0

@Lucerfi przeciez gra Abde wczoraj to byl kabaret

1

ewska madrycka tfu liga. Rzygac sie po tylu latach.

3

@LioMessi10 nikt jeszcze

3

Sedzia w leb powinien dostac po meczu

0

Troche mam wrazenie, ze jak zbyt wielu dzieciakow jest na boisku to popelniamy za duzo prostych bledow

2

Yamal wiecej w minute niz przez caly mecz prawe skrzydlo xD

3

My musimy dac sobie spokoj z Silva. Ten mecz dobitnie pokazuje, ze my priorytetowo potrzebujemy PO i swietnego skrzydlowego

1

Araujo na PO, niszczenia jednego z najlepszych SO na swiecie ciag dalszy. Serio niech jak najszybciej przychodzi Cancelo lub ktokolwiek bo szkoda takiego zawodnika psuc.

4

Alez pieknie bayern w tyte :)

2

I dobrze. Straszny wrzod. Niech to bedzie ostatni artykul o nim i do zapomnienia.

1

@michal26 zgadzam sie i mam oczywiscie swiadomosc, ze czas tez zagral na korzysc

0

@Matt_i1992 pewnie chodzi o to, ze posunal sie do nieczystej zagrywki bez zadnych skrupulow. Wzial kase arabska i sam sie wykupil. Ogolnie cala ta sytuacja byla mega niefajna.

1

@Arkon bylo zdecydowanie gorzej niz teraz. Mimo wielu rzeczy, ktore mi sie obecnie nie podobaja moge duzo wiecej niz kiedys. Generalnie gardze jednymi i drugimi. Bo to sa takie same mendy.

0

@HanysUF Liverpool od zawsze

0

@Herato z calym szacunkiem ale Robcio bez podjazdu do tych zawodnikow

0

Jaki tel polecacie tak powiedzmy do 3k ? Zalezy mi na aparacie naprawde dobrym, dobrej baterii i niezbyt duzych gabarytach. Mam wrazenie, ze kompletnie nie ma w czym wybierac :/ albo wielkie cegly, albo bateria pada po 5 godzinach albo aparaty takie sobie

0

@abram3k no az dziwne bo kawal atletycznego chlopa

3

Ale Andrzejek to na 60 lat wyglada :D

2

Kabaretu ciag dalszy, my bysmy pol roku na zamknietym grali

0

@Rust_Cohle a moze nie byles nad naszym morzem i piszesz powielane smieci? Moze musialbys pojechac i to sprawdzic ;)

1

@Rust_Cohle gdzie Ty masz zielona wode? XD z ciekawosci, bo jezdze kazdego roku nad polskie morze i nie zdarzylo mi sie widziec takiego morza... lubie i pojechac za granice ale tak samo lubie skoczyc nad nasz Baltyk i nie widze w tym zadnej zasciankowosci bo polskie morze ma swoj niepowtarzalny klimat. Nie widze w nim nic gorszego oprocz temperatury.

3

@Pintus czekaj ale wczesniej byla narracja, ze Cr lepszy bo Leo nic z repka nie osiagnal ;) no to osiagnal. To teraz juz sie nie liczy MS? XD

3

Sprzedac Kessiego za 2 mln, kupic Silve za 100 mln, czego nie rozumiecie xD

0

Hah to jest niewiarygodne. To juz chyba lepiej go zostawic.

0

@Rewolucja123 wow, petarda! To juz kolosalna przemiana, oby tak dalej i nie trac zapalu

0

@pt9 elegancko, wszystko jest kwestia psychiki i silnej woli. Chciec to moc, jak bedziesz wytrwaly to pol roku i jak nowy :D

2

@sidi12843 Niby do końca roku

2

@kondzix2115 psychologia i tematy duchowosci :)

4

@hurek12 juz kiedys o tym pisalem. I w takim trathlonie jest wlasnie konkurencja powazna a sport, ktory uprawia Robert z calym szacunkiem do jego wyczynow ale uprawia go kilka osob na krzyz. I to nie jest umniejszanie bo podziwiam go ale takie sa fakty. Baaardzo niszowa dyscyplina.

0

@Lukikiki kiedys blondynki teraz brunetki a najlepiej czarnule ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?