kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 ogólnie to w sumie nie jestem pewien dlaczego mi uznali to jako kardynała xD
Wydaje mi się że po prostu nie potwierdziłem w żaden sposób że Stasiu to stanisław Wokulski XD
1
@tomek8756 ja miałem totalnie wyluzowane podejście
Nieestety strzeliłem kardynała ;D
Ale poprawka poszła gładko
0
@QQL5 bywa i tak nie przejmuj się
4
@P33ck zdecydowanie oni
1
@FC1899Barca szkoda chłopaka ://
1
@RobiS róż***cie te maturę
Powodzonka :D
1
@FC1899Barca piekna inicjatywa ;D
3
@Messibestplayerintheworld cassano w punkt
3
@MesQueUnClub96 mistrzowska analiza
Myślałem o karierze np w Canal +
0
@FC1899Barca moim zdaniem najlepszy występ w półfinałach zaliczył rudy
1
@KrwawiaceoczyVEB jest ciężko
To już 3 dzień
Na horyzoncie jeszcze 3 ale trzymamy fason
Nie ma to tamto
1
@capoN najlepiej poćwicz nim troche i wyciągniesz wnioski
do planu trzeba podchodzic indywidualnie
nie wiemy jak wyglądasz jak dobr jesteś technicznie które partie u cb są najmocniejsze
możliwe ,zę nie musisz dokładać nic wiecej na trica bo same wyciskania ci stykną
naucz się obserwować swoje ciało i wtedy po przećwiczeniu X czasu zobaczysz gdzie masz braki i zmodyfikujesz swój plan
radę moge ci dać taka ,zebys poczytał o czymś takim jak tempo
jest to bardzo ważny parametr treningowy a ty go nie uwzględniłeś w swoim planie wiec można powiedzieć ze przez o jest niekompletny
powodzenia
SIŁA !!!
0
@capoN już cwiczyłeś tym planem ?
1
@michal26 bardziej początki ;p
0
@michal26 możesz oznaczać :D
1
@Firestone ale odkleja xdd
1
@Mixtape u mnie dzisiaj wlatuje grillek takze podobny klimacik :D
2
@Mixtape smacznego ;)
1
@konrad1661 on musiał
ja byłem tylko rowerem
1
@Colin94 ta
Ja byłem tym rowerem
1
@MesQueUnClub_87 chciałbym żeby ustrzelił hat-tricka z wolnych
To by było coś niesamowitego :D
0
@Bykunn wydaje mi się że nikt tak nie pisze
Albo jak już to robią to dla beki
0
@Colon i który w końcu jest lepszy ? :D
1
@doc no i klasa
1
@kuz z drugiej strony lewy jest 2 polki lepszy od depaya plus
Pewnie barc a pójdzie mu na rękę w końcu zrezygnowal że znacznej części pensji
1
@escarabajo ney też potrafi robic takie rzeczy z efektem
Także kwestia akcji :D
1
@DonAndrzejos foden i vini jednak lepsi od pedriego
Fajnie ze uwzględnili gaviego :D
1
@escarabajo ja nawet się nie staram szukać odpowiedzi co potem
Po prostu zmiotl gościa z planszy
Dla takich zawodników przychodzi się na stadion lub siada przed telewizorem
Piękna sprawa
0
@Rust_Cohle atmosfera będzie topowa :D
0
@Kitek1640 gratulacje jesteś uczciwym obywatelem