ty masz zielona wode? XD z ciekawosci, bo jezdze kazdego roku nad polskie morze i nie zdarzylo mi sie widziec takiego morza... lubie i pojechac za granice ale tak samo lubie skoczyc nad nasz Baltyk i nie widze w tym zadnej zasciankowosci bo polskie morze ma swoj niepowtarzalny klimat. Nie widze w nim nic gorszego oprocz temperatury.
3
@Pintus czekaj ale wczesniej byla narracja, ze Cr lepszy bo Leo nic z repka nie osiagnal ;) no to osiagnal. To teraz juz sie nie liczy MS? XD
3
Sprzedac Kessiego za 2 mln, kupic Silve za 100 mln, czego nie rozumiecie xD
0
Hah to jest niewiarygodne. To juz chyba lepiej go zostawic.
0
@Rewolucja123 wow, petarda! To juz kolosalna przemiana, oby tak dalej i nie trac zapalu
0
@pt9 elegancko, wszystko jest kwestia psychiki i silnej woli. Chciec to moc, jak bedziesz wytrwaly to pol roku i jak nowy :D
2
@sidi12843 Niby do końca roku
2
@kondzix2115 psychologia i tematy duchowosci :)
4
@hurek12 juz kiedys o tym pisalem. I w takim trathlonie jest wlasnie konkurencja powazna a sport, ktory uprawia Robert z calym szacunkiem do jego wyczynow ale uprawia go kilka osob na krzyz. I to nie jest umniejszanie bo podziwiam go ale takie sa fakty. Baaardzo niszowa dyscyplina.
0
@Lukikiki kiedys blondynki teraz brunetki a najlepiej czarnule ;p
2
I znowu prze....na kasa. Idiotyzm.
0
@Barca1922 dla pilkarza z nr 6 czyli gleboko grajacego i rozgrywajacego od tylu, dyktujacego tempo gry to sa znakomite liczby :D udzial w 270 bramkach czyli 1/3 meczow udzial przy bramce
2
@Barca1922 Xavi nie mial liczb? Przeciez on w jednym sezonie uzbieral 30 asyst :D
1
@Rhaan Felix nie ma zadnych specjalnych atutow
8
@Nazio_87 nie ma takiej mozliwosci. Przeciez ze spadochronu skaczesz i tak samo to wyglada, lecisz 220 km/h w dol i nic sie nie dzieje z sercem
0
@kondzix2115 gdyby to byl Cancelo to Araujo i Christensen podstawa. Balde i Kounde na bokach i Cancelo rowniez. Do tego Kounde czasem na SO w rotacji i wtedy Cancelo gra z prawej. Czasem odpoczywa Balde i Cancelo gra z lewej. W naszej sytuacji Cancelo jest wrecz idealny obskakujac 2 pozycje. Mozemy wtedy fajnie rotowac lub w razie kontuzji tez jest wyjscie.
0
@Sapos93 ale pitbull w druzynie tez jest potrzebny. Gatusso mowi cos ? :D
0
Te kontuzje miesniowe u nas to jakis kabaret
0
O kurde co oni zagrali wow :D
2
Busi by nie dokopal xD ladne to bylo
2
@DonCarletto dokladnie, scena bez podjazdu, cos pieknego
0
Polecicie jakis mega dobry serial na poziomie BB, Peaky, Saul ? Tylko nie tasiemca, ktory ma 10 sezonow po 20 odcinkow :)
1
Kolejny, ktory w ataku kompletnie nic nie daje. Ostatni sezon staty chyba 0-0. Mlody i to na tyle z plusow
1
@DaPidejpi zaraz zostaniesz pojechany, ze to tylko 1 mecz i glupszego komentarza nie da sie przeczytac ;p i owszem, to tylko pierwszy mecz i wiadomo, ze nie jest zadnym wyznacznikiem, z tym ze my odstajemy tak bardzo fizycznoscia nie w pierwszym meczu tylko w trakcie sezonu rowniez. Xavi przyczepil sie jak to Arsenal mogl grac na takiej intensywnosci. A no tak mogl, ze dla nich jest to zwyczajnie codziennosc a u nas panuje wielkie zdziwienia jak tak mozna. Pozniej LM nas weryfikuje bo odstajemy od lat pod tym wzgledem od wiekszosci druzyn o topce nie wspominajac.
1
@jondeca grajac dobrze od listopada mozesz miec juz po mistrzostwie i lidze mistrzow :) co to w ogole za zalozenia zeby grac dobrze od listopada :D
1
I wlasnie to jest ta roznica :) jest praktycznie sierpien i taki Arsenal jest w gazie, dla nich taka forma to codziennosc a my jestemy dziadami, ktorzy sie dziwia jak mozna biegac i grac intensywnie :D to sa wlasnie te detale... za 2 czy 3 tygodnie zaczyna sie sezon a my jestesmy na etapie rozruchowym - truchcik i te sprawy xD i znowu caly sezon bedziemy na tym etapie
0
@tomek8756 przestan, jak mozna to w ogole rozwazac, chyba zaden normalny hetero czlowiek nie wszedlby w cos takiego
0
I w koncu lewe skrzydlo bedzie hulac ;p
0
Przeciez to jest jakas kpina. Nawet nie powinni do negocjacji z nimi zasiadac. 30 mln albo nara.
1
@Benz zdecydowanie Mbappe bo ma duzo szerszy wachlarz umiejetnosci