0

@Vebrol nie zasłużył tak samo jak modric czy snajder xd

0

@Coutinho007 wiadomo że tak
franek nawet nigdy nie stal obok włocha
wiek jest nieistotny najważniejsze są umiejętności

0

@Woland10 trzęsie mi się obraz
Ale jak zawsze w piUnkt xD

3

@Kgorecki2500 sentino xD

1

@HighestInTheRoom mamy do flaszki ręce do walki serce jakaś dziwka szepce
Aferparty ty wybierasz ręce no może i wybieram ale ty sie tam nie wybierasz

1

@bartas97 wee to dobrze
Moralniak to straszna rzecz

1

@DaPidejpi ładna historia
Tylko wolałbym żeby nie wygrał pl i angielskiej ;D

0

@bartas97 co się wydarzyło?

0

@Deviler dzięki stary
Daj znać jak będziesz miał jeszcze jakieś info ;)

1

@jakub1906 salaha bym wział jakby nie chciał przedłużyć kontraktu xd

0

@Messibestplayerintheworld moze i dobrze xd

1

@Sau_Ron chyba remis
zbyt ogolne pytania żeby jakos to porównać xd

4

@MesQueUnClub08 w każdej lidze są takie hamburgery

1

@HighestInTheRoom peja pezet eminem
a ogolnie mocno zacząłem sie zagłebiać przez quebo i eripe

0

@betonito szkoda że nie zdobył tego brązu z Urugwajem
Wtedy kariera doskonala ;)

4

@busquets5 w tym sezonie ponoć jest beznadziejny xd

0

@Chaoss nie no akurat ma większe xd

0

@Sau_Ron pierwsze 3 iniesta
4i5 dałbym znak równosci

0

@Kluivert_P komentarz

0

@IronSanHybrid lewa chodzi :D

0

@sonek rolowanko rozciaganie
a ogolnie to zacząc z głową
ja raz tak sobie dowalilem po powrocie że przez tydzień nie mogłem się ruszać xD

0

@Derean *wizjoner

0

@POLAK12345 dla mnie ogólnie idiotyczne jest hejtowanie tych drużyn z powodu że znaleźli sponsora
Fakt jest taki że dzięki nim są dodatkowe potencjalne drużyny do wygrywania pucharów
Zwiększają różnorodność poza tym dzięki pieniądza jakie pakują w ten sport piłka się bardziej rozwija
Trzeba iść do przodu i tyle

0

@AmigoBlancos niesamowity jest

0

@Isso89 zyskales dodatkowy czas i mniejsza stratę pieniędzy
Zawsze to jakiś prezent xd
A tak serio to trzymaj się tam ;)

1

@kuz kto da więcej :D

1

@KapiFCB wiadomo cięzko przewidzieć
ale narazie jest na dobrej drodze ;)

0

@Luciano99 fajnie że w koncu sie dogadaliscie :D

0

@KapiFCB ma czas zeby wskoczyc na ten poziom
zobaczymy

2

@koziar nie to fakt
jest za dobry zeby mieć takie serie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?