malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula chude ale zwinne
4
@MesQueUnClub96 geografia i wf :)
2
@Peszko07 czyli jak nie tanczysz tak jak sobie przyjaciel zyczy to stajesz sie wrogiem? To fajnych mielismy wczesniej tych "przyjaciol" ;) zamien slowo na "wykorzystywacze"
1
@adriano1437 podlaczam sie do pytanie bo rowniez szukam w takim budzecie. Czy taki laptop na luzie bedzie obslugiwal Photoshopa? Mysle, ze raczej tak. Druga sprawa czy obsluzy ewentualnie tez montaz filmow?
0
Po meczu. Można się rozejść :D
0
@AlexDark00 on sie zawsze swietnie pokazuje do gry tylko nic z tego nie wychodzi :/ jakos nie ma tego blysku. Wychodzi na pozycje, dostaje pilke i... to na tyle
18
@AlexDark00 wszystko fajnie, sercem bardzo bym chcial ale wtedy znowu gramy bez skrzydel i meczymy bule przez srodek grajac kazda jedna akcje przez Messiego. To jest do bolu przewidywalne. Nie wiem czy to dobry pomysl skoro juz wyszlismy z tego letargu i zaczelismy epoke postMessi.
0
Walczyc o nich z calych sil zeby nie bylo powtorki jak z Vinim i Rodrygo. Pierwotnie tez mieli grac u nas. Trzeba byc krok przed konkurencja i dzialac dopoki nikt nie zarzucil sieci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AlexDark00 cos dobrego zrobil? Bo tez nie zauwazylem dzis kompletnie nic :/
15
Szkoda mi tego Kounde, ze musi sie meczyc na PO. Wczesniej ta sama sytuacja z Araujo. Oni powinni tworzyc pare stoperow. Tym bardziej w takim meczu Bellerin dalby rade.
16
Moze chodzi o Endricka?
0
@draxidox talizman, neuroshima - dwie ulubione
0
@MesQueUnClub08 telefon moze sprawic, ze czujesz sie wyjatkowo? nie wierze, no po prostu nie wierze xD
1
@FC1899Barca bo zyjemy w czasach gdzie wystarczy ludziom powiedziec, ze tak i tak bedzie dobrze i ludzie na wszystko sie zgodza co jest odgornie zalecone. Nastaly czasy slepej wiary, ze "gora" wie lepiej "jak nalezy". Zreszta masz kilka przykladow ponizej.
1
@Amigo_Blanco ale serio porownujesz podlewanie kwiatka do przebywania we wlasnym domu i siedzenia w kurtce?
1
@Seledynowy to jest bardzo malo. Taka temperatura to moze byc ustawiona na silowni. Sorry ale pracujac przy komputerze przy 21 czlowiek marznie jak sie nie rusza. Wiec co we wlasnym domu mialbym siedziec w kurtce czy co?
0
@tbas no tylko, ze oprocz niego tam nikt atakowac nie potrafi, przeciez to dzisiaj parodia :/
0
Czemu Kurek nie gra?
1
Ktos napotkal wiesci o tej reanimowanej osobie? Dobrze sie skonczylo? Na trybunach przywrocili go do zycia, pytanie co wydarzylo sie dalej
1
Wygrana Igi, final siatkarzy, wygrana Barcy i przede wszystkim wygrana dziadka na trybunach, cudowny dzien :)
0
@Bartula aczkolwiek strasznie k.....skie zachowanie ze strony Atletico nawet względem samego zawodnika, który ratuje im dupsko
1
@cold_play z tego powodu, że jestes młody to nie wiesz jaki wpływ miał nasz papiez chocby w latach 80tych. Ale odgrywal wazna role.
1
@Rastafarnianin a to psikus ;p a calkiem serio to najlepsze jest to, ze jest opcja, ze dwoje bialych rodzicow moze miec czarne dziecko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY Nadia, Nikola
1
@Ojciec5tkidzieci chory swiat, do czego to zmierza... a niektorzy nadal beda wciskac kit, ze to przeciez calkiem normalne. W takim razie mogl sie do niego zwracac "ono, to" itd ;)
0
@Sulimo kisiel truskawkowy top, potem budyn. Galaretka to z miesem jak cos :D
0
@bartekvisca slabe. Sam to robie ale wiem gdzie, kiedy i przy kim ;p i potrafie sie powstrzymac. Kobietom totalnie nie pasuje. Tak samo jak palenie :D
0
Ktos sie orientuje jaki jest koszt w canal+ dla viaplay jesli ma sie full pakiet?