3

@xVENUMx ja wieczorem coś polecę że znajomymi
u mnie na święta jakoś się nie pije
Zdrowko i wesołych ;D

1

@Mixtape ta ale niech Messi coś włoży ;p

0

nie ma co brać ponoć ma tylko przebłyski
a za przebłyski nie płaci sie tyle pieniędzy xdd

3

@Compadre skończyć studia porobić różne kursy pozwiedzać świat uderzyć na jakieś fajne meczyki
Po prostu moc korzystać z życia i niczego później nie żałować ;D

0

@P33ck pan pilkarz

0

@Rewolucja123 3-1 dla live
cos tam zaczyna probowac menczester

2

@Azacca oby tak było ;p

0

ale kaszana
liczyłem na wyrównany meczyk xd

1

@HighestInTheRoom forma jest cały czas utrzymywana xD

0

@Danny Gaucho tak naprawde jego prime był w psg
to co on tam robił przechodziło ludzkie pojecie

0

@MarcelNJ11 chlopak jest za dobry na lawke
to talent na poziomie pedriego

1

@Pawel13sz lepszy on niż Morata xD

4

@koksik2700 oddawanie krwi jest git i fajnie ze tacy ludzie mają przywileje
Zawsze to może być jakaś zachęta dla innych żeby też zaczęli

27

@Cule1234 gdyby był var to pewnie byśmy mieli kilka LM więcej xd

0

@OsamaDembele lecimy nie śpimy demb ;)

0

@Emhyr ivan pólke nizej
co nie zmienia faktu ze na mistrzostwach swiata rakieta robił tyle samo a mozę nawet więcej od modrica

0

@talizmo mocne to by było ;p

0

@Emhyr może wypożyczenie
Jak mu wyjdzie to podbije wartośc i zarobimy fajne sianko ;p

1

@Pawel13sz z tego co słyszałem jest kibicem Barcy ;)

0

@Hubsao kilka lat temu się tak wypowiedział i w sumie miał rację
Teraz trochę tych młodych Włochów jest ;p
Wzięli sobie do serca jego rady :D

0

@Rewolucja123 łydki staw skokowy przyjmuje wszystko na siebie

0

@Lola120 może do realu ;d

0

Jaaaaa ale lipaaaa :///

1

@Janiama 4-2 dla nas

1

@fajniag fajne ;)
tez musze sobie w końcu kupic forsy ;p

0

@OsamaDembele i to jest podejście
o to chodzi ;)

3

@Pawel13sz kiedyś trzeba się wybrać ;p

1

@Pawel13sz bilva
Boateng
Suárez
Son

4

@Zoker fajnie ze w końcu mu się udało
Swoją droga idealna postać do odwołania się na maturze XD
Szkoda że już nie będzie epoki :///

0

@BarcaInfo pewna opcja jest Auba
Gwarantuje bramki
Przydałby się ktoś młodszy do ogrania się przy nim ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?