1

@GeneralXavi wow serio już 33 xdd

5

@Adi123456789 wirtz pewnie by wygrał gdyby nie kontuzja

1

@Arkon zostałbym przy aubie

0

@Bamek94 to za sezon dwa sie kogoś kupi na 9

1

@P33ck pierwszy idol :D
Piękny to był turniej

1

@jedrek7000 i to jest ciekawostka:D

5

@Transu96 krótka piłka
Xavi powiedział w wywiadzie że zawsze jest dla niego miejsce czyli najprawdopodobniej ma na to pomysł
I tyle mi wystarczy
Tak dla Leo w Barcy :D

0

@endriuuu2 na stawy polecam kolagen
Topp :D

0

@FCBparasiempre jest gitem
Na pewno lepszy od skrzydłowego z Ajaxu ;)

0

@msmsms fajnie byłoby zobaczyć rodaka w barcy ale mysle ,ze nie jest nam potrzebny patrząc na forme jaką prezenuje auba
lepiej skupic się na wzmocnieniu innych pozycji

0

@Chaoss niektórzy w ten sposób sie motywują :D

0

@Zoker mbappe i salah tak ale czy haaland to nw

0

@Zoker z tymi lepszymi opcjami to bym nie powiedział
I w sumie jest 9 która potrafi podać czy strzelić z dystansu nawet czasami kiwnie kogoś
Wiadomo to nie Suárez czy Benzema
Alee da rade na spokojnie

1

@LionelM95 only sad reaction ://

0

@gumaz niestety trzeba sobie radzić
Polecam elektrolity ;)
Dzięki temu idzie jakoś przeżyć następny dzień ;p

4

@Sulimo 19:45
Dhgcbbnjkmn

1

@gumaz sytuacja jest dynamiczna
Ale najprawdopodobniej lecę w balet :D

0

@Sulimo na kacu ma się ten polot i brazylijski luz
O to chodzi

0

@Gavinho chyba mistrzostwa świata 2010 i ogólnie ten etap Barcelony Guardioli
Piękne czasy

1

@Janas11224 wszystko jest dla ludzi
a czy najgorsza to nw w sumie
poza tym zioło też jest mocno szkodliwe

3

@Emhyr mimo wszystko argentyna
choc jak hiszpania by wygrala to tez bylbym zadowolony

1

@Luciano99 staremu teraz nalezy się browar ;)

2

@P33ck w primie na pewno był najlepszym napastnikiem nie ma że nie xd

3

@Stoiczkow Raphinha jest szybszy gra w lepszej lidze jest ogarnięty taktycznie i dużo pracuje w obronie
I co najważniejsze chyba da rade go ściągnąć taniej od anthonego

5

nie ma to tamto bierzemy ;)

2

@IronSanHybrid to oczywiste :D

0

@Emhyr przecież hohland i tak nie zostanie u nas do końca kariery
Plus patrz na historię urazów xd

0

@kubakap1899 jak grasz w meczu ?

0

@Messibestplayerintheworld luuk daje rade z ławki poza tym aktualnie mamy depaya i ferrana którzy mogą tam zagrać ( wiadomo nie jest to ich pozycja ale potrafia dać sobie radę )

0

moim zdaniem niema sensu kupować napadziora skoro auba robi taką robotę
mysle ze na spokojnie utrzyma poziom w najbiższych sezonach
są ważnejsze pozycje do wzmocnienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?