kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawel13sz wszystkich Urugwajczyków coś ciągnie na te bramke ;p
1
@PodkarpackiKibic to nw
wiadomo nie na każdego musi o działać poza tym ma jeszcze inne profity niz te które wymienilismy
Ja zauważyłem działanie dopiero po jakimś czasie ( teraz juz ci nie powiem po jakim )
I tez nie jestem gosciem który jakos mocno by sie czymkolwiek stresował ale jak czegos nie lubie (najcześciej jakis przedmiot w szkole,jakieś zadanie do wykonania ) to nie jestem w stanie sie zmusic zeby tam pojsć, zrobic to
a dzieki ashwie bez jakiegokolwiek rozważania, zastanawiania sie po prostu to robię
także jak dla mnie super sprawa :D
0
@PodkarpackiKibic pomaga i to bardzo
Tylko zależy czego oczekujesz
Mi nie była potrzebna do snu bo zawsze szybko zasypiam ogólnie nie mam z tym problemu
Natomiast jeśli chodzi o redukcję stresu
Czy wpływ na układ nerwowy to po prostu top
Do wszystkiego podchodzisz na luzie dodatkowo szybciej sue regenerujesz więc można więcej swirowac ;p
0
@Borneo czy ja wiem moim zdaniem zawsze robił dobra robotę tylko że wcześniej przyslaniala to postać Ronaldo który z resztą najwięcej nam tym skorzystał
Co do artystów to jest kilku tylko że za sam artyzm już nie dają indywidualnych nagród :/
0
@Borneo nie ma wątpliwości że bardzo się poprawił i jest najlepsza 9 na świecie
Tylko że ma pecha chłopak bo zawsze znajdzie się ktoś kto od niego jest lepszym piłkarzem
Osobiście nic do niego nie mam nawet jestem dumny ze ktos taki reprezentuje nasz kraj sam ale ciaglem przepychanki spuszczanie się komentatorów itd po prostu są irytujące i nie dziwie sie ludziom którzy mają przez to negatywne podejście do niego
Szkoda że nie dostał tej złotej piłki w 2020
2
@Borneo tylko że tu nie chodzi o same bramki
5
@KrychaFCB Betis dobry wybór
0
@MrPGG wiadomo
gdybysmy mieli takiego benza ...
1
@Lionel_Messi10 nie ma przypadkiem multi ligi ?
1
@DaPidejpi ojj tak moj pierwszy idol :D
0
@KarwanLaMasia możliwe ;D
1
@VamosRakieta Oryazabala to ciężko by mu było wygryźć xdd
0
@DaPidejpi w tej Aston villi grał dobrze tylko że cena za która przyszedł to jakieś nieporozumienie xdd
Ogólnie Anglicy za dużo kosztują xdd
1
@GuerillaAthletic no jest śliczna ;D
0
@kuz albo Garcia
Hah jeszcze dojdzie do tego że za kilka lat demb będzie kapitanem xD
Ale to by była historia ;D
0
@kaamil1910 nw jak Keita ale pozostali są konkretni ;p
1
@agaFCB i to jest podejście ;D
1
@Pawel13sz przynajmniej bramki strzela ;D
4
@lucca87 tez nie czaje po co szukamy zasępstwa za napastnika który strzela na zawolanie xdd
szczególnie ,ze mamy ważniejsze pozycje do wzmocnienia xdd
0
@Sau_Ron nie
Auba styka ;)
3
@sergio5 oczywista sprawa
wtedy ma sie zawsze większy polot ;p
1
@Messibestplayerintheworld przyblizy ktos kto to ? xd
1
@Comentateiro zawsze może zostać legenda ligi francuskiej najlepszym strzelcem
Najlepszym piłkarzem w historii tej ligi i potem odejść
Jakby nie patrzeć ma dopiero 23 lata xd
0
@MrPGG jeszcze trochę brakuje do powrotu na właściwe miejsce
Miejmy nadzieję że stanie się to już w następnym sezonie :D
1
@Kitek1640 gratulacje ;D
Ja zdałem dzisiaj kolosa z fizjologii na 4+ ;D
0
@Rust_Cohle ajj już nie jestem incognito ;d
4
@MrPGG totalny kozak
0
@bartas97 szkoda :/
0
@Worny aż zrobilem to samo co on jak oglądałem xD
0
@skubi99 co jak co ale on jest profesjonalistą w kazdym calu
wiec pewnie nie zlapie bo dobrze się przygotuje ;)