kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB to bybyło cos pięknego :D
0
@MESSIah16 fajnie ze dożyliśmy czasów w którym porównuje się Polaka do najlepszego piłkarza w historii
1
@Kapitan hawk ponoć piwo prawie wylał ale to tylko plotki
0
@El dominatore nie podróżowałem ale najbrzydsze też chyba nie są co ? ;D
0
@Stasiuburza ja stosuje tylko kapiele kreatynowe
2
@Pawel13sz na pewno lepiej od anthonego
Poza tym ney to największy talent odczasow Messiego
Nie ma co porównywać
0
@sila101 taktyczny k
0
@Zoker Pedri zdecydowanie
0
Są zniżki studenckie na mecze Lecha?
0
@marko111122 nie zrobiłeś nic złego
Pogadaj z nią i tyle
1
@Khajio wirtz > jude
0
@Gavinho w tym sezonie jeszcze kilka zdobędzie :D
0
@Yoshi94 jesli jeseś ignorantem patrzącym tylko na statystyki to zdecydowanie ;p
nie ma tylu głupich nieprzemyślanych strat tak jak dembele
poza tym on gra w broniacej sie przed spadkiem druzyynie kiedy my jesteśmy na fali i jeśteśmy czołową druzyną w hiszpanii która caly czas atakuje wiec ofensywnym zawodnikom łatwiej robic liczby
Wiadomo to tylko moja opinia moze sie zgadzać lub nie ;D
aa no i ma mniej kontuzji to też atut :D
0
@Yoshi94 podejmuje lepsze decyzje , nie robi głupich strat posiada większa inteligencje boiskową i pracuje w obronie
0
@FCB24 jak nie
wyróżniał sie juz wcześniej
0
@Janas11224 zawsze można negocjować
On i tak nie będzie grał w następnym sezonie w Leeds
To grajek na topowe kluby
Jak my go nie weźmiemy to zrobi to ktoś inny
1
@TheNekro94 robienie nóg...
Nawet na tronie dobrze usiąść nie można xd
0
@blazeq w punkt
0
Powinniśmy go brać nawet jeśli demb zostanie
On ferran i demb na skrzydłach to będzie ogień
0
@araevik127 też tak myślę
Fajnie by było mieć go na po miałby jeszcze więcej miejsca żeby się rozpędzić
0
@kiper09 prawda
Ale z drugiej strony w tym sezonie nie miał sezonu przygotowawczego a to bardzo dużo robi
Jeśli przepracuje normalnie ten okres to nie będzie problemu z jego gra ;)
1
@Rekker Raphiniha lepszy
0
@Medium to fejk ponoć
0
@Emhyr dawać go
3 razy tak
1
@Rust_Cohle ciężki temat xd
1
@draxidox na drillach jest top
1
@P33ck jak dla mnie jest git
na kilku pozycjach moglo być kilku innych zawodników ale te wybory się bronia
3
@DLFCB trzeba liczyć ze przełozy to na forme strzelecka w najblizszych spotkaniach ;p
4
@The_Man no i bardzo dobrze
la liga musi się piąć do góry
czas znowu być najlepszą ligą :D
1
@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D