0

@Maciej_T on moze tak bo jego biedni pracownicy beda na niego tyrac dniami i nocami. Dlatego to zwykly janhsz wykorzystywacz

0

@Magicc89PL byc nr 1 w asystach w tej druzynie to zadna sztuka bo tu asysty leca w liczbach 2,3, 5 w sezonie xD to jest kabaret przeciez. I masz racje, niestety jemu glowa nie dojezdzala za cialem.

3

@MesQueUnClub96 Lukiki dal dobra rade. Probuj w ten sposob to rozegrac. Napisalbym Ci dokladnie to samo ze swojej strony.

3

Nie, nie brakuje i dobrze, ze go sprzedali. Chlop jako skrzydlowy nie robil zadnych liczb a od tego jest skrzydlowy. Nie mozna mowic o kazdej pozycji, ze to nie jego rola i wnosi cos innego. Atakujacy maja miec liczby. Pomocnicy rowniez maja miec liczby. Liczb moga nie miec obroncy i bramkarz.

9

@Ojciec5tkidzieci najgorszy dzban na rynku taki ktos :) wartosciowe musi miec zycie xD

0

@MesQueUnClub96 byl na tym samym poziomie co Iniesta. Mozg druzyny.

0

@Kitek1640 tak a co?

4

I znowu : gralismy dobrze, kreowalismy sytuacje, zasluzylismy na wiecej. Wynik jest niesprawiedliwy. Gole przyjda z czasem. Druzyna jest w budowie.

0

@Pawlak1992 problem w tym, ze oni szukajac lepszego trenera nadal by stawiali na takiego z dna. Tak jest od x lat i to sie raczej nie zmieni niestety. Chora wizja, zyja przeszloscia a z tego juz nic nie bedzie, od tej filozofii trzeba jak najpredzej odejsc i wniesc powiew swiezosci i nowoczesnego footballu.

0

@ciema ja bym kropli krwi nie przelal za takich wrednych ludzi jakich mamy w kraju cale multum. Kiedys tak - teraz nigdy w zyciu.

0

@Pawlak1992 nic by sie nie obrocilo bo dalej byloby dna Barcelony nawet z Mbappe i Haalandem w ataku xD

1

Niestety najgorszy wynik w meczu Milanu i psg wejdzie.

1

@Comentateiro przeciez w tych latach wiekszosc spoleczenstwa byla biedna i Polska miala latke zula spod sklepu xD dobrze pamietam jak cala masa ludzi zarabiala 1300 zeta, potem 1700 rok zbieralo sie zeby na wakacje pojechac jakies fajne xD

5

@Aragorn33 nic nie wyprala tylko niektorzy ludzie maja dobra pamiec i potrafia wiecej przechowac w glowie niz ostatnie 2 lata ;)

1

@Bykunn jakos do tej pory unia istniala i istnieje wiec jak widac da sie bez tego byc w unii. A jesli mialbym wybierac miedzy utrata suwerennosci kraju a unia to zdecydowanie wole wrocic do panstw narodowych. Nigdy bym nie chcial zeby ten kraj zostal sprzedany dla pieniedzy unijnych. Przeciez wiadomo, ze z ta ustawa chodzi o jeszcze wieksza kontrole nad krajami.

1

@Bykunn debilizmem jest podejmowanie decyzji dla ogolu w tak szerokiej skali gdzie w kazdym kraju sa zupelnie inne warunki wszystkiego.

7

Xavi dobre koksy musi wciagac, ze gada takie smieci. Chlopie obudz sie.

0

@Jakchcesz ale co to sa za strzaly jak one ledwo dolatuja xD ewentualnie leca w ksiezyc

4

Xavi odejdz bo wstyd

6

W tej druzynie oprocz Gaviego i Araujo to same eunuchy z ucietymi jajami graja. Jak mozna kazda walke o pilke przegrywac, kazdy pojedynek biegowy i nie miec sily przywalic w bramke? To jest jakas parodia zawodnikow

3

@MesQueUnClub_87 bardzo szanuje takie zdanie i zgadzam sie w 100% z tym co napisales. Pieknie ujete.

1

@Comentateiro waznosc kasy w zyciu oceniam na jakies 4-5. Przede wszystkim zdrowie, bliscy, uczucia i czas. To nie jest zalezne od nas. Na cala reszte mozna sobie zapracowac.

11

No chyba logiczne, ze nie xD

0

@Trojanek23 moze dlatego, ze zwierzeta nie sa takimi ku....mi jak wielu ludzi na tej planecie

0

Jak się nie podoba to papa.

3

@Trojanek23 jest takie powiedzenie, jakie masz podejscie do zwierzat, takie masz do ludzi. Wiesz, ze zwierzaki odczuwaja wszystko tak samo jak ludzie?

0

@DonCarletto braniem pieniedzy za bzdury

1

@Bobert_Kubicki przeciez on ma mnostwo okazji tylko nie potrafi z nich korzystac.

0

@pt9 mafia 1 rowniez ta odswiezona i 2 byla fenomenalna, jedne z lepszych tytulow dla mnie. Pochlonely mnie bardzo

1

@MesQueUnClub_87 o wlasnie, chociaz w tym stylu byla stara mafia, ktora swoja droga byla genialna. Fabularnie i klimatycznie mozna zaliczyc do topek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?