0

@Comentateiro chyba sobie jaja robisz kolego, z jakiej paki mam placic wiecej jak przez niemal 20 lat nikogo nie drasnalem nawet? Nie interesuja mnie inni bo place ze swoich a nie wspolnych oszczednosci.

0

@Klimach fan no coz, to takie prawdziwe w tych czasach, ze majac faceta wystarczy, ze inny sie usmiechnie szczegolnie jakis, ktory jest przeciwienstwem, odmiencem itd i od razu rodzi sie "przyjazn". Nawet mnie to nie dziwi.

1

@MesQueUnClub_87 sadze, ze to juz jest artyzm jesli chodzi o wykonanie :) motywy to juz kwestia gustu

1

@MesQueUnClub_87 racja ale z drugiej strony jak ktos jest prawdziwym wielbicielem lasu, podrozy itd to chyba nie ma nic zlego w tym. Wilk tez oklepany jest a osobiscie bardzo bym chcial jakis motyw z wilkiem bo jestem ogromnym fanem tych zwierzat od zawsze i wilczych charakterow ( mam na mysli wartosci jakimi sie kieruja ).

0

@Archie hahah dobre i jakby sie tak zastanowic to cos w tym jest :D

2

@Arkon nie homofobiczne tylko to bylo zazenowanie wciskaniem kitu gdzie w grze nawet nie bylo takiego watku. Oczywiscie w filmie trzeba bylo wcisnac bo jak to film bez gejow.

0

@gumaz tylko te 136 wjechalo z zupelnie innej potrzeby a nozownikow i bombowcow nam nie potrzeba ;)

0

@Herato obiektywnie mimo mojej niesympatii do niego uwazam, ze jest nr 2 na przestrzeni historii. Osiagnieciami zostawil daleko w tyle i Maradone i Pele. Prawie 20 lat na kosmicznym poziomie. Moze i Maradona dryblowal lepiej ale co z tego? Ile lat? Ronaldinho tez mial lepszego czystego skilla pilkarskiego ale wykorzystywal go przez 5 lat. Pele nigdy nawet z Brazylii nie wyjechal i nie gral w Europie. Dla mnie nr 2.

2

@PJ777 no i teraz sie rozumiemy :) chociaz wiesz co, wydaje mi sie, ze takie teksty na forum tez sa raczej w typie luznym i humorystycznym a nie zeby komus zlosliwie dowalic

0

@PJ777 bzdura, wartosciowe kobiety takze potrafia sie smiac same z siebie. Nic to nie ma do rzeczy. Wrecz przeciwnie, czlowiek ktory potrafi sie smiac sam z siebie wykazuje sie duzo wieksza inteligencja.

0

@JimMorrisonFCB no tak, o to mi chodzi, raczej wsrod swoich wiadomo aczkolwiek czy doczepki i traktowanie facetow nie poszlo za daleko? Bo tutaj to moglbym rozprawke juz napisac

1

@JimMorrisonFCB nie wiem, nie rozumiem jak zarty miedzy tak bliskimi ludzmi moga byc nie do przyjecia ale od zawsze otaczam sie tylko i wylacznie ludzmi z przeogromnym dystansem do zycia, z ktorymi mozna konie krasc i to nie jest zaden brak szacunku bo przeciez szacunek na powaznie okazuje sie w zupenie inny sposob :)

1

@kuz no i gitara :) zwykla czy elektryk?

0

@HypeR ze maja lepszego Norwega a Havertz to zadna 9

1

@JimMorrisonFCB zona by sie obrazila na cos takiego? To slaba relacja, bez dystansu :D nie wyobrazam sobie partnerki, z ktora nie mozna sobie porobic takich jaj w obie strony i sie razem smiac z tego :)

3

Zuckerberg na temat Covid - "Cenzurowalismy tresci, ktore z perspektywy czasu okazaly sie prawda"
Zrodel wiele

5

@JoeBlack oczywiscie, ze nie - wyksztalcenie, inteligencja, inteligencja emocjonalna oraz madrosc zyciowa to sa 4 zupelnie odrebne dziedziny zycia a wyksztalcenie nie ma zbyt wiele wspolnego z cala reszta i jest zdecydowanie najubozsze. Wyksztalcony czlowiek niekoniecznie jest madrym czlowiekiem.

0

@clyde talon na :D i balon ;p a tak serio to raz w zyciu tylko sie udalo ale konkretnie - wycieczke do Paryza dla 2 osob na 6 dni :D za ulozenie wierszyka urodzinowego galerii handlowej ;p

1

@bartas97 a ja wlasnie nie cierpie tych zapiekanych, jak czuje cieply sos i surowki to mam odruch wymiotny :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro hmm swoja droga ciekawe bo rozmawialem ostatnio ze swoja dobra znajoma, ktora od kilkunastu lat zyje w Live i mowila totalnie odwrotnie, ze Brytyjczycy bardzo sie ciesza, ze wyszli z unii ;p nigdy tez nie mowila zeby czegokolwiek tam brakowalo, co do dentysty tutaj twierdzi to samo ale bardziej chodzi o aspekt pieniezny - jak zjezdza do Polski to tutaj idzie do stomatologa bo jest tam duzo drozej niz u nas ( jakby u nas bylo tanio... ).
Znajoma jest kiero w wielkiej korporacji rowniez.

1

@skwaszak10 to taki sucharek mam nadzieje? XD

0

Co za sezon, jeden z najpiekniejszych - Messi i Argentyna z mistrzostwem swiata, Barca z mistrzostwem Hiszpanii i Pep z City z liga mistrzow, WOW :D

3

Kibicujemy Idze ale prawda jest taka, ze w czasach Agnieszki gdzie graly Williamsowe, Szarapowe itd to Iga nawet w pierwszej 10 by nie byla. Kolosalna roznica poziomu.

2

@Medium ale shit, nie da sie sluchac takiej muzyki :D az uszy bola

1

Ferran nowy transfer :D i znowu caly sezon z meczybula na lewej stronie :/

8

@arasz1819 byc ciut ostrozniejszym i zaglosowac na PO z Donaldem na czele? Brzmi logicznie xD

5

@Kapitan hawk ale koledzy maja racje przeciez, ta gazeta to sciek jak stronka onetu, gdzie kazdego dnia sa wymyslane zenujace ludzkie historie, zawsze jak to czytam to placze ze smiechu z tych madrosci :) i zawsze artykuly bez zadnych konkretow. Gdyby to byla prawda to bylaby podana nazwa szkoly, jak w kazdej potwierdzonej wiadomosci z rzetelnego zrodla

0

@Encore bez przesady, przyszedl do Realu w wieku 27 czy 28 lat, pierwsze 2 sezony szalu nie bylo, potem odpalil. Czyli jakies 8 lat topka swiatowa a nie 15, to Zidane wcale nie krocej byl topem

0

@Encore i mistrza swiata i mistrza Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?