kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Freudysta o kurde jak z tym nowym niebieskim co 400 ml kosztuje 9 zł
To widzę że się powodzi xd
0
@patry295 król gór
1
@jeyx77x nie zwracaj na to uwagi xd
i tak to bardzo przydatna apka
a z tym białkiem zdania eksperttów są podzielone kazdy uważa inaczej
takze zobacz samemu jaka ilosc będzie dla cb najlepsza ;)
1
@Marcelinho99 jakby nie patrzeć to nie jest xdd
0
uefa.tv
mozna obejrzeć losowanie
0
@TridenteMSN chelsea real
bayyern villareal
atleti city
liverpool benfika
1
dawać lipsk albo atalante !!
0
ajaj średnie te losowanie ://
0
@Katalonik97 jeszcze betis może coś zdziałać
0
@FC1899Barca moim zdaniem mbappe jeszcze moze cos ugrac ;D
0
@AmigoBlancos efekt motyla xD
wiesz o co chodzi XD
1
@PodkarpackiKibic w moim przypadku
Juve styl gry
A utd że względu na kibiców
0
Piękna sprawa :D
0
@pt9 za Valverde prawie się udało ;D
0
@derlysy1979 Juve villa bądź co bądź to LM
Poza tym salah nie gra w podstawowym
1
@agaFCB parę lat temu go chcieli
Czemu nie mogliby go wziąć teraz ;p
0
@Emhyr jesteśmy najgorsi pod względem finansowym
I jakby nie patrzeć aktualnie jesteśmy najgorsza drużyna
Nasza przewaga nad Realem jest taka że nam brakuje 9
Ale City też i we wszystkich aspektach są od nas lepsi
może go przekonać np życie w cieplej Hiszpanii zamiast deszczowej Anglii xd
Jakoś słabo to widzę
Nadzieja pozostaje w laporcie xavim i alemanym jak go ładnie zbajeruja to może się uda ;p
0
@paweldunajecfcb bilard
Ten z fejsa
1
@budel17 to jest własnie ten mental xd
0
Ale ajax pięknie gra w odbiorze
0
@Mixtape spoko ale jesli atleti strzeli 4 ;p
0
@AmigoBlancos liverpool albo city
druga pólka to real bayern
plus zawsze mozę ktos zaskoczyć licze na atleti i ajax ;D
0
@SamuraJack Pablo już jest naszym zawodnikiem?
0
@Sau_Ron Mbappe za 10 lat
0
@Momals11 mimo wszystko jeszcze Mbappe jest w grze
1
@Lisek z tego co ludzie piszą to po prostu gość od czarnej roboty
0
@Gavinho mats ney suarez
1
Nie ma szans poza tym dest może na lewej obronie posmigac ;)
0
@oskar_wojak franka najprawdopodobniej
1
@Lionel_Messi10 ani to skrzydłowy ani napastnik xd
Wystarczy już nam takich zawodników xdd