kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BartqRKO di maria moim zdaniem jest lepszy od Robbena
Ma większy wachlarz zagrań swoje też wygrał i dalej gra dobrze
Gdyby nie epizod w utd to pewnie nie byłoby dyskusji
To on najbardziej wiózł real
0
@Axoon na pewno jest lepszy od robbena ;p
0
@marcin62 w sumie to nic dziwnego xd
0
@hardmind czy ja wiem ta starożytna historia jest mega ciekawa
0
@agaFCB dzięki mordo
Wzajemnie ;)
1
@kuz zawsze się wrzucalo chrupki do kanapek xD
0
@VegetaPolska gratulacje :D
Nie da się awansować grając tak jak PSG w drugiej połowie xd
0
@P33ck w drugiej połowie jeszcze postrzelaja
0
@BART97 czy ja wiem czy taka fenomenalna
Ale fajnie ze też potrafi asystować ;)
0
@pioz123 co jest w środku?
0
@macio_944 wiadomo rozwali real ;p
1
@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p
0
@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd
0
@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/
1
@Majkerson nie jest typowa 9
Ogólnie mega ciekawa sprawa kogo sprowadza
A może ferran będzie nasza 9 zobaczymy ;p
0
@Ronnie1992 jeśli naprawdę ma zawyżone wymagania to nic na siłę :/
0
@Woland10 jak zawsze w punkt
0
Wasze zdrowie ;p
1
@Encore fakt nie opinia
1
@dmcteam rozciąganie
martwy ciag
troche tego jest ;p
0
@Rewolucja123 własnie wróciłem ;p
1
@dmcteam wiszenie na drązku piekna sprawa :D
0
@Khajio hiszpania i Francja mają raczej lepsza
1
@Khajio najbardziej mnie denerwowało w pokemonach to że kiedy czuło się że ash się rozwija nagle dawali następna serię w której totalnie się uwstecznia
Tego Sword and Shield obejrzałem parę odcinków i też niestety dupy nie urywa ://
1
@Khajio te walki z Paulem były kozackie
1
@messi564 kamarze kończy się kontrakt także można podzialac
1
@CzeksonFCB1899 kamara byłby git
SPD do rotacji z busim
Nkuku za drogi poza tym pozycję na których gra mamy obsadzone
Anthony tez mamy obsadzona pozycję ( a jeśli bym kogoś kupował na ps to raphinie z Leeds)
Adayemi to nie jest typowa 9
Kounde jest za drogi
0
@Pablit obaj są średni
Ale najwyraźniej Xavi potrzebuje kogoś takiego xd
1
@Hubsao odzidza Ofoe :D
0
@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom