0

Znacie jakies apki zeby moc odtwarzac na wylaczonym ekranie muzyke z yt? Play tube przestal odtwarzac

0

@RomanHoffer tez chcialbym sie urodzic w USA. Kraj mozliwosci do tego mega zroznicowany pod wzgledem natury. Ewentualnie Hiszpania :)

0

@DonCarletto zaraz wkroczy bayern i wykupi pol skladu jak to maja w zwyczaju i bedzie po druzynie ;p

0

@John_Doe zal tych, ktorzy poswiecili zycie, bardzo. Ale ginac za panstwo, ktore okrada Cie w bialy dzien na kazdym kroku i wszystko jest przeciwko czlowiekowi jest bez sensu. Najzwyczajniej szkoda wlasnego zycia. Kiedys a teraz a niestety 2 rozne swiaty.

1

@urbipl Ameryka Poludniowa piekny kierunek, dla mnie nie ma problemu, mialbym co zwiedzac :)

7

Komentator 4 razy doszedl xD chlop ma orgazmy jak swinia xD

0

Powinni dwucyfrowke wpakowac

1

Ale tu bedzie gangbang xD

0

@LM10GOAT mega fota :)

4

@marcin62 brawo, w koncu.

7

@koksik2700 czyli oskary stracily juz jakiekolwiek znaczenie i nie maja nic wspolnego ze slowem "najlepszy".

1

@Zoker dokladnie, a jest cala masa takich ksiezniczek, co zeruja na facetach i spotykaja sie z 10 na raz i sobie za free fajnie czas spedzaja :D ja juz nie mam zadnych takich sentymentow. Jak wiem, ze jest warta to potem nie ma problemu.

4

@Kgorecki2500 a ja odwrotnie wlasnie :D moze placic jak po czasie wie, ze w ogole warto z nia miec jakas relacje. Na poczatku tego niewiadomo

0

@avanes kazda druzyna, ktora z nimi wygrywa to na koniec jest patologia xD

10

Standard. Na 100 meczow 100 razy ta sama historia. Tego sie nie da wytlumaczyc xD

1

Szkoda, ze Real klasycznie nadrabia w koncowce :) pewnie standardowo zaraz cos upchaja i awansuja

1

Panuje optymizm, wroci szybciej zeby zlamac sie znowu i wypasc na kolejne 6 miesiecy. Barcelonskie DNA medyczno-szkoleniowe

0

Dawac dawac jeszcze :D

3

Ależ bym chciał żeby wyrównali xD

0

Brawo, dawac jeszcze jedna :D

0

@Nazio_87 ja mam s23, ogolnie spoko telefon, nie grzeje sie, bateria mi starcza na caly dzien, czasem dluzej ale jesli chodzi o aparat to nie jest topowy. Ja sie rozczarowalem nim.

0

@Popitek12 pierscieni ;p

0

Bardzo trafny tekst. Obecny football pozbawiony jest magii, show. Taktyka i niesamowita fizycznosc zabily ten sport. Teraz nawet wiekszosc bramek wyglada bardzo podobnie. Dryblingow gdzie czlowiek lapal sie za glowe nie ma wcale.

0

@ArterkHD paskudztwo starszne :D

0

No i Szczeki ugryzly

0

XD XD XD hahahah

1

XD a moze trzeba zwyczajnie wprowadzic fizyczne treningi?

1

Girona dobra jest ale obrona to komedia

1

@BulaKG no hinda to podstawa, dziwie sie, ze nie padla ta nazwa :D

0

@Emhyr juz jak odchodzil z City to pisalem, ze od razu powinni go sciagnac ale byl za tani bo tylko 40 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?