0

@Comentateiro ale skad Ty bierzesz caly czas te uprzedzenia? Ja Ci w poscie powyzej napisalem ze wlasnie to robicie, wkladacie neutralnych ludzi do wora z uprzedzonymi do homo a post nizej nadal robisz to samo. Wlasnie o to mi chodzilo co w tym momencie sam robisz.
O tolerancji to nawet nie zaczynam dyskusji bo to dziala tylko w jedna strone. To tez jest absurdalne. Konserwa ma tolerowac ale lgbt osoby o innych pogladach juz moze nazywac homofobami. Brawo.
No i na koniec najwieksza hipokryzja - piszesz, ze ja wrzucam do jednego wora wszysykich a sam na ten temat zaczalem dyskusje, ze wlasnie te srodowiska robia to z uznawanymi przez nich "homofobami". Czy to nie aby Ty kilka komentarzy wyzej napisales o calym pedofilskim srodowisku wsrod ksiezy? Skoro piszesz o ulamkach wsrod calosci to masz swiadomosc, ze wsrod ksiezy rowniez jest to jakas czesc a wiekszoscia sa normalnymi, zwyklymi ludzmi? Jak w kazdym jednym srodowisku.
To jest wlasnie to jednostronne widzenie.
W niektorych kwestiach, o ktorych piszesz na rozne tematy zgadzam sie z Toba ale w tej niestety chyba nigdy nie dojdziemy do porozumienia bo mam wrazenie, ze patrzysz bardzo wasko na to co chcesz, a bardzo szeroko tez na to co chcesz. Wybiorcze.

1

@Comentateiro wiesz dlaczego o tym gadaja konserwy? Dlatego, ze wlasnie tacy ludzie jak Ty w tym temacie wrzucaja do jednego wora z prawdziwymi homofobami ludzi, ktorzy nie maja nic wspolnego z homofobia. I robicie z takich ludzi idiotow, ktorzy musza sie tlumaczyc z normalnosci. Bo gdy takiemu czlowiekowi nie przeszkadza gej to wy mu wmawiacie, ze ma problem i jednak mu przeszkadza.
Ekstrema? Na kazdym pochodzie wystepuja takie sytuacje. Moge Ci tu wstawic setki takich obrazow i co wyprzesz sie, ze to wyciagana ekstrema?

0

@Comentateiro czy kleczenie na ulicy w przebraniu jednoroznca w ponczochach i lizanie nog innego jednorozca publicznie to nie jest demoralizacja? Bo takich obrazow jest cala masa a dzieci maja z tej okazji miec specjalny dzien w szkole? To mamy chyba inna definicje demoralizacji. Widzisz, tak sie sklada, ze znam tez 2 osoby homo i wiesz co? Moze Cie zaskocze ale wisi mi to. Dopoki nie wplywaja z premedytacja w moje zycie tym to w niczym mi oni nie przeszkadzaja. Moge sie z nimi napic piwa czy isc w gory. Rozumiesz? Byc gejem i normalnie z tym zyc, a byc gejem i na kazdym kroku wchodzic przez to z butami w zycie innych, lub objawiac zachowania jednorozcow to sa zupelnie rozne rzeczy. Cale to srodowisko budzi sprzeciw ludzi nie tym, ze sa odmienni a wlasnie tym drugim.

1

@Bobo25 pewnie dlatego, ze jako jednostka i tak nie mam sily przebicia to raz, dwa zwyczajnie nie mam na to czasu a logicznym jest ile zycia zabiera zorganizowanie czego takiego. Duze ugrupowania moglyby cos zdzialac ale za to nikt nigdy sie nie wezmie a dlaczego? Bo nie jest to w modzie i nie jest o tym glosno bo z nikt z tych ludzi nie robi z siebie ofiar inie zwraca na siebie specjalnej uwagi.

4

@Bobo25 no wlasnie. Mozna zrobic taki dzien dla introwertykow, mozna zrobic dla osob chorych, biednych, wstydliwych albo slabo przyswajajacych wiedze chocby. To sa osoby, ktore maja zdecydowanie wiesze problemy i czesto sa wysmiewane przez inne dzieciaki a nie zdrowe byki ze srodowiska lgbt. Dlaczego nikt sie nie zainteresuje odlamami, w ktorych naprawde sa problemy? A no dlatego, ze idziemy ku drodze demoralizacji spoleczenstwa. Niech jeszcze zaloza rogi tym dzieciom i przebiora ich za jednorozce w szkole bo przeciez niejeden z tego srodowiska nim sie czuje i inni tez powinni. Chore to jest a na pewno nie jest fajne. Nie powinno byc w szkolach takich akcji. O tym mozna porozmawiac zwyczajnie na lekcjach i nakreslic problem a nie robic z tego jakies swieto i specjalny dzien jakby byli ponad wszystkimi innymi.

