3

@VeB 1899 raczej tak

2

@clyde trochę tego jest
a takich co mają co najwyżej jedna fajną nutke to już chmara Xd

1

@Lionel_Messi10 zdrówko zdrówko
dzis wieczorkiem też pewnie wleci piwko ;D

0

@Emhyr kessie gra SPD ?

1

@Medium xDDD mocne

2

@negreanu spotted jest top xDD
co sie można pośmiać to twoje ;D

4

@Khajio zarobią sb w przyszłości ;)
chyba ,ze bayern ich weźmie XDD

0

@KrychaFCB chyba belgijska :D
a tak poza tym za rozsądną cene mozna chłopaka spróbować ;D

1

@Kondziubarca liczby robią wrażenie

0

@Zoker taktyczny komentarz

0

@Fantastyczny Chłopiec kiedyś można :d

0

@Encore chyba nie realne
ale zobaczył bym go u nas
jednak tylko messi ma taki repertuar jak on

1

@Medium jacek to jednak jest gość
Tylko szkoda że w piłkę mu średnio idzie xd

0

@tomek8756 raczej bez szans
Ale zobaczymy xd

3

Alee tragiczny dzień xdd
Warunek na studiach
Zgubiłem słuchawki
I jeszcze jak poszedłem coś zjeść to terminal się zepsuł xdd
Ciezaryy ://

2

@HighestInTheRoom jak dla mnie git obie siedzą
tylko ze problemem jest to ze niestety albo stety ale u que slucham ksywy XDD
nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzic czy cos jest dobre hahah
dla mnie po prostu jest dobre nawet przed przesłuchaniem nutki xDD

1

@cris2706 dark to inna liga
ST jest git jeśli chodzi o klimacik
Ogólnie to taki serial na luzie do obejrzenia z każdym
A w dark jest wszystko fabuła klimacik
I to naprawdę ambitna produkcja mnóstwo ciekawych smaczków
Po prostu must have jeśli chodzi o seriale ;D

0

@clyde noo genialny jest
Po sesji wleci rewatch haha

5

@Luciano99 dobra kontra
Karzeł nie może się zbytnio poczuwac
Fajnie ze sprowadziles go na ziemię

3

@cris2706 dark jest totalnym gitem
Tylko musisz być przez cały czas czujny bo łatwo zgubić wątek xdd
A gra o tron wgniata w fotel tyle że jak to bywa z serialami to do pewnego momentu xdd

1

@Fenelon na takie mogli byśmy pojsć
wtedy będzie znaczyło że jest wart swojej ceny ;p

1

@RobiS powodzenia ;)

3

@Medium ogólnie wszystkie te piłki top design

1

@Cule1234 xDD
no to czekanko ;P

0

@(C)Puyol bumppp
Taktyczny

0

@BaroPodertos popieram
Nie chciałbyś zostać prezydentem klubu?

0

@Rekker w sumie fajnie by to mogło chodzic jakby grali razem za parę lat ;p

0

@Tomix_83 oby nie

0

@Janas11224 ja dzisiaj miałem 6 xD
Jutro mam ,, tylko" 2 i to na 14 także
Wstane se o 9 i liczę że się nauczę ;d

0

Ktoś się bawi ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?