3

@kuz oby nie
pieprzyc te zdalne nauczanie xdd

0

@arcziFCB pewnie mają na oku jakiegoś talenciaka z ligi portugalskiej ;D

3

@Mroziu zeby tak chlop z chłopem xDD

1

@Mroziu nieee
zostały by wtedy juz tylko dwa etapy zwierzak a potem zaręczyny
i tyle z życia xd
Jednak wole sb jeszcze troche poszaleć ;p

3

@Rl9k1nG ja mam 22 i dalej mieszkam ale istnieje opcja ze pod koniec roku bede wynajmował chate z ziomkiem

3

@Kgorecki2500 no przydałoby się ;p
plus jeszcze mozliwośc 5 zmian xd

1

@Sysia11 niestety ale taki to juz biznes xd

0

@messi564 jak kocha to zrozumie ;D

1

@HansFCB szkoda że nie można wziąć luuka :v

4

Papcio podszkoli trochę łoniakiego ze stałych fragmentów gry i będzie piłkarz jak ta lala

1

@Emhyr 100 mogliby rzucic ;p

0

@mientusek1407 mysle ze koledzy wyzej maja racje
ze to nie sa pojedynki 1vs1 tylko na 2/3 zawodników

0

@mientusek1407 nie ma szans żeby miał taką skuteczność w pojedynkach 1 vs 1 wtedy by nie grał na takim wysokim poziomie tylko se kopał szmatkę w 4 lidze brazylijskiej

0

@PanAgenda2030 i to jest prawdziwy problem
piprzyc ten cukier bez mleka bedzie totalna lipa

0

@Borry idzie albo nie idzie xd

0

jak jest weryfikacja tozsamosci na koncie google i tzeba wpisać hasło to są tam jakies znaki kropki gwiazdki cos ?

0

@SelloutCrowd dumny z pochodzenia

1

@Luciano99 kapuś kapuś...

0

@Kitek1640 czilerka narazie

2

@Barca1992 trzymamy kciuki ;D

0

@Criss18Barca z 10 moze 12 ale ja wole mieszać
zwykle pije max 5 piw i potem wlatuje mocniejsze alko

5

@VamosGirl spokojnie nasz francusko urugwajski duecik da sb rade ;p

0

@Messibestplayerintheworld potencjał ma
Umiejętności też
Brakuje tylko wykończenia a to w sumie najważniejsze u napastnika xd
Dobry deal Sociedad

1

@Kondziubarca trudno
trzeba liczyć ,zę cos mu przeskoczy i zacznie dobrze grać

0

@bartekvisca taktyczny komentarz

0

@Criss18Barca w sumie raczej ta potem na kontrakcie go wiząc za kilka lat i klasa
a chlopak będzie miał sie od kogo tam uczyć grać w piłkę ;p

1

@Kondziubarca niech za de jonga tyle dadzą
wciąz młody ograny w silnej lidze
nic tylko brać

2

@Lionel_Messi10 ja wole żółte ;p

1

Kogo warto obserwować na insta
Chodzi mi głównie o rzeczy związane ze sportem
Ale jak ktoś robi coś fajnego np jakieś zwiedzanie świata albo można się od niego dowiedzieć czegoś ciekawego to też może być ;D

0

@VeB10Ronnie ale koks
możesz podesłać zdjęcie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?