5

@Croocers do psychologa powinni sie uda ci, ktorzy innym narzucaja takie rzeczy na sile

6

@Bobo25 a czemu nie ma np w szkole dnia introwertyka i odswietnego dnia z tego powodu?

4

@Zoker popieram, ja tez bym nie puscil :)

4

@gumaz o nowy abonament miesieczny za mozliwosc zycia xD

2

@xvcWinterSoldier ogolnie stare filmy sa w wiekszosci lepsze od nowych jak dla mnie. Wlasnie maja ten klimat

3

Z calym szacunkiem i podziwem ale Haaland moze sznurowki wiazac Mbappe ;p

1

Coz za zawrotna szybkosc Oriola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kitek1640 przeciez to bylo wiadome, ze Holownia to peowiec i lalka Tuska, ktora miala zebrac glosy bo samo KO nie mialo sily przebicia. Tylko idiota tego nie wiedzial :D

0

@pt9 przecież dna ;p nie można w żadnym wypadku grać inaczej

0

@Arkon taktyk zeby miec co sluchac :)

0

@BordowyPtak z tym bezstresowym wychowaniem masz racje ale w tym przypadku troche inna sytuacja. Domyslam sie, ze chlopak ma po tym wydarzeniu nieziemska traume w glowie. Nawet ciezko sobie wyobrazic co przezyl i jak moze sie czuc. To jeszcze dzieciak. Dla doroslego byloby to cholernie ciezkie do uniesienia.

0

@pt9 vanilla sky, contratiepmo, wyspa tajemnic

2

@Comentateiro do smierci najlepiej

0

@bartekvisca z ciekawosci gdzie? Bo u mnie 5.99 nadal. Przy autostradzie?

0

@MarioVeB! Cały czas na prawo z tym, że sam w nim musi stać za kasą. I to już jest dla niego problem. Oczywiscie, ze nie ma. Ale jest to tak ogromna branza, ze jednak pracuje w niej mnostwo ludzi a przekonanie zawsze mozna znalezc inna prace jest zwyczajnie glupie. Wychodzac z tego zalozenia gdyby kazdy zmienil te prace to nawet w tygodniu byscie nie mogli chodzic na zakupy.

0

@MarioVeB! W branzach, ktore musza sie krecic. Odrozniasz straz, policje, szpital, cpn itd od sklepu odziezowego lub rtv? To nie jest cos niezbednego. Ale widze, ze dzialasz w zyciu na zasadzie - ja tego nie mam to dlaczego ktos inny moze miec. Jasne moga byc otwarte, zrobmy jednak zasade - dla chetnych a nie pod przymusem. Znajdziesz studenciaka, ktory chce z wlasnej woli stac w sklepie w niedziele - ok, otwieraj i niech stoi.

1

@A4ron ja za to znam mnostwo osob, ktore maja gdzies wolne w srodku tygodnia. Co mozesz zrobic w srode oprocz zalatwienia spraw urzedowych raz na ruski rok? Wszyscy sa w pracy. Do rodziny nie pojdziesz, do znajomych nie pojdziesz, wspolnie nic nie zrobisz, na wypad weekendowy nie pojedziesz. Zostaje usiasc i ogladac trudne sprawy. Wolne w srodku tygodnia jest beznadziejne. Kiedys sam tak pracowalem i nigdy wiecej. Majac wolne od piatkowego popoludnia do poniedzialku mozesz wszystko. Tym bardziej jesli jestes towarzyska i kreatywna osoba potrafiaca dobrze wykorzystywac wolny czas.

0

@A4ron serio nie widzisz roznicy pomiedzy wolna sroda a niedziela? XD przeciez to jest kolosalna roznica

0

@Rl9k1nG nie jestem ale czesto bywam. Wrocek to obok Trojmiasta najlepsze miasto do zycia w Polsce.

0

@Barca1992 biedne dzieci

1

@nioton bo zrobili na zlosc pisowi, stawiajac na szale nawet wpuszczenie dziczy do kraju :) tylko to sie dla ludzi liczylo. Mozna bylo roznie odpowiedziec ale dac wyraz sprzeciwu chocby co do tej kwestii by nowy rzad liczyl sie ze zdaniem ludzi. Ale lepiej bylo zrobic na zlosc nie zdajac sobie sprawy, ze pradwopodobnie na zlosc zrobili sami sobie

0

@Rastafarnianin bo nie znaja rzadow rudego, chodzili do szkoly, nie szukali pracy i nie zarabiali. Poczekamy, zobaczymy co im w duszy zagra za kilka lat jak sie przekonaja na wlasnej skorze. Ja przerabialem te czasy i dla mnie to byly najch.....wsze czasy mimo wszystko pod tym wzgledem. Malo pracy, lepsza praca po znajomosciach tylko i za miche ryzu. No jednak kiedys a obecnie to dla mnie osobiscie przepasc na plus w tych kwestiach.

0

@bartekvisca w zadnym stopniu

0

@krajana dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?