4

@Rastafarnianin w sumie to zadna historia i samobojstwo. Ich trzeba sprzedac i odpowiednio przeznaczyc pieniadze. Po co nam Felix? Gdzie on bedzie gral i co wnosi? Bedzie to samo z Ferranem lub Griezem.

5

Do czego nam ten Felix potrzebny? Przeciez to jest to samo co Griez. Nie ma gdzie grac bo ani to skrzydlowy ani pomocnik ani 9.

0

@kejdzi a po co nam ten Felix, ktory nie ma gdzie grac i jest za slaby na taki klub?

0

@doc swietny transfer moglby to byc ale nie bedzie :)

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam sie, zrobili taka podrobke ale nie mialo to sily przebicia :/ przede wszystkim licencje

4

@Criss18Barca dla mnie fifa jest niegrywalna jako pesowca. Ci zawodnicy slizgaja sie po murawie a nie biegaja, a do tego to jest ping pong. Chcialbym bardzo polaczenia tych dwoch gier z gameplayem pesowym

2

@ranger3120 a ja napisze cos zupelnie odwrotnego niz koledzy wyzej i uwazam, ze nie maja. Jak ludzie sa totalnie rozni to powstaja same problemy. Trzeba miec kilka wspolnych zainteresowan, podobne spojrzenie na swiat w niektorych kwestiach i troche podobny temperament. Wyobrazasz sobie zwawego czlowieka, ktory lubi sie ruszac, robic cos w zyciu z flegmatykiem kanapowcem? Nie ma szans na dluzsza mete. Zamecza sie obie osoby. Ty chcesz robic cos, ktos sie lezec w ciagu dnia. Polozysz sie? Nie. Duzo konfliktow sie przez to rodzi. Jak masz wspolne hobby to swietnie spedzacie razem czas dobrze sie bawiac przy tym. Jara was to samo, cieszysz sie z czegos z ta druga osoba. Macie wspolne cele w zyciu, wspolna droge, ktora razem przemierzacie. Podobne spojrzenie na wartosci itd, zyjecie w zgodzie i spokoju a nie wymuszaniu i brakiem emocji tu gdzie Ty sam cos odczuwasz. Przerabialem to z osoba inna i uwazam, ze to totalna porazka jest. Natomiast z osoba podoba jest bosko. I nie chodzi mi o to zeby szukac takiej samej osoby ale jednak bardziej podobne w wielu kwestiach niz roznej. Temperament, pasja i wartosci to sa zbyt wazne rzeczy aby bylo rozne o 180 stopni.

0

@Lola120 w gorach :D i koniecznie musisz zmienic nick ;p

0

@ClassicRock to chyba mu podales przyklad gdzie lepiej nie poznawac :D

1

@xvcWinterSoldier podpinam sie pod pytanie. Warte to uzytkowania czy zabawka?

0

Nawet bym nie rozpoczynal negocjacji z tymi sknerusami

0

@talizmo z tym, ze w meczu mijajac zawodnika bedzie mial jeszcze kilka przed soba

0

@Bananowysong a na koniec Real zlozyl oferte za Silve
Silva w Realu! XD

1

@macio_944 o prosze, ja tez sie wlasnie wybieram na weekend w sierpniu

0

@Desperados21 bo to jest zawodnik na taka wlasnie Girone nie Barcelone.

1

@Rl9k1nG miasto ladne, takie na bogato jak na Polske ale czuje tam "chlod". Zdecydowanie do zycia na stale wybieram Wroclaw lub Trojmiasto, tam znowu czuc od razu przyjazny klimat jakby sie bylo u siebie.

0

@Gosciuu nie no ogolnie zdecydowanie wiecej osob studiuje humana a nie techniczne kierunki. Wiesz jak wzialem tez techniczna uczelnie to wyglada to tak samo tylko w druga strone ale calosciowo przewaza human

4

@Comentateiro po czesci dlatego ma miejsce taka sytuacja, ze kierunki techniczne wymagaja jednak troche innego poziomu myslenia, zdecydowanie wchodzi tu w gre logika i analityka a niestety z ogolu niewielu ludzi posiada te potezna umiejetnosc. Zdecydowanie latwiejsze sa kierunki, ktore wykuwa sie na pamiec. Human to przede wszystkim teoria, technika to samodzielne logiczne myslenie.

0

@MesQueUnClub96 juz pobicie, nawet nie wiemy co tam sie wydarzylo. Z tego co kojarze to Sane tez jest problemowym typem. Dlaczego nie bede mial skrzydla? Przeciez w Live smigal az milo na lewej flance. Nie sadze, ze stracil umiejetnosci tylko wystawiali go w Bayernie na 9

0

@MesQueUnClub96 co proponujesz na lewe skrzydlo? Czy kolejny sezon gramy jedna strona? Bo na lewej mamy samych ogorkow, ktorzy zadnego zagrozenia nie stwarzaja

0

@Joe_Pesci Mane toxic? O czyms nie wiem? Jakies dziwne akcje byly?

2

Jak zwykle Iga sama siebie wykancza niewymuszonymi bledami

0

Podobno Mane za 20 mln do wyciagniecia. Na lewe skrzydlo jak znalazl

1

@RomanHoffer nie masz czym sie martwic. Masz w normie. Granice troche sie zmniejszyly to raz, dwa ze mogles dzien wczesniej cos zjesc smazonego chocby lub slodkiego a trzy najwazniejsza jest rozpiska cholesterolu i taka zawsze rob przy badaniu. Masz tam wtedy podzial na dobry i zly cholesterol a takze trojglicerydy. Podzial najwazniejszy jest. Jak chcesz lekko zbic to jakies witaminy z kwasem foliowym, on zbija naturalnie. Falvit lub cos podobnego. Mozesz byc spokojny.

5

@Firestone najlepsze jest to, ze polowa personelu medycznego rowniez sie nie szczepila ale wiadomo jaka musiala byc narracja.

3

@ranger3120 ale jak to foliarze? ;p zawsze ci, ktorzy najwiecej szczekaja i wyzywaja innych wychodza z czasem na idiotow :)

8

@DaPidejpi Real Madryt za dziecka, bylem mlody i glupi, na szczescie zlisciowalem siebie i sie naprawilem ;p

6

@OldMc84 chyba troche przesada, w tych latach football juz byl intensywny, teraz poszedl do przodu ale wtedy tez juz byl mocno fizyczny

0

@stone80 wiesz ile kosztuje zrobienie jednej ryski w Maseriatti? :) niech janek walacy w drzwi zaplaci za to

0

@pio92 to jak dla mnie zadnego sensu nie ma taka praca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?