malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu w gta odgrzewany kotlet, murzyni handlujacy trawa, cpuny, caly ten luzacki klimat. Niby czlowiek wie ale jednak sie ludzil, ze moze powieje nowoscia :D nie wiem ale dla mnie osobiscie gta jest niegrywalne bo fabule zawsze odczuwam taka doslownie dla gimbazy xD jednak wole ciezsze klimaty ale oczywiscie kwestia gustu. Takie RDR fabularnie jest arcydzielem ale gatunkowo jest po prostu inne. W kazdym razie ja nie czekam ;p
1
@pt9 tak samo uwazam, mega nudne jest gta z fabula na poziomie gimnazjum :D
0
@marian_konopka normalnie, wszystko bysmy mieli. A gdyby pelo rzadzilo to w ogole inflacji by nie bylo. Wszyscy byliby bogaci.
0
@J4no a to niby dlaczego mieliby odpowiadac za cos innego robiac dokladnie to samo? Tylko dlatego, ze sa innej plci? Przestan xD
2
Mozna tylko napisac wielkie xD
0
@J4no a ona za co powinna odpowiadac?
2
Real w polowie rezerwowym skladem w koncowce stworzyl sobie chyba z 10 sytuacji groznych, my tyle nie potrafimy w calym meczu xD
2
@Worny normalny obiektywny fan
0
@Emhyr no tak srednio. Od czasow Roniego dopiero wspiela sie na wyzyny a wczesniej jedna liga mistrzow na koncie
0
@TR3YWAY dokładnie i to przez całe 3 tygodnie :D
1
@Emhyr kara wiezenia i pozbawienie wykonywania zawodu na zawsze
0
@xvcWinterSoldier ale z czego sie smiejesz jak w wielu krajach tak jest?
1
@NeroTFP1 ogromne gratulacje :) zycze wspanialego sukcesu! Jak juz ustaliscie tytul to koniecznie podaj go tu. Z checia siegne po nia :)
Pierwsze skojarzenie jakie mam po tym co napisales to Heavy Rain :D
3
@MesQueUnClub_87 ale smaka narobiles, teraz podaj nam do stolu :D
0
@Rl9k1nG mam podobnie
0
@Firestone Alves wraz z Cafu to najlepszy PO w historii a tu z Arnoldem wyjezdzaja xD
1
@cris27 no na pewno nie Barcelonie. Ja osobiscie zakochalem sie w pieknej grze od czasow 2003-2004 gdzie przyszedl do klubu Ronie, Eto'o, Deco, Giuly. Nie byla to nawet jeszcze taka gra jak pozniej ale mozna bylo sie zakochac i robic ochy i achy na meczach. Od kilku dobrych lat oczy krwawia i ciezko jest to ogladac. Juz nie chce napisac ze jest to strata czasu :/ a i nie tu zadnego zawodnika, ktory jakos specjalnie przyciaga i dla ktorego zasiada sie przed tv. Wszyscy sa tacy nijacy i obojetni. Moze poza Gavim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 no ja wlasnie tak kuzyna zalatwilem. Tez szpital i tryskajaca krew jak na Kill Billu xD
0
Dlatego real juz na pewno sie interesuje i trafi do realu
0
@Seledynowy marzenie i niedoczekanie - ktos zupelnie bez przeszlosci w Barcelonie i glupiego dna. Marzy mi sie zupelnie inne, nowe podejscie do tej druzyny, treningow, taktyki i wszystkiego innego.
1
Xavi wstydu oszczedz i odejdz
38
Liga realu. Wiecej filmow o sedziach i presji.
2
@kuz no ale takie sa fakty, ze wiedza, madrosc i inteligencja to 3 rozne cechy :D
0
@rk taktyk .....ja wzialem s23 ale zdjecia sa sredniackie szczerze mowiac. Bez sensu automat je obrabia, sa przeostrzone
0
@against_modern_football no mi mnostwo znajomych szczepionych tez o tym opowiada, ze co chwile chorzy sa i ze w zyciu juz by tego nie zrobili
0
@BorzyKrzys a ja mam zupelnie odwrotnie, mecze sie w malym miescie i mam serdecznie dosc :D
0
Alez dodatek do Cyberpunka jest piekny - moze nawet lepszy od podstawki?
0
@siuuu super, dzięki bardzo :)
0
@siuuu wiesz co jak jest duzo sniegu to mam gorskie buty na takie warunki ale chodzi mi o zwyczajnie cieple, nie wiem z jakims misiem w srodku czy pianka. Po protu zeby nie marznac przy zwyklym chodzeniu czy spacerach.