malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 xD z pewnoscia. Do osiagniec Lamparda czy Gerarda lata swietlne przed nim. Za kilka dobrych lat bedzie mozna robic porownania.
0
@tbas nie zgodze sie, jedziesz w nieznane, nie znasz wielu rzeczy i nie mam na mysl pogody bo tego mozna sie dowiedziec. Nie znasz mentalnosci i zachowan ludzi, nie znasz "klimatu" miasta, nie znasz miejsc itd. Bardzo latwo jest o rozczarowanie w nowym miejscu. Mozesz oddawac serducho dla klubu, kochac football ale zwyczajnie moze byc Ci zle w jakims miejscu i kasa jaka dostajesz nie ma znaczenia w tym. Przeciez on nie placze z tego powodu bo wie, ze ma z tego ogromne profity ale po prostu mowi, ze nie byl tam szczesliwy co jest normalne przeciez.
34
@tbas ale chyba kazdy czlowiek tak ma, ze czasem sie zastanawia co ja tu robie, przeciez oprocz obowiazkow w pracy masz dziesiatki innych czynnikow, ktore wplywaja na Twoje samopoczucie i szczescie.
3
@draxidox to niech idzie na etat, bedzie mial stabilnosc, o ktorej mowi xD
0
@karolup Pedri niestety trup i kariery nie zrobi przy tym sztabie. Gavi niekoniecznie ma po pilce. Tym bardziej ze swoim walecznym charakterem.
1
@Ptasior chcialbym chociaz raz sie przejechac tak jako pasazer
2
Jak już to Kounde do odstrzalu i żadnych Francuzow więcej nie sprowadzajmy
1
@cules100pro neuroshima hex 3.0
0
@karci0 nie byl puszczany. To jeden z dzikuskow, 6 kociej rodzinki, ktora mam pod opieka. One zyja wolno, stworzylem im warunki jakie moglem. Mialy swoj "pokoik" w blokowej komorce, jedzenie i calkowita opieke gdy cos sie dzialo. Byl przywodca stada, opiekunem, najsprytniekjszym kociakiem. Nauczyl reszte wszystkiego i wychowal je :( to nie byl sredni przyjaciel. To byl moj najlepszy przyjaciel, ktorego bardzo kochalem i stworzylem z nim wyjatkowa wiez. Nigdy o nim nie zapomne.
0
@michal26 bez przesady że był przekotem. Zagrał dobry sezon. Byl nim w Bayernie ale jak widać tam nie jest o to trudno.
10
Po milej wigilii znalazlem swojego najlepszego przyjaciela martwego na chodniku. Najwspanialszego czarnego kociaka na swiecie. Moje serducho zniszczone na kawalki.
1
@Kgorecki2500 to fakt, jest na tyle wciagajaca i emocjonalna, ze bardzo szybko zlatuje. Jak dla mnie moglaby trwac jeszcze 2x tyle.
1
@Kgorecki2500 na cyber bede czakal bardzo :) jedna z najlepszych gier ever dla mnie
0
@kuz no przeszedl gre, teraz jak chce to moze ewentualnie wbic platyne :D
0
@AlwaysBlaugrana bo pamiętają, że przez 8 lat panowania tuska też byli tak samo okradani i oszukiwani :)
3
Uefamafia niech sie juz pakuje
0
I co tebas dupa mieknie? ;p
1
@HighestInTheRoom serio daje ci radosc przy wigilijnym stole jak ktos sie denerwuje na polityke? Ja prd ale smietnik w glowie xD wspolczuje. Wlasnie to w glowie maja pionki tuska. Niewazne, ze nic z tego nie maja, wazne, ze widza u innych niezadowolenie xD ta nienawisc jest w was na kazdym kroku.
0
@clyde ja tez bym chcial. To, ze bylo to zabojstwo jest pewniakiem ale nigdy nie dowiemy sie kto dokonal wyroku.
0
@arasz1819 samobojstwo xD
0
@clyde przeciez nikt Ci sie nie przyzna do zabojstwa
0
@jacobFCB kto komikiem sie urodzil komikiem umrze. Holownia to zwykly klaun w cyrku. Raz to bylo smieszne a potem juz zenujace.
0
Pedri kolejny mem. To jest niedorzeczne co tu sie dzieje.
0
@LM10GOAT znowu? Dobra po chlopie
0
@Kamiloza91 Iniesta, Xavi, Zidane
0
@AlwaysBlaugrana tez nie, ani unijnych ani polskich. I ja nie twierdze, ze mamy wyjsc z unii. Twierdze, ze nie mozemy sie godzic na wszystko jak leci bo oni tak rozkazuja.
0
@Maciej_T oczywiscie, ze nie, to niech sie nie dziwi pozniej, ze nikt u niego nie chce pracowac xD niech siedzi sam 24 na dobe i pracuje na siebie.
0
@Barcasub xD czasy niewolnictwa sie skonczyly na szczescie :)
1
@AlwaysBlaugrana a mnie bawia tacy co za pieniadze zrobia wszystko. Lepiej byc biednym niz byc czyjas dzi...ka. mnie interesuje moje zycie a nie los przypadkowych firm i nie chce zeby na kazdym kroku ktos mi rozkazywal jak mam zyc i co jest dla mnie lepsze.
0
@Barcasub a co maja pracowac 7 dni w tygodniu po 12 godzin zeby zarobic? Masz zarobic godnie w ciagu 1 etatu. Koniec kropka.