malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi przeciez gra Abde wczoraj to byl kabaret
1
ewska madrycka tfu liga. Rzygac sie po tylu latach.
3
@LioMessi10 nikt jeszcze
3
Sedzia w leb powinien dostac po meczu
0
Troche mam wrazenie, ze jak zbyt wielu dzieciakow jest na boisku to popelniamy za duzo prostych bledow
2
Yamal wiecej w minute niz przez caly mecz prawe skrzydlo xD
3
My musimy dac sobie spokoj z Silva. Ten mecz dobitnie pokazuje, ze my priorytetowo potrzebujemy PO i swietnego skrzydlowego
1
Araujo na PO, niszczenia jednego z najlepszych SO na swiecie ciag dalszy. Serio niech jak najszybciej przychodzi Cancelo lub ktokolwiek bo szkoda takiego zawodnika psuc.
4
Alez pieknie bayern w tyte :)
2
I dobrze. Straszny wrzod. Niech to bedzie ostatni artykul o nim i do zapomnienia.
1
@michal26 zgadzam sie i mam oczywiscie swiadomosc, ze czas tez zagral na korzysc
0
@Matt_i1992 pewnie chodzi o to, ze posunal sie do nieczystej zagrywki bez zadnych skrupulow. Wzial kase arabska i sam sie wykupil. Ogolnie cala ta sytuacja byla mega niefajna.
1
@Arkon bylo zdecydowanie gorzej niz teraz. Mimo wielu rzeczy, ktore mi sie obecnie nie podobaja moge duzo wiecej niz kiedys. Generalnie gardze jednymi i drugimi. Bo to sa takie same mendy.
0
@HanysUF Liverpool od zawsze
0
@Herato z calym szacunkiem ale Robcio bez podjazdu do tych zawodnikow
0
Jaki tel polecacie tak powiedzmy do 3k ? Zalezy mi na aparacie naprawde dobrym, dobrej baterii i niezbyt duzych gabarytach. Mam wrazenie, ze kompletnie nie ma w czym wybierac :/ albo wielkie cegly, albo bateria pada po 5 godzinach albo aparaty takie sobie
0
@abram3k no az dziwne bo kawal atletycznego chlopa
3
Ale Andrzejek to na 60 lat wyglada :D
2
Kabaretu ciag dalszy, my bysmy pol roku na zamknietym grali
0
@Rust_Cohle a moze nie byles nad naszym morzem i piszesz powielane smieci? Moze musialbys pojechac i to sprawdzic ;)
1
@Rust_Cohle gdzie Ty masz zielona wode? XD z ciekawosci, bo jezdze kazdego roku nad polskie morze i nie zdarzylo mi sie widziec takiego morza... lubie i pojechac za granice ale tak samo lubie skoczyc nad nasz Baltyk i nie widze w tym zadnej zasciankowosci bo polskie morze ma swoj niepowtarzalny klimat. Nie widze w nim nic gorszego oprocz temperatury.
3
@Pintus czekaj ale wczesniej byla narracja, ze Cr lepszy bo Leo nic z repka nie osiagnal ;) no to osiagnal. To teraz juz sie nie liczy MS? XD
3
Sprzedac Kessiego za 2 mln, kupic Silve za 100 mln, czego nie rozumiecie xD
0
Hah to jest niewiarygodne. To juz chyba lepiej go zostawic.
0
@Rewolucja123 wow, petarda! To juz kolosalna przemiana, oby tak dalej i nie trac zapalu
0
@pt9 elegancko, wszystko jest kwestia psychiki i silnej woli. Chciec to moc, jak bedziesz wytrwaly to pol roku i jak nowy :D
2
@sidi12843 Niby do końca roku
2
@kondzix2115 psychologia i tematy duchowosci :)
4
@hurek12 juz kiedys o tym pisalem. I w takim trathlonie jest wlasnie konkurencja powazna a sport, ktory uprawia Robert z calym szacunkiem do jego wyczynow ale uprawia go kilka osob na krzyz. I to nie jest umniejszanie bo podziwiam go ale takie sa fakty. Baaardzo niszowa dyscyplina.
0
@Lukikiki kiedys blondynki teraz brunetki a najlepiej czarnule ;p