0

Ktoś podsumuje meczyk?
Kto na plus kto zawiódł?

0

jak gra bernardo do tej pory ?

1

@Lionel_Messi10 parę fajnych rajdzików w meczach z live trzasnął ;p

0

@Criss18Barca wygra te walke ;)

0

@AlexDark00 z drugiej strony pique nie był upokarzany przez takich zawodników jak ney messi iniesta ronie henry i można dalej wymieniać xD
jakby nie patrzec ale to u nas grali najlepsi dryblerzy w historii tego sportu
a ramos kilka razy do roku musiał jakoś z nimi dawać radę
mysle ze chiellini bonucci nw ferdiand terry itd nie wypadli by lepiej od niego xd

8

@Kessie memiczną twarz ma ;D

3

@Medium a potem weryfikacja ligi angielskiej w europejskich pucharach xDD

0

@skubi99 183 wzrostu

1

@HighestInTheRoom a no tak bo aktywnych xD
no to veratti albo thiego silva
wybierz sobie ;p

1

@HighestInTheRoom kolejność przypadkowa xd
Dawid silva
Kdb
Hazard ten w prime z Chelsea xd

3

@mateusz1989VeB jeśli gdyby... XD

1

@ini_barca w sumie masz rację choć z drugiej strony liczby to nie największy atut Bernardo xd
Iniesta też ich nie miał oszałamiających ;d

0

@Hubsao no i ma rację
Xavi top lewy top

3

@Mixtape dobry meczyk
Ale gdzie nunezowi do haalanda xDD

0

@Witekk10 jego mozemy im odpuścić ;v
niech poszaleją ;p

0

@bartekvisca po prostu jest szybki w tych oksach

0

@Janas11224 o kurde
No to już poważny temat xD
Powodzenia ;)

0

@Janas11224 to z 75kg wyjdzie co ?

1

@Rust_Cohle no na demba sie złapałem xd

2

@Vebrol jest to wykonalne ;D

1

@Rust_Cohle dark jest totalnym koxem
polecam każdemu

1

@Pawel13sz taktyczny kom

0

@Kgorecki2500 widać ,zę madryciarz xd

6

@Lionel_Messi10 miejmy nadzieje ,ze to bd nasi ulubieni amigosi przez następne 15lat ;p

1

@Pawel13sz strzał też nie najgorszy ;)

0

@Rl9k1nG cieżki temat ale z soboty na niedziele jak jestem zmęczony całym tygodniem to spie nawet 14 ;D

0

@Sulimo u mnie 23 stopnie piękna sprawa ;D

0

obaj powinni grać w pierwszym
aktualnie to oni sa naszą największą siłą ofensywną

0

@gumaz z 30 byłoby git

1

@D10SLEO obaj też mają giga potencjał
Trzeba bajerke już walić ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?