0

Komentarz usunięty

6

Fenomenalna informacja :) chlop jest ekspertem w tych sprawach a Deco ma wiele znajomosci. Moze to byc swietny duet

6

@bartekvisca Christensen, Kounde, Lewy to rowniez trzon tej druzyny, ktory bardzo mocno przyczynil sie do mistrzostwa. Laporta i Alemany zrobili mega dobra robote. W sytuacji, ktorej bylismy mistrzostwo to naprawde swietna sprawa.

1

@MesQueUnClub_87 dokladnie tak

2

@tbas oczywiscie, ze jest to wykorzystywane to granic mozliwosci przed przedsiebiorcow. Ceny wszystkiego juz dawno powinny spadac. Ale wiadomo, ze nikt z nich cen obnizac nie bedzie. one staly sie norma. Czy ktos widzial zeby kiedykolwiek ceny spadaly? Niestety ale wyjscie jest jedno. Ludzie powinni chociaz przez miesiac przestac korzystac z knajp itp i jest to jedyna droga zeby powiedziec basta. Musieliby obnizyc ceny do tych normalnych bo zwyczajnie by upadli. To da sie zrobic ale potrzebna jest praca grupowa ale w Polsce jest to niemozliwe bo janek jeden z drugim nie potrafia wspolpracowac i powiedza Ci, nas stac, jak Ciebie nie stac to nie chodz ;) rozumu niestety nie uswiadczysz. Oczywiscie najgorzej jest z producentami zywnosci bo jedzenie kupisz tak czy inaczej ale mam na mysli dobra, bez ktorych da sie wyzyc.

0

@LucasW123 przy sytuacji, w której byliśmy to brałbym taki sezon w ciemno. Ktoś przypuszczał, że będziemy mistrzem?

1

@Ziemny bez przesady, jak dobrze pójdzie to na koniec ponad 90 punktów możemy mieć. Nie wiem czy to tak najgorzej

0

Won bydlo do 2 ligi

0

O, dostaliśmy się na podium :D

1

@PatrychoO Ja mam wrażenie, że co rok wygrywa dziwak :D

4

Ale Zydoweczka to jest totalny top :D

0

@Trojanek23 cos w tym jest :D

0

@Comentateiro nie no bez jaj, do jalich ekip przychodzil Pep a do jakich Klopp? Ja nie podwazam swietne pracy Pepa ale on mial maszyny w swoich druzynach i do tego mogl sprowadzic w zasadzie kazdego kogo tylko chcial. Klopp w zupelnie inny i zdecydowanie trudniejszy sposob budowal swoje druzyny.

1

@Arkon no z Borussi zrobil swietna druzyne i osiagnal final LM, ze sredniego Live tez zrobil kompletna druzyne i nawet zdobyl LM z nimi. Nie przychodzil do gotowca, wykonywal w swoich druzynach fenomenalna prace dlatego stawiam go wyzej od Pepa, ktorego tez bardzo cenie. Chcialbym jednak kiedys zobaczyc go w troche slabszej druzynie, w ktorej musialby zbudowac cos od podstaw.

0

@Odcinkowy i cyk 800 tys euro do kasy xD bo przeciez nie 30 mln

0

@Arkon Klopp - ogorkow sadzal na tronie

0

@Aragorn33 z jednej strony tak, z drugiej strony pozniej trener zostaje zwolniony a my mamy nijaki profil zawodnika. Christensen nigdy plackiem nie byl, to by zawsze dobry obronca, u nas jest znakomity, czy Zubimendi wyroznia sie czymkolwiek? Moze akurat bylby to strzal w 10 ale osobiscie nie chcialbym go tu.

1

@insp1re a ja sie pochwale, ze mialem okazje dotknac najprawdziwszy puchar Ligi Mistrzow jak i zrobic sobie z nim zdjecie :)

0

@Emhyr ale sie uwzial Xavi na tego Zubi. Przeciez to placek jest. Calkiem serio mysle, ze juz Amrabat bylby wiekszym wzmocnieniem.

2

A swoja droga co robi Australia na Eurowizji?? ;p

5

Ale wykastrowana jest ta Eurowizja xD

0

@Kengo breaking bad i peaky blinders

5

@marko111122 ze zapowiada sie swietnie i troche zazdro, ze idzie do Realu

2

@szymonekk a moze by tak obu, bo wedlug mnie potrzebujemy i defensywnego i kreatywnego, ktory moglby sie uzupelniac z Pedrim i rozrzucac ciasteczka

0

@ranger3120 wiem, chore

1

@mekston przez 15 min

0

Bawia sie jak pacholkami xD

0

@talizmo no wiesz mysle, ze glupsze jest porownanie mistrzostwa Europy i kogos kto nie ma prawa go zdobyc do zawodnikow, ktorzy moga zdobyc mistrzostwo swiata. Z tego co kojarze to tylko Kroos je zdobyl. Dodam, ze moj wspis sugerowal, ze grajac razem dla repki Hiszpanii byli totalnym fundamentem przy okazji jednych i drugich mistrzostw. Juz nawet nie wspominam jak wygladal srodek pola w Barcelonie gdzie absolutnia zadna druzyna nie potrafila zdominowac tej strefy boiska, czy w Realu kiedykolwiek cos takiego mialo miejsce? Nie. Ich niejedna druzyna potrafila zdominowac w srodku. Po prostu Real jest piekielnie mocny jako cala druzyna. Cholernie duzo zawdzieczaja swoim skrzydlowym, ktorych zawsze maja znajomitych, oczywiscie tez Benzemie.

2

Slabiutkie to City jak kazdy na tle realu w LM :D

2

Ale tu poruszenie, przeciez to bylo pewne :D City moze sobie dominowac a Real robi 2 kontry i 2 bramy beda. Z kazdym jest to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?