0

@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom

1

@Sulimo najlepszego ;D

1

@tomek8756 najlepszego :D

0

@deyna2018 zarabiają tyle ile powinni

0

@Momals11 przydały by się teraz gorące ;p

0

@ArterkHD technicznie top
Nie bylem za jego transferem ale te kilka sezonów temu faktycznie jakby do nas przyszedł to by zrobił ogromną różnice

0

@AdamaTraore raz w tygodniu piłem
A potem przyszły studia xdd

0

@axegrinder na szczeście mamy go po naszej stronie
pewnie jeszcze lepsze siano jeszcze wynegocjuje ;p

1

@gumaz niestety ale zawsze kolka zero ;d

0

@ViscaBarca123 a to nie werner tak miał ?

24

@Amigo_Blanco to już chyba nadinterpretacja :D

1

@Khajio no i fajnie
Przydałoby się żeby ktoś porywalizowal z tym Bayernem

0

@xVENUMx rozumiem ,zę w kostce ?

0

@xVENUMx ajaj nic przyjemnego ://
mi co najwyżej pękła

0

@Salchent przecież jest jakimś tam mistrzem w boksie ;v

0

@Rewolucja123 @Woland10 jak zawsze w punkt

1

@shahman gdzie latasz

2

@AssisMoreira chyba nawet od pewnej masy ,pewnej ilosci tłuszczu mozna przezyć strzał
tłuszcz daje rade :D

2

@Klimach fan to jego wybor tak samo jak to co robisz to twój wybór
prowadzi zdrowy tryb zycia i pokazał ,ze mozna ;p

1

@miladi z drugiej strony też nie chce przestawiać tej dzwigni
dobrze mi jest jak jest
schudłem 6 kg a jem cały czas to samo w pewnych kwestiach mam samozaparcie
prowadze aktywny tryb życia dobrze sie wysypiam(mozę w weekendy nie xD) nie pale nawet nigdy nie próbowałem
ale pije i jem co chce( w sumie to pije tylko wodę a reszta napojow to po prostu w drinkach xd)
poza tym odciać tak nagle wszystko naraz to jest naprawde duzę osiągnięcie
dlatego respekcik dla pana powyżej ;p

0

@Kengo nie ale ponoć warto

33

@Kengo gratulacje
ja na pewno nie dałbym rady xdd
moim małym sukcesem jest to ,że jak otworze czekolade to daje rade nie zjeśc całej tabliczki xD

0

@Messibestplayerintheworld jaka pozycja ?
jak nowy pedri to SP ?

3

@mateusz1989VeB dostał nawet za dużo czasu xdd

17

Wasze zdrowie ;)

0

@msmsms to co ilu bierzemy ? ;p

1

@MesQueUnClub96 różne rzeczy się tam mogły stać
Ale pewnie stłuczenie xd
Jak czyjesz dyskomfort leć do jakiegoś specjalisty xd

0

@Mns21 noo przydałby die ktoś do rotacji z busim

0

Czy wg was Ronaldo jest najpopularniejszym, najbardziej znanym człowiekiem na świecie?

3

@Ojciec5tkidzieci ogolnie przepis z kartka za ściąganie koszulki jest idiotyczny
moze go zdejmą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?