0

Dark, Peaky Blinders czy Stranger Things? Co zaczac ogladac? Co najlepsze z tych tytulow?

0

@Gall a fenomeno ile ma goli w lidze mistrzow przypomnisz? Czekaj, on w ogole wygral lige mistrzow kiedykolwiek? Ups, chyba nie. To oznacza, ze nie byl jedna z najlepszych 9 swiata w tym wieku? Troche smieszne jest takie wyliczanie. Zobacz na statystyki Luisa w samej Barcelonie i to oddaje skale jego talentu. W kazdym klubie, w ktorym gral, robil to na najwyzszym swiatowym poziomie.

0

@P33ck Luis tez byl regularny i w zasadzie od mlodego regularnie byl top napastnikiem, dopiero w ostatnich latach regres

1

@DonMatteo901 nie no gdzie Lewy do Luisito :D przy jednym stole na pewno nie siedzieli jesli chodzi o umiejetnosci :) ale mozliwe, ze Luis to najlepsza 9 tego wieku

0

@LewoSkrzydlowy11 ale nie mialem na mysli zawodnika w typie Krycjowiaka a bardziej Casemiro, Fabinho lub Kante ;) miedzy innymi dlatego, ze w naszym klubie panuje jedyny obraz gry, ktory jest doceniany czyli gra pilka mamy co mamy, czyli dziury w obronie i wieczne spoznienia. Uparlismy sie i gramy od lat wolnym i anemicznym DP i to nas gubi.

0

@sonek hahaha mistrzostwo xD

0

@Rewolucja123 to poszukajmy DP nie na wzor Busiego. Ja w tym nie widze zadnego problemu. Problemem jest to, ze ten klub uparl sie na poszukiwanie takiego samego profilu, ktory wcale nie jest niezbedny, ba w tym momencie wrecz przeszkadza taki profil zawodnika. DP ma byc wybieganym, walczacym przecinakiem i wtedy druzyna ma efekt prawdziwego pomocnika, ktory lata dziury

2

@Michu94 jak najbardziej, bylby to bardzo fajny transfer

4

@Rl9k1nG fakt, ze jako dorosly czlowiek odczuwa sie wszystko troche inaczej ale osobiscie staram sie doceniac wszystko co mam, bycie wdziecznym jest bardzo wazne. Jesli potrafimy sie cieszyc z malej rzeczy to i duze wtedy smakuja. Jesli nie potrafimy tego to ciezko zeby cos nas zafascynowalo i sprawilo radosc a to juz jest zle i przykre

15

@PatrychoO Vieira, ktory penisem wystrzelal kolege w szatni po slabym meczu burzy sie o takie zachowanie? XD

1

@draxidox to widze, ze tylko ja w lewej telefon a w prawej klucze :D

3

@Janiama wlasnie ma znaczenie, bo oddanie wladze tym drugim bedzie rowniez glupota jeszcze wieksza. Tak czy tak sytuacja przegrana. W tym kraju wybor jest zaden.

1

@Faro mysle, ze bombowy prezent :D

0

@lucca87 br porownywalni ale obrona wedlug mnie u nich jest mocniejsza, a pomoc duzo mocniejsza. Z calym szacunkiem i sympatia do Pedriego i Gaviego ale chlopaki niestety nie maja liczb. Fajnie, ze biegaja ale strzelanie bramek u nas spoczywa glownie na Lewym :/ z ostatnimi podaniami tez slabo to wyglada. Busiego i De Jonga nawet nie biore pod uwage. Atak to juz przepasc. Tak ja to widze.

0

@Striker no w zasadzie tak :)

1

@MESSIah16 mi się wydaje, że tu aż takiej rywalizacji nie będzie. Mbappe jest zdecydowanie lepszym piłkarzem o szerszym wachlarzu umiejętności. Ale liczby obaj mogą wykręcić niesamowite.

0

@lucca87 jak nie? Jest przepasc :D na kazdej pozycji

1

@Pawel13sz nie no szanujmy sie, Benzema do Suareza na przestrzeni calej kariery to lata swietlne

1

Czemu u nas jest ta poj....na mania zmieniania zawodnikom ich naturalnych pozycji, na ktorych grali od zawsze? Czego pozniej od nich sie oczekuje? To jest komiczne

0

@lucca87 co??? XD nie ma duzej roznicy? No tylko taka, ze tam ma z kim grac o LM, taka drobnostka

13

Wy tak serio w komentarzach? Przeciez to jest normalne, ze jesli juz sie zaadaptowal do nowego miejsca, dobrze tam gra, nie musi sam ciagnac druzyny, gra o najwyzsze cele bo ma do tego druzyne to przedluzy kontrakt. Co w tym jest dziwnego? A tu znowu wyzywanie od najemnika xD

1

@Czarny_ck bredzisz strasznie. Tam zwyczajnie ma z kim grać i nie musi sam ciągnąć drużyny. I gra o najwyższe cele a nie Lige Europy. Normalny, mądry ruch.

0

No to kwestia 2 sezonow i rekord CRa w LM pobity :D i fajnie. Według mnie madry ruch. Pogra jeszcze na powaznie i nie musi byc jedynym ciagnacym wozek. Ale marzy mi sie zeby wrocil na swoj ostatni sezon w karierze.

0

Wezcie tego Zubimendiego. Znowu ktos sie nakrecil w klubie i na sile chce kolejnego anemika

1

@don'T.R.I.P.e a co jest dziwnego w tym, ze ma sie swoich idoli i ulunionych pilkarzy? Z tym sie rowniez wiaze ten sport :) tym bardziej jesli dany zawodnik jest najwieksza legenda Twojego klubu

0

@Rewolucja123 mocno niepowazny ranking. Modric przed Xavim i Iniesta xD Baggio w pierwszej 10 xD

3

@Awtameok_Klana ale totalnie niepowazna wypowiedz xD wrecz smieszna

1

@MesQueUnClub_87 ja tak samo, w ogole mi to nie przeszkadza a wrecz dodaje smaczku i humoru :) Szpaku jest nie do podrobienia

1

@Kuba_1 wyszla xD

1

@Nano22 i co z tego, to nasza najwieksza legenda. On zawsze bedzie naszym zawodnikiem nawet jesli tu juz nigdy nie zagra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?