0

@Emhyr jak są młodsze to ta ładna dobiera sb za przyjaciółkę te średnia żeby wyróżniać się na jej tle xdd
Niestety ale tak jest

1

@Luciano99 mario to niezły agent
pewnie nastepnym razem sie nie powstrzyma i wlecicie do niego
chyba ,ze juz sie nie powstrzymywał ;v

0

@Nieznajomy ale studia do tego przybliżają zawsze to jakiś krok
Poza tym ten klimiacik na studiach też jest mega fajny
Moim zdaniem warto spróbować jak nie chce się jeszcze wchodzić w dorosłe życie

0

@tomek8756 u mnie niby jest 26 stopni także znośnie
Ale słońce tak torpeduje głowę plus jakoś nw jakies ciśnienie do dupy czy coś że myślałem że zejde podczas treningu
I teraz leżę zniszczony w domu xdd
Nic przyjemnego

0

@Nieznajomy w sumie mają jeśli ktoś chce się pobawić, poznać nowych ludzi,
Wyprowadzić się do innego miasta
Zobaczyć jak się tam żyje i jak się żyje że znajomymi i samemu
Ogólnie trochę tego jest
Każdy ma jakaś swoją drogę i czy wyjdzie czy też nie okaże się później

1

@Joe_Pesci no i fajnie se zdała
Gratki :D

1

@Nati gratulacje ;)

1

@VegetaPolska wgl to co z tego że grają w Rosji? XD

0

@DonMatteo901 zawsze śmieszne xD

0

@Luciano99 to bait siedź dalej

1

@skubi99 repra Hiszpanii
2008-2012
To była ekipa

0

@MesQueUnClub_87 ale dałeś xDD

0

Dzięki za wszystko geri
Oby utrzymał wysoka formę z poprzedniego sezonu :D

1

@Lola120 zdrówka ;)
No i nie zwracaj uwagi na te stare...
Ja od jutra zaczynam praktyki i też najprawdopodobniej bd musiał się męczyć przez kilka tygodni z tymi starymi babami...
Szkoda gadać Xd
Powodzenia wytrzymasz ;)

0

@Janiama moim zdaniem chłopak jedzie dalej na opinii z Ajaxu
Gra o wiele gorzej pomimo tego że wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca
Sprzedaż to dobry wybór nie ma co liczyć na cuda
Nie możemy popełniać błędów z przeszłości np Rakitić
Jak wlatuje dobra oferta to trzeba sprzedać i tyle w temacie xd

1

@bartas97 ma talent

0

@Dzemix111 mocne xDDD

0

@jeyx77x czy ja wiem fajna zajawka
poza tym to też jest zawsze jakaś rywalizacja ;)
sam osobiście nigdy nie chciałbym brać w tym udziału
ale kto co lubi ;)

0

@Emhyr mocna jedenastka
ale by to chodziło ;)

0

@tomek8756 xDDD

2

@FCBparasiempre kozak ciekawostka ;)

0

@Encore najwazniejsze ,zeby powiedział ,,tak" united xd

0

@Medium wiadomo

0

@Jonyx w sumie jeśli chodzi o N to nie jest tak źle Auba daje radę
Tylko że potrzebujemy jakiegoś mocnego nazwiska xdd

0

@patrykzmc2000 liczyłem przynajmniej na te 70/75 i z 15 może 20 w bonusach
No ale trudno przynajmniej pensja mu się nie zwiekszy na następny sezon xdd

1

@kuz richarlison to najgłupszy piłkarz od czasów balloteliego xDD
Oczywiście z tych grających na wysokim poziomie

0

Ktoś jeszcze świętuje beforek czwartkowy / piatkowy xD

0

Podeślę ktoś linka do wpisu tej babki na spotted
Co napisała o tych bliźniakach rodzących się 18 miesięcy? XD

0

@Encore jeszcze nie tak źle xd

2

@cules100pro z normalna pensją to tak ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?