kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrPGG a ja jutro mam urodziny ;D
juz wczoraj było swietowane ale dzisiaj to juz **uj z kierownicą
takze nasze zdrowie ;D
0
@Katalończyk 99 transfer marzenie
Jeszcze za przeciętnego franka
Piękna sprawa ;D
0
@skorupa1117 to akurat nie prawda xDD
Poza tym Suárez nie grał pół roku w piłkę
14
@Firestone pewnie chodzi o turniej 4 skoczni ;)
0
@Barca1922 repra Hiszpanii
I Xavi z Iniesta
0
@Criss18Barca i szkoda ,zę nie został ;v
0
No i fajnie
lubie takie historię
mam nadzieję że pokaze swoj prawdziwy potencjał
VEB !!
1
@Comentateiro wspaniala seria sie zapowiada
mozesz oznaczyć ;D
1
@Rust_Cohle yaya eto mahrez
0
@AnnaMarianna no ja taki jestem xD
Ogólnie mega dużo wychodzę nawet w tygodniu
Ale jak mam jakieś bliższe relacje z kims to jednak się ograniczam( nie postępuje wg zasady ,, czego oczy nie widzą... )
Nie podbijam do jakiś randomowych lasek itd
Więc moim zdaniem to kwestia jaka jest z niego osoba
Poznajcie się i zobaczysz czy w pełni kozna mu zaufać ;)
1
@wojti258 możesz oznaczać :D
0
@barcowy1899 taktyczny komentarz
2
@Pawel13sz ważne , zeby strzelał ;)
na drugiego takiego jak suarez troche poczekamy ;//
1
@FCB24 Nas tez tak katowali a mielismy po 14 lat xDD
a potem w lidze nie dało się zabiegać ;p
2
@FCB24 sezon przygotowawczy właśnie tak ma wyglądać
potem nie będzie kiedy robić wydolności bo bedą mecze co 3 dni
Ci ludzie wiedzą co robia ;)
4
@Sysia11 myśle ,ze my mamy większe szanse na LM od utd
0
@TR3YWAY diho i tak ich bije
0
@TR3YWAY Portugalia Argentyna :D
0
@P33ck szkoda ze my sie nim nie zainteresowalismy ://
1
@Deviler kuuur
nienawidze fizjologii 0,25 punkta mi zabraklo zeby zdać xdd
3
@Pawel13sz plakałem razem z nim xD
niesamowite ile głupi sport moze wywoływać emocji ;D
1
@FC1899Barca są przegieci xd
fajnie ze dwoch z nich u nas grało i mozliwe ,że trzeci też wpadnie ;D
0
@Culer_1906 najwyrazniej szuka dobrego klubu nocnego
zawsze to jakis krok do przodu xd
1
@Lola120 ja mimo wszystko jestem za sprzedażą franka
Od kilku sezonów nie widać progresu a jeszcze można na nim fajnie zarobić
Moim zdaniem nie ma co się zastanawiać
1
@GeneralXavi elektrolity
ratują życie serio
nawet się nie zastanawiaj
0
@Szakalaka12369 z drugiej strony jak xavi juz był koksem to modric kopał piłke w lidze chorwackiej xdd
poza tym warto też sprawdzic liczbe meczów itd
0
@patrykzmc2000 ojoj u nas było podobnie
kazdy wymiotował ,mroczki przed oczami ,nogi odmawiały posłuszeństwa
nic fajnego
0
@Uukasz_93 dobry transfer by był
kibicuje :D
7
@Hubsao co za po***niec
ciekawe czy ktos w ciagu następnych sezonów chociaż raz zrobi te 76 w kanadyjce
0
@Wossi61FCB to oczywiste
zjadł PL i dosalismy za niego podobne pieniadze xDD
i chyba miał więcej kontraktu xdd