malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakies apki zeby moc odtwarzac na wylaczonym ekranie muzyke z yt? Play tube przestal odtwarzac
0
@RomanHoffer tez chcialbym sie urodzic w USA. Kraj mozliwosci do tego mega zroznicowany pod wzgledem natury. Ewentualnie Hiszpania :)
0
@DonCarletto zaraz wkroczy bayern i wykupi pol skladu jak to maja w zwyczaju i bedzie po druzynie ;p
0
@John_Doe zal tych, ktorzy poswiecili zycie, bardzo. Ale ginac za panstwo, ktore okrada Cie w bialy dzien na kazdym kroku i wszystko jest przeciwko czlowiekowi jest bez sensu. Najzwyczajniej szkoda wlasnego zycia. Kiedys a teraz a niestety 2 rozne swiaty.
1
@urbipl Ameryka Poludniowa piekny kierunek, dla mnie nie ma problemu, mialbym co zwiedzac :)
7
Komentator 4 razy doszedl xD chlop ma orgazmy jak swinia xD
0
Powinni dwucyfrowke wpakowac
1
Ale tu bedzie gangbang xD
0
@LM10GOAT mega fota :)
4
@marcin62 brawo, w koncu.
7
@koksik2700 czyli oskary stracily juz jakiekolwiek znaczenie i nie maja nic wspolnego ze slowem "najlepszy".
1
@Zoker dokladnie, a jest cala masa takich ksiezniczek, co zeruja na facetach i spotykaja sie z 10 na raz i sobie za free fajnie czas spedzaja :D ja juz nie mam zadnych takich sentymentow. Jak wiem, ze jest warta to potem nie ma problemu.
4
@Kgorecki2500 a ja odwrotnie wlasnie :D moze placic jak po czasie wie, ze w ogole warto z nia miec jakas relacje. Na poczatku tego niewiadomo
0
@avanes kazda druzyna, ktora z nimi wygrywa to na koniec jest patologia xD
10
Standard. Na 100 meczow 100 razy ta sama historia. Tego sie nie da wytlumaczyc xD
1
Szkoda, ze Real klasycznie nadrabia w koncowce :) pewnie standardowo zaraz cos upchaja i awansuja
1
Panuje optymizm, wroci szybciej zeby zlamac sie znowu i wypasc na kolejne 6 miesiecy. Barcelonskie DNA medyczno-szkoleniowe
0
Dawac dawac jeszcze :D
3
Ależ bym chciał żeby wyrównali xD
0
Brawo, dawac jeszcze jedna :D
0
@Nazio_87 ja mam s23, ogolnie spoko telefon, nie grzeje sie, bateria mi starcza na caly dzien, czasem dluzej ale jesli chodzi o aparat to nie jest topowy. Ja sie rozczarowalem nim.
0
@Popitek12 pierscieni ;p
0
Bardzo trafny tekst. Obecny football pozbawiony jest magii, show. Taktyka i niesamowita fizycznosc zabily ten sport. Teraz nawet wiekszosc bramek wyglada bardzo podobnie. Dryblingow gdzie czlowiek lapal sie za glowe nie ma wcale.
0
@ArterkHD paskudztwo starszne :D
0
No i Szczeki ugryzly
0
XD XD XD hahahah
1
XD a moze trzeba zwyczajnie wprowadzic fizyczne treningi?
1
Girona dobra jest ale obrona to komedia
1
@BulaKG no hinda to podstawa, dziwie sie, ze nie padla ta nazwa :D
0
@Emhyr juz jak odchodzil z City to pisalem, ze od razu powinni go sciagnac ale byl za tani bo tylko 40 mln