kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi wow serio już 33 xdd
5
@Adi123456789 wirtz pewnie by wygrał gdyby nie kontuzja
1
@Arkon zostałbym przy aubie
0
@Bamek94 to za sezon dwa sie kogoś kupi na 9
1
@P33ck pierwszy idol :D
Piękny to był turniej
1
@jedrek7000 i to jest ciekawostka:D
5
@Transu96 krótka piłka
Xavi powiedział w wywiadzie że zawsze jest dla niego miejsce czyli najprawdopodobniej ma na to pomysł
I tyle mi wystarczy
Tak dla Leo w Barcy :D
0
@endriuuu2 na stawy polecam kolagen
Topp :D
0
@FCBparasiempre jest gitem
Na pewno lepszy od skrzydłowego z Ajaxu ;)
0
@msmsms fajnie byłoby zobaczyć rodaka w barcy ale mysle ,ze nie jest nam potrzebny patrząc na forme jaką prezenuje auba
lepiej skupic się na wzmocnieniu innych pozycji
0
@Chaoss niektórzy w ten sposób sie motywują :D
0
@Zoker mbappe i salah tak ale czy haaland to nw
0
@Zoker z tymi lepszymi opcjami to bym nie powiedział
I w sumie jest 9 która potrafi podać czy strzelić z dystansu nawet czasami kiwnie kogoś
Wiadomo to nie Suárez czy Benzema
Alee da rade na spokojnie
1
@LionelM95 only sad reaction ://
0
@gumaz niestety trzeba sobie radzić
Polecam elektrolity ;)
Dzięki temu idzie jakoś przeżyć następny dzień ;p
4
@Sulimo 19:45
Dhgcbbnjkmn
1
@gumaz sytuacja jest dynamiczna
Ale najprawdopodobniej lecę w balet :D
0
@Sulimo na kacu ma się ten polot i brazylijski luz
O to chodzi
0
@Gavinho chyba mistrzostwa świata 2010 i ogólnie ten etap Barcelony Guardioli
Piękne czasy
1
@Janas11224 wszystko jest dla ludzi
a czy najgorsza to nw w sumie
poza tym zioło też jest mocno szkodliwe
3
@Emhyr mimo wszystko argentyna
choc jak hiszpania by wygrala to tez bylbym zadowolony
1
@Luciano99 staremu teraz nalezy się browar ;)
2
@P33ck w primie na pewno był najlepszym napastnikiem nie ma że nie xd
3
@Stoiczkow Raphinha jest szybszy gra w lepszej lidze jest ogarnięty taktycznie i dużo pracuje w obronie
I co najważniejsze chyba da rade go ściągnąć taniej od anthonego
5
nie ma to tamto bierzemy ;)
2
@IronSanHybrid to oczywiste :D
0
@Emhyr przecież hohland i tak nie zostanie u nas do końca kariery
Plus patrz na historię urazów xd
0
@kubakap1899 jak grasz w meczu ?
0
@Messibestplayerintheworld luuk daje rade z ławki poza tym aktualnie mamy depaya i ferrana którzy mogą tam zagrać ( wiadomo nie jest to ich pozycja ale potrafia dać sobie radę )
0
moim zdaniem niema sensu kupować napadziora skoro auba robi taką robotę
mysle ze na spokojnie utrzyma poziom w najbiższych sezonach
są ważnejsze pozycje do wzmocnienia ;)