malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox zaczac to nalezy od zmian oznakowania i normalnych ograniczen a nie wszedzie 40 i 50 jak dookola zycia nie ma. Przesiadzmy sie najlepiej na bryczki.
0
@bartas97 zloto xD
5
Poogladalem sobie kompilacje Jordana tak sentymentalnie - to byl naprawde Messi koszykowki. Co ten gosc wyczynial. Najpiekniej grajacy koszykarz ever. Gdzie tu Lebron do niego ;p co najwyzej to taki Cr :D
1
Tu nawet nie ma prawa byc sporu...
0
@NorbiTBOB lub OpenOffice
7
Zawiezc osobiscie
2
@Ascend ja tez :/ chore jest to co zrobili. Nie wiem czy to sie ustabilizuje czy co
0
@Ascend tez bym z checia sie tego pozbyl
0
@barcelonaLM ale wlasnie w jaki sposob moze miec klucz lub go nie miec? Wiem, ze musi byc klucz na obu ale skad on sie bierze? Skoro wyslalem wiadomosc i nie doszla to w jaki sposob moze ja odczytac? Klucz aktywuje sie jesli wejdzie w czat ze mna? Pytanie na jakiej zasadzie wlasnie to dziala bo jednak chcialbym zeby te wiadomosci dochodzily i byly odczytywane :D
0
@barcelonaLM ja tak mam z wieloma osobami, z wiekszoscia :/ ale co to oznacza, ze moze odczytac majac wlasny klucz? Czyli w jaki sposob? Wiesz moze o co dokladnie w tym chodzi?
2
@Mario96w no tak ale bez jaj zeby wiadomosci nie dochodzily :/ tu juz za daleko to zaszlo bo nie idzie sie skontaktowac normalnie. I to juz dlugo trwa. Zglupialem i nie wiem czy tylkoja tak mam czy inni tez. Jak ta wiadomosc ktora napisalem mozna odczytac? Druga osoba musi wejsc typowo w czat ze mna czy co? Bo naprawde juz nie wiem
1
Co jest z tym messengerem? Jak aktywauje sie przy danej osobie pelne szyfrowanie to te wiadomosci jakby nie dochodzily. Nie da sie kontaktowac juz z ludzmi? XD
0
@Bartek1817 pomogli wczoraj zeby Girona nie nadrobila bo bylo do przewidzenia, ze moga punkty stracic :)
0
@HighestInTheRoom skoki to chyba najnudniejszy sport jaki istnieje
3
@SlyStallone ale w sumie jakie zdanie mozna miec? No praca jak praca. Neutralne zdanie chyba wiekszosc ludzi ma.
1
@Rl9k1nG i Wroclaw byłby strzałem w 10, świetne miasto, ale w takim razie powodzenia w stolicy :)
0
@ZygmuntTrzeciFaza wystarczy miec ograniczone zdolnosci poznawcze i duchowe i potem ma sie takie wlasnie spojrzenie :) aaa i pamietaj - nauka ma zawsze odpowiedzi i nigdy sie nie myli, wystarczy, ze profesor X tak powie i pasuje to pod Twojanarracje i to z pewnoscia jest jedyna sluszna racja ale jak profesor Y powie cos innego a to juz nie odpowiada to wtedy profesor Y jest dupa nie naukowcem :D
0
@Michu94 juz to samo napisalem kilka dni temu. Dziwie sie, ze do tej pory nikt na to nie wpadl. Niemiec na lawce = swietne przygotowanie fizyczne i dyscyplina taktyczna.
0
Tez macie na fb w relacjach u znajomych dziwne cyferki, literki itp? Jakis nowy wirus?
0
@Luciano99 nie widzialem go na insta ale na boisku wyglada na bardzo wychodzonego w porownaniu do tego jak wygladal w Bayernie
0
Zauwazyliscie, ze nawet Lewy co mial zawsze atletyczna budowe ciala stal sie suchy jak wior? XD jak oni maja sie nie lamac jak oni maja zerowe przygotowanie fizyczne...
0
@nwchades dlatego, ze jedno i drugie moze powodowac problemy z sercem
4
W zadnym klubie nie ma takie komedii.
0
Oby nie. Nigdy nie wyjdziemy z tego marazmu bo caly czas kreca sie wokol tego samego
0
@pioz123 i dalej brnijmy w to samo, jaki jest tego sens?
0
@pioz123 nikogo z tej listy
5
@blakkudium szczerze to bardzo chcialbym tu jakiegos Niemca - totalnie inna mysl szkoleniowa - w koncu! Niemcy bardzo mocno stawiaja tez na przygotowanie fizyczne - w koncu! I dyscypline taktyczna. Tego nam bardzo brakuje od lat. Oczywiscie marzeniem jest Klopp na dlugie lata ale wole Flicka od tych wszystkich trenerow z barcelonska przeszloscia lub wyznajacych gre tylko i wylacznie bezsensownym posiadaniem i milionem podan.
0
Jakies ciekawe tytuly w 24 roku na ps5 maja wyjsc?
28
Jak czytam o przeszlosci w Barcelonie to bierze mnie na wymioty. Jak mozna byc takim glupcem i dalej przez lata brnac w to samo widzac, ze ten klub potrzebuje zupelnie nowego spojrzenia na football i totalnej zmiany koncepcji gry?
0
@JohnnySilverhand to akurat jak widać nie ma żadnego wpływu. Xavi też miał jako zawodzik. Miałem na myśli trenowanie.