2

@BartqRKO di maria moim zdaniem jest lepszy od Robbena
Ma większy wachlarz zagrań swoje też wygrał i dalej gra dobrze
Gdyby nie epizod w utd to pewnie nie byłoby dyskusji
To on najbardziej wiózł real

0

@Axoon na pewno jest lepszy od robbena ;p

0

@marcin62 w sumie to nic dziwnego xd

0

@hardmind czy ja wiem ta starożytna historia jest mega ciekawa

0

@agaFCB dzięki mordo
Wzajemnie ;)

1

@kuz zawsze się wrzucalo chrupki do kanapek xD

0

@VegetaPolska gratulacje :D
Nie da się awansować grając tak jak PSG w drugiej połowie xd

0

@P33ck w drugiej połowie jeszcze postrzelaja

0

@BART97 czy ja wiem czy taka fenomenalna
Ale fajnie ze też potrafi asystować ;)

0

@pioz123 co jest w środku?

0

@macio_944 wiadomo rozwali real ;p

1

@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p

0

@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd

0

@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/

1

@Majkerson nie jest typowa 9
Ogólnie mega ciekawa sprawa kogo sprowadza
A może ferran będzie nasza 9 zobaczymy ;p

0

@Ronnie1992 jeśli naprawdę ma zawyżone wymagania to nic na siłę :/

0

@Woland10 jak zawsze w punkt

0

Wasze zdrowie ;p

1

@Encore fakt nie opinia

1

@dmcteam rozciąganie
martwy ciag
troche tego jest ;p

0

@Rewolucja123 własnie wróciłem ;p

1

@dmcteam wiszenie na drązku piekna sprawa :D

0

@Khajio hiszpania i Francja mają raczej lepsza

1

@Khajio najbardziej mnie denerwowało w pokemonach to że kiedy czuło się że ash się rozwija nagle dawali następna serię w której totalnie się uwstecznia
Tego Sword and Shield obejrzałem parę odcinków i też niestety dupy nie urywa ://

1

@Khajio te walki z Paulem były kozackie

1

@messi564 kamarze kończy się kontrakt także można podzialac

1

@CzeksonFCB1899 kamara byłby git
SPD do rotacji z busim
Nkuku za drogi poza tym pozycję na których gra mamy obsadzone
Anthony tez mamy obsadzona pozycję ( a jeśli bym kogoś kupował na ps to raphinie z Leeds)
Adayemi to nie jest typowa 9
Kounde jest za drogi

0

@Pablit obaj są średni
Ale najwyraźniej Xavi potrzebuje kogoś takiego xd

1

@Hubsao odzidza Ofoe :D

0

@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?