kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO trofea nabijają czyli nie taki zły xD
0
@Kwiatek67 zobacz na liczby auby
Daje radę to jakby nic nie powiedzieć
Więc po co ściągać gościa w jego miejsce
Poza tym są ważniejsze pozycję do wzmocnienia
1
@Mixtape team City ;p
1
@tristan87 mogłbydo nas przyjsć gdyby nie było aubyy a ak to nie ma sensu probować
0
@sergio5 no i fajnie liczę na dobry meczyk :D
0
@Transu96 czy ja wiem
Niektórzy kiedy zaczęli się interesować piłka zobaczyli że City się rozwija i zaczęli im kibicować
Inni że względu na zawodników czy trenera
Nie ma sensu wyzywać takich ludzi od kibiców sukcesu czy sezonowcow
0
@urbipl Meksyk top
0
@Witekk10 wiadomo ze Hiszpania
Choć jeszcze liczę na Belgię i medal dla Urugwaju :D
0
@kosmos91 ale lipna godzina xd
1
@Lionel_Messi10 i wzajemnie :D
0
@TheNekro94 o tej godzinie nie da się wyspać
ale przynajmniej mam zdalne takzę nie jest tak zle xd
1
@Zoker rozwijamy się we wszystkich aspektach o to chodzi :D
2
@Anonymus0608 często aż tak nie przeszkadzają funkcjonowaniu gorzej z powrotem do sportu xd
0
@qubson12345 neymar zdecydowanie
0
@4drian0 chyba drabinka na to nie pozwala
ale mogą trafić na siebie w półfinale ;)
5
@mientusek1407 tatraś
1
@mekston haha dokładnie :D
0
@OsamaDembele spoko
ja przed chwilą zauważyłem takie info ;d
2
Ponoć Pique ma wrócić do reprezentacji
Moim zdaniem spoko decyzja
Liczę na medal dla Hiszpanii ;D
2
@Pawel13sz ale poszedł :o
12
Kozak
Mam nadzieję że jeszcze przez długi czas będzie trzymał poziom ;)
1
@Kgorecki2500 możesz oznaczać :D
1
@Ojciec5tkidzieci jaram się jaram
1
@DaPidejpi a co tam 2-1 dla nas ;)
1
@Pawel13sz mam nadzieję że coś jeszcze wbija :D
1
@Pawel13sz ciężko to już jakoś skomentować po prostu cieszę się że taki gość grał u nas :D
0
@Worny też mogł wcześniej sprawdzic w necie xdd
0
@tomek8756 to musi być dla beki xD
1
@tomek8756 jasne że chcemy :D
Możesz oznaczać we wszystkim co tam planujesz wrzucać ;)
0
@Denzon dlaczego zamiast liczyć hajs dalej liczę na hajs :v