0

@JimMorrisonFCB to bybyło cos pięknego :D

0

@MESSIah16 fajnie ze dożyliśmy czasów w którym porównuje się Polaka do najlepszego piłkarza w historii

1

@Kapitan hawk ponoć piwo prawie wylał ale to tylko plotki

0

@El dominatore nie podróżowałem ale najbrzydsze też chyba nie są co ? ;D

0

@Stasiuburza ja stosuje tylko kapiele kreatynowe

2

@Pawel13sz na pewno lepiej od anthonego
Poza tym ney to największy talent odczasow Messiego
Nie ma co porównywać

0

@sila101 taktyczny k

0

@Zoker Pedri zdecydowanie

0

Są zniżki studenckie na mecze Lecha?

0

@marko111122 nie zrobiłeś nic złego
Pogadaj z nią i tyle

1

@Khajio wirtz > jude

0

@Gavinho w tym sezonie jeszcze kilka zdobędzie :D

0

@Yoshi94 jesli jeseś ignorantem patrzącym tylko na statystyki to zdecydowanie ;p
nie ma tylu głupich nieprzemyślanych strat tak jak dembele
poza tym on gra w broniacej sie przed spadkiem druzyynie kiedy my jesteśmy na fali i jeśteśmy czołową druzyną w hiszpanii która caly czas atakuje wiec ofensywnym zawodnikom łatwiej robic liczby
Wiadomo to tylko moja opinia moze sie zgadzać lub nie ;D
aa no i ma mniej kontuzji to też atut :D

0

@Yoshi94 podejmuje lepsze decyzje , nie robi głupich strat posiada większa inteligencje boiskową i pracuje w obronie

0

@FCB24 jak nie
wyróżniał sie juz wcześniej

0

@Janas11224 zawsze można negocjować
On i tak nie będzie grał w następnym sezonie w Leeds
To grajek na topowe kluby
Jak my go nie weźmiemy to zrobi to ktoś inny

1

@TheNekro94 robienie nóg...
Nawet na tronie dobrze usiąść nie można xd

0

@blazeq w punkt

0

Powinniśmy go brać nawet jeśli demb zostanie
On ferran i demb na skrzydłach to będzie ogień

0

@araevik127 też tak myślę
Fajnie by było mieć go na po miałby jeszcze więcej miejsca żeby się rozpędzić

0

@kiper09 prawda
Ale z drugiej strony w tym sezonie nie miał sezonu przygotowawczego a to bardzo dużo robi
Jeśli przepracuje normalnie ten okres to nie będzie problemu z jego gra ;)

1

@Rekker Raphiniha lepszy

0

@Medium to fejk ponoć

0

@Emhyr dawać go
3 razy tak

1

@Rust_Cohle ciężki temat xd

1

@draxidox na drillach jest top

1

@P33ck jak dla mnie jest git
na kilku pozycjach moglo być kilku innych zawodników ale te wybory się bronia

3

@DLFCB trzeba liczyć ze przełozy to na forme strzelecka w najblizszych spotkaniach ;p

4

@The_Man no i bardzo dobrze
la liga musi się piąć do góry
czas znowu być najlepszą ligą :D

1

@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?