kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom
1
@Sulimo najlepszego ;D
1
@tomek8756 najlepszego :D
0
@deyna2018 zarabiają tyle ile powinni
0
@Momals11 przydały by się teraz gorące ;p
0
@ArterkHD technicznie top
Nie bylem za jego transferem ale te kilka sezonów temu faktycznie jakby do nas przyszedł to by zrobił ogromną różnice
0
@AdamaTraore raz w tygodniu piłem
A potem przyszły studia xdd
0
@axegrinder na szczeście mamy go po naszej stronie
pewnie jeszcze lepsze siano jeszcze wynegocjuje ;p
1
@gumaz niestety ale zawsze kolka zero ;d
0
@ViscaBarca123 a to nie werner tak miał ?
24
@Amigo_Blanco to już chyba nadinterpretacja :D
1
@Khajio no i fajnie
Przydałoby się żeby ktoś porywalizowal z tym Bayernem
0
@xVENUMx rozumiem ,zę w kostce ?
0
@xVENUMx ajaj nic przyjemnego ://
mi co najwyżej pękła
0
@Salchent przecież jest jakimś tam mistrzem w boksie ;v
0
@Rewolucja123 @Woland10 jak zawsze w punkt
1
@shahman gdzie latasz
2
@AssisMoreira chyba nawet od pewnej masy ,pewnej ilosci tłuszczu mozna przezyć strzał
tłuszcz daje rade :D
2
@Klimach fan to jego wybor tak samo jak to co robisz to twój wybór
prowadzi zdrowy tryb zycia i pokazał ,ze mozna ;p
1
@miladi z drugiej strony też nie chce przestawiać tej dzwigni
dobrze mi jest jak jest
schudłem 6 kg a jem cały czas to samo w pewnych kwestiach mam samozaparcie
prowadze aktywny tryb życia dobrze sie wysypiam(mozę w weekendy nie xD) nie pale nawet nigdy nie próbowałem
ale pije i jem co chce( w sumie to pije tylko wodę a reszta napojow to po prostu w drinkach xd)
poza tym odciać tak nagle wszystko naraz to jest naprawde duzę osiągnięcie
dlatego respekcik dla pana powyżej ;p
0
@Kengo nie ale ponoć warto
33
@Kengo gratulacje
ja na pewno nie dałbym rady xdd
moim małym sukcesem jest to ,że jak otworze czekolade to daje rade nie zjeśc całej tabliczki xD
0
@Messibestplayerintheworld jaka pozycja ?
jak nowy pedri to SP ?
3
@mateusz1989VeB dostał nawet za dużo czasu xdd
17
Wasze zdrowie ;)
0
@msmsms to co ilu bierzemy ? ;p
1
@MesQueUnClub96 różne rzeczy się tam mogły stać
Ale pewnie stłuczenie xd
Jak czyjesz dyskomfort leć do jakiegoś specjalisty xd
0
@Mns21 noo przydałby die ktoś do rotacji z busim
0
Czy wg was Ronaldo jest najpopularniejszym, najbardziej znanym człowiekiem na świecie?
3
@Ojciec5tkidzieci ogolnie przepis z kartka za ściąganie koszulki jest idiotyczny
moze go zdejmą