kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@masq chyba chciał pojechać ferrana że z nim w drużynie gramy w 10
1
@Barca1992 ajax będzie oglądany :D
0
@stary_wyga za pare lat podbijaj
Narazie jestem po pierwszym semestrze xD
Ale i tak możesz napisać może jakoś cb nakieruje ;D
1
@Emhyr nie ma dla niego pozycji
0
@barcelonaLM szkoda pooglądal bym go u nas ;p
Możliwe że wtedy parę trofeów więcej by wtedy wpadło
Parę kompromitacji mniej
Niemniej jednak zrobił co zrobił
Jak zdrowie dopisze to poczaruje we Francji ;p
0
@Michael24 po ramosie to raczej najlepszy obrońca swojego pokolenia
0
@Amigo_Blanco o proszę ciekawa sprawa
Czyli uczysz przyszłych inżynierów :D
0
@Dembouz1899 no raczej
cały czas jest za coś krytykowany i wszystko mu się wytyka
Pewnie przez zachowania boiskowe
Jednak nie powinno to zmieniać faktu że on jest od wielu lat naszym motorem napędowym i pewnym punktem drużyny
0
@Amigo_Blanco nie na temat pytanko
Ale
Moeisz że jesteś wykładowca ? Jakiego przedmiotu uczysz?
2
@Litman potencjał jest
ale lepiej wziąć raphinie z leeds ;)
0
@Rust_Cohle gomorry nie oglądałem
A z pozostałych trzech głos leci na wikingów :D
0
@AnnaMarianna ta mam takich przyjaciół Takich trzech jak nas dwóch nie ma ani jednego :D
3
@Pawel13sz może na lewym skrzydle pogra xd
1
@Barca445 mają ponoć ich zdegradować za przekupowamie sędziów
1
Fajnie się ogląda ten Villareal ;)
0
@swiergol2 ja przez dłuższy czas śledziłem boruto i teraz sb odpuściłem
Choć to długo trwało bo jestem mega sentymentalny xD( jak coś mi się podobalo za dzieciaka to zwykle do teraz mi się podoba) , ciężko mnie zrazić ale te kanony to już była przeginka xdd
Czekam na odcinki oparte na mandze wtedy będę znowu oglądane :D
0
@swiergol2 trochę odejde od tematu
jak ci sie podoba boruto ?
1
@Lola120 ciezko powiedzieć xd
może jakaś lepsza dieta by się przydała
akywność fizyczna też może zacząć działać
Suplementujesz witaminę D ? teraz mamy beznadziejna pogode , brak słońca ,
ciśnienie często jest do dupy
albo musisz znalezc wiecej czasu dla siebie wyjsć do ludzi cos porobic ;D
W każdym razie lepiej probować coś robić niż nic nie robić
dasz radę ;)
1
@AllBundy kozak jest
0
@Messibestplayerintheworld czyżby oblak wracał do formy ? :)
1
@FC1899Barca co za szef :o
1
@BART97 mam nadzieję że haaland u nas będzie wykrecal podobne liczby
1
@P33ck dobra Beckham jednak był lepszy niż myślałem :o
2
@gumaz wanna na koniec dnia to coś pięknego ;)
0
@Emhyr 30 byłoby optymalnie ;p
0
@Chaoss noo jak zaczynał to byłem pewien że będzie lepszy od lewego xdd
Wyszło jak wyszło
1
@Woland10 jakie to jest niesamowite że zawsze masz rację
1
@Comfortable_ a będą jeszcze lepsze arki ;)
2
@Pawel13sz niesamowite :o
1
Ten gil też trochę nabierze masy i będzie kawał grajka
Ciekawe jaki pomysł będzie mieć na niego conte ;)