kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr jak są młodsze to ta ładna dobiera sb za przyjaciółkę te średnia żeby wyróżniać się na jej tle xdd
Niestety ale tak jest
1
@Luciano99 mario to niezły agent
pewnie nastepnym razem sie nie powstrzyma i wlecicie do niego
chyba ,ze juz sie nie powstrzymywał ;v
0
@Nieznajomy ale studia do tego przybliżają zawsze to jakiś krok
Poza tym ten klimiacik na studiach też jest mega fajny
Moim zdaniem warto spróbować jak nie chce się jeszcze wchodzić w dorosłe życie
0
@tomek8756 u mnie niby jest 26 stopni także znośnie
Ale słońce tak torpeduje głowę plus jakoś nw jakies ciśnienie do dupy czy coś że myślałem że zejde podczas treningu
I teraz leżę zniszczony w domu xdd
Nic przyjemnego
0
@Nieznajomy w sumie mają jeśli ktoś chce się pobawić, poznać nowych ludzi,
Wyprowadzić się do innego miasta
Zobaczyć jak się tam żyje i jak się żyje że znajomymi i samemu
Ogólnie trochę tego jest
Każdy ma jakaś swoją drogę i czy wyjdzie czy też nie okaże się później
1
@Joe_Pesci no i fajnie se zdała
Gratki :D
1
@Nati gratulacje ;)
1
@VegetaPolska wgl to co z tego że grają w Rosji? XD
0
@DonMatteo901 zawsze śmieszne xD
0
@Luciano99 to bait siedź dalej
1
@skubi99 repra Hiszpanii
2008-2012
To była ekipa
0
@MesQueUnClub_87 ale dałeś xDD
0
Dzięki za wszystko geri
Oby utrzymał wysoka formę z poprzedniego sezonu :D
1
@Lola120 zdrówka ;)
No i nie zwracaj uwagi na te stare...
Ja od jutra zaczynam praktyki i też najprawdopodobniej bd musiał się męczyć przez kilka tygodni z tymi starymi babami...
Szkoda gadać Xd
Powodzenia wytrzymasz ;)
0
@Janiama moim zdaniem chłopak jedzie dalej na opinii z Ajaxu
Gra o wiele gorzej pomimo tego że wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca
Sprzedaż to dobry wybór nie ma co liczyć na cuda
Nie możemy popełniać błędów z przeszłości np Rakitić
Jak wlatuje dobra oferta to trzeba sprzedać i tyle w temacie xd
1
@bartas97 ma talent
0
@Dzemix111 mocne xDDD
0
@jeyx77x czy ja wiem fajna zajawka
poza tym to też jest zawsze jakaś rywalizacja ;)
sam osobiście nigdy nie chciałbym brać w tym udziału
ale kto co lubi ;)
0
@Emhyr mocna jedenastka
ale by to chodziło ;)
0
@tomek8756 xDDD
2
@FCBparasiempre kozak ciekawostka ;)
0
@Encore najwazniejsze ,zeby powiedział ,,tak" united xd
0
@Medium wiadomo
0
@Jonyx w sumie jeśli chodzi o N to nie jest tak źle Auba daje radę
Tylko że potrzebujemy jakiegoś mocnego nazwiska xdd
0
@patrykzmc2000 liczyłem przynajmniej na te 70/75 i z 15 może 20 w bonusach
No ale trudno przynajmniej pensja mu się nie zwiekszy na następny sezon xdd
1
@kuz richarlison to najgłupszy piłkarz od czasów balloteliego xDD
Oczywiście z tych grających na wysokim poziomie
0
Ktoś jeszcze świętuje beforek czwartkowy / piatkowy xD
0
Podeślę ktoś linka do wpisu tej babki na spotted
Co napisała o tych bliźniakach rodzących się 18 miesięcy? XD
0
@Encore jeszcze nie tak źle xd
2
@cules100pro z normalna pensją to tak ;D