malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca byc moze niektorym chce sie rzygac jak widza calujacych sie chlopow. Nic nadzwyczajnie dziwnego.
0
Pytanie do fanow bundesligi - jak wypada De Ligt? Dobrze sie prezentuje? Jak wyglada na tle Gvardiola?
0
Chore to jest, wyliczenia na podstawie z dupy. Kiedys w ogole nam pozwola kogos zarejestrowac czy to juz tak na amen? Co chwile ktos odchodzi a dalej nie mozna xD po....a liga
0
@Deviler nie, dla malolatow
0
Cancelo do Bayernu, dziwne. A my szukamy prawego obroncy, szkoda ze nie ma jak do nas trafic
0
@Sisitoro tak, tylko xanax xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ultra_Barca mialem to samo wrazenie przy BB :) i wiesz co? Trzeba dac mu szanse, przejsc przez pierwszy sezon, przy polowie 2 sezonu juz wlatuje na taki poziom, ze uzaleznia :D z takiego slabego wrazenia koniec koncow ten serial to dla mnie 10/10
0
Dlaczego mnie nie dziwi, ze Atleti jak zwykle sfrajerzy mecz z Realem
0
A juz jutro info - Real wlacza sie do wyscigu o podpis xD
0
La cabaret ciag dalszy
1
Jak dla mnie powinien zostac i pobic Cra w lm :) ewentualnie City. A na koniec last dance w Barcelonie
2
@okiemtypera_lucaxx95 No pewnie, że tak. Adoptowane dziecko nic do tego nie ma, wazne, ze jest mama i tata.
1
Ta liga to jest parodia
0
@Nhyz 1. The last of us 1 i 2
2. Red Dead 2
3. Max Payne 3
4. Metro Last Light
5. Bioshock Infinite
6. Cyberpunk
7. Heavy Rain
8. Beyond Two Souls
Masz troche wiecej :) polecam ograc, wszystkie tytuly cechuja sie swietna fabula i klimatem
0
@Emhyr Pedri i Gavi nie strzelaja ani bramek ani nie asystuja. Uwielbiam ich ale oni nie ciagna ofensywy, to inny profil pilkarzy i niezbedny jest nam typowy kreator gry stwarzajacy sytuacje napastnikom. PO to nie jest kwestia dyskusyjna tylko kolejny niezbedny transfer. Kounde calkiem fajnie tam gra ale szkoda jego potencjalu, w dodatku fajnie jesli PO potrafi sie podlaczac do akcji ofensywnych. LS - nie mamy wcale, bo Fati czy Ferran to parodia skrzydlowych niestety :/ zadnego zagrozenia z tej strony
2
@Emhyr defensywnego pomocnika, prawego obronce, lewego obronce, ofensywnego pomocnika i lewego skrzydlowego. Troche sporo jakies pol skladu.
0
@bartekvisca ooo tak, straszne raczysko wspolczesnego swiata, ostatnio o tym rozmawialem ze znajomymi. Pierdolety z mediow zrobily ludziom sieczke w mozgu, ludzie stali sie niewyobrazalnymi egoistami ale wszedzie panuje taka narracja, doslownie na kazdym kroku, nikt sie z nikim nie liczy, liczy sie tylko ja. Gardze strasznie tym.
0
@mekston aa ok, to byc moze cos zle doczytalem kiedys. Dzieki za info
0
Jak to jest, ze mecze ligi angielskiej mialy byc pokazywane na c+ a nie ma ich wcale? Mialy byc 2 najlepsze mecze kolejki i gdzie to jest?
0
@draxidox no... mozna tyko wspolczuc takiej mentalnosci
1
@MarioVeB! No wlasnie nie, a kiedy my gralismy ostatnio pieknie? :D od czasow jak objal nas Valverde gramy paskudnie dla oka, jego jeszcze bronily wyniki, ktore jednak mial dobre.
1
@DonCarletto i Carlo zamiotl ;p zeby tu jeszcze miala miejsce piekne gra, ktorej od 2015 roku nie ma
5
@Muszynianka w zyciu, mam nadzieje, ze sytuacja z ofe nauczyla ludzi. Chcesz odkladac, odkladaj do skarpety bo pozniej znowu Cie okradna mowiac, ze to ich pieniadze a nie Twoje.
1
@Kidd takim to ku....a tylko wiertarka leb przewiercic i do rzeki
0
@Tomo1989 dla mnie tylko i wylacznie wina skrecajacego, ktory nie spojrzal w lusterku. Prosta droga z linia przerywana, normalna sprawa, ze ktos moze nas wyprzedzac. Straszna bezmyslnosc.
0
@4drian0 moze masz korek z woskowiny to grucha potrzebna :D albo trabke sluchowa zassalo to leki typu nasivin. Ja mialem kilka razy taki problem i nic mi nie pomagalo, wiesz co musialem zrobic? Wjechac wyciagiem na jakas gore, wtedy pod wplywem naglej zmiany cisnienia zaczynalo strzelac w uchu i odtykalo xD gorzej jak nie masz gor dookola
0
@MesQueUnClub_87 i wylew w mozgu xD
0
Poleci ktos lapka, ktory bedzie uzywany do photoshopa, lightrooma, ewentualnie jakis program do montazu w miare prostych filmow? Do gier nie bedzie wcale uzywany. Cos do 4k. Mamy tu ekspertow? :) fajnie gdyby mial 17,3 cala ekran
0
@Comentateiro co wy macie z tymi naukowcami? :D straszne zaslepienie, nie od dzis wiadomo jak dzialaly i dzialaja niejednokrotnie teorie naukowe. To straszne slepo wierzyc we wszystko co jest naukowa narracja, ktora bardzo czesto bywa potezna sila manipulacyjna dla ludzi i sluzy do osiagania okreslonych celow. Sam lubie czytac nowinki naukowe na roznorodne tematy ale no... logika i analiza jest potezniejsza sila i bardzo potrzebna to trzezwego spojrzenia na pewne aspekty