kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol jakby nie patrzeć ma rację
0
Jaka aplikacje polecacie do mierzenia ile km się przebiegło jaka trasa jakie tempo na km itd?
1
skoro nie gra to nie widzę problemu jeśli przychodzi na treningi
1
@koksik2700 jak najbardziej
smacznego ;)
0
@Antimadridista_WR dobry ruch by był
Choć widziałbym go gdzieś w Hiszpanii ;p
0
Ciekawe gdzie przejdzie kokcu w następnym sezonie
Pan piłkarz
1
@Oskar00 prawdziwy bohater
0
@jeyx77x wiesz możliwe że ta dawka która brałeś jest dla cb najbardziej optymalna więc może nic nie straciłeś
Pobaw się i sprawdź co się zmieni jak weźmiesz więcej
1
@Survier niby tak tylko jak zejdzie z cyklu to pewnie będzie za jakiś czas wyglądać jak parowa plus siła też spadnie
Żeby nie było nie mówię że cykl to coś złego
Kwestia priorytetów
Sam zamierzam brać po 40 jak zjedzie poziom teścia
4
@Pawel13sz najpiękniejszy
1
@Momals11 bardzo mało wlaściwie nie czytam
ale w tym roku sie przełamałem i przeczytałem pierwszą cześc gry o tron
i myśle ,zę przeczytam resztę części ;)
0
Wiecie może czy odszkodowanie od urazu może ulec przedawnieniu?
Czy można podejść kiedy się chce?
0
@clyde serio? :o
To będzie oglądane
1
@Rust_Cohle mimo wszystko majonez
1
@Encore no i dobrze
tak trzeba zyć
0
@JohnnyBarca ktoś z nich gra na lewej ?
2
@SLNCyC czemu?
mogli by sie od niego co nieco nauczyć ;)
0
@Janas11224 mocne xDDD
0
@AmigoBlancos on jestt kotem
mocny transfer ;)
0
@macio_944 ten maignan to jest kot szkoda że się nim nie zainteresowalismy
1
@Kgorecki2500 dla Leo beznadzieja
2
@tomek8756 zależy od relacji
Ja często mówię do mamy mordo albo gościu xd
1
@IronSanHybrid byku wiesz jak jest ;p
0
@Messibestplayerintheworld też pan piłkarz ;)
0
@Thoms94 no i dobrze po jakims sukcesie trzeba uderzyć w melanż ;p
0
@VegetaPolska ciężko powiedzieć
Zależy od sytuacji realu i PSG za 3 lata
0
@Pilka_jest_okragla oby na mistrzostwach pokazał klasę ;)
0
@FC1899Barca ciekawe czy jeszcze się odbije
0
@Guess jest kozakiem
myśle ze dałby radę
0
@AlexDark00 doku miał też kontuzje dlatego spuścił z tonu