kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś podsumuje meczyk?
Kto na plus kto zawiódł?
0
jak gra bernardo do tej pory ?
1
@Lionel_Messi10 parę fajnych rajdzików w meczach z live trzasnął ;p
0
@Criss18Barca wygra te walke ;)
0
@AlexDark00 z drugiej strony pique nie był upokarzany przez takich zawodników jak ney messi iniesta ronie henry i można dalej wymieniać xD
jakby nie patrzec ale to u nas grali najlepsi dryblerzy w historii tego sportu
a ramos kilka razy do roku musiał jakoś z nimi dawać radę
mysle ze chiellini bonucci nw ferdiand terry itd nie wypadli by lepiej od niego xd
8
@Kessie memiczną twarz ma ;D
3
@Medium a potem weryfikacja ligi angielskiej w europejskich pucharach xDD
0
@skubi99 183 wzrostu
1
@HighestInTheRoom a no tak bo aktywnych xD
no to veratti albo thiego silva
wybierz sobie ;p
1
@HighestInTheRoom kolejność przypadkowa xd
Dawid silva
Kdb
Hazard ten w prime z Chelsea xd
3
@mateusz1989VeB jeśli gdyby... XD
1
@ini_barca w sumie masz rację choć z drugiej strony liczby to nie największy atut Bernardo xd
Iniesta też ich nie miał oszałamiających ;d
0
@Hubsao no i ma rację
Xavi top lewy top
3
@Mixtape dobry meczyk
Ale gdzie nunezowi do haalanda xDD
0
@Witekk10 jego mozemy im odpuścić ;v
niech poszaleją ;p
0
@bartekvisca po prostu jest szybki w tych oksach
0
@Janas11224 o kurde
No to już poważny temat xD
Powodzenia ;)
0
@Janas11224 to z 75kg wyjdzie co ?
1
@Rust_Cohle no na demba sie złapałem xd
2
@Vebrol jest to wykonalne ;D
1
@Rust_Cohle dark jest totalnym koxem
polecam każdemu
1
@Pawel13sz taktyczny kom
0
@Kgorecki2500 widać ,zę madryciarz xd
6
@Lionel_Messi10 miejmy nadzieje ,ze to bd nasi ulubieni amigosi przez następne 15lat ;p
1
@Pawel13sz strzał też nie najgorszy ;)
0
@Rl9k1nG cieżki temat ale z soboty na niedziele jak jestem zmęczony całym tygodniem to spie nawet 14 ;D
0
@Sulimo u mnie 23 stopnie piękna sprawa ;D
0
obaj powinni grać w pierwszym
aktualnie to oni sa naszą największą siłą ofensywną
0
@gumaz z 30 byłoby git
1
@D10SLEO obaj też mają giga potencjał
Trzeba bajerke już walić ;D