kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 witsel byl z nich najlepszy
4
@TheNekro94 wybitny serial
0
@PRINSU wiadomo
oby poprowadził argentyne do mistrzostwa swiata
1
@Kidd szefuncio
moze kiedys zagra w ekstraklasie ;p
0
@PRINSU a masz całośc ?
bo tu chyba wycieli mecze w których miał poniżej 9.0
0
@Danny Gaucho stowka w tym sezonie pewnie lekko pyknie guardioli ;D
1
@Medium pewnie wszystkie
plus były w nich dodatek senzu ;D
0
@szkutnik91 jak wokoł siebie ma wybieganych zawodników to jest wybitny
szkoda ,ze w nastepnym sezonie chce odejść ://
0
@kamyk_23 mozesz oznaczyć ;D
0
@Kidd ponoc real i liverpool sie nim mocno interesuja
4
@Senior6 jak juz odpiszą to porozmaweiaj z nimi
a ogolnie o w kazdego rodzaju ,,depresyjnych sytuacjach '' polecam aktywnośc fizyczna i wyjscie do ludzi nie muszą obyć twoi pzyjaciele jacykolwiek znajomi powinno zrobic ci sie lepiej
powodzenia mordko
1
@Emhyr ogolnie czekolada top
nie wazne jaka ;p
1
@Botanik ney z asysta proste ,ze tak ;p
chelsea salzburg 3-1
haga sevilla 0-2
juve benfika 2-1
haifa psg 1-5
city borussia 3-1
rangers napoli 1-2
Real lipsk 2-2
jaaa ze o tym zapomniałem xdd
0
Jakie macie pewniaczki na dzisiaj ?
0
@Demollation po prostu probuj ;p
1
@Kidd trzymaj sie tam ;)
ak z ciekawosci ile masz lat ? I od kiedy masz te dolegliwości ?
1
@michal26 mam nadzieję że w zimowym okienku dojdzie Bilva wtedy to będzie pięknie chodziło
2
@Luciano99 xDDD
bedzie jakis live na la rambli ?
0
@PawkoFCB mysle ze sevilla to bierze
3
fajny dynamiczny meczyk
zabraklo troche chlodnej glowy pod bramka przeciwnika
no i po pirwszej polowie mialem naprawde wrazenie ze mozemy pokonac ten bayern
niestety wkardło sie parę bledow i wynik jest taki a nie inny
na camp nou jest szansa ich ograć
do góry łeb
VEB
0
@!34RC3!_0N4 do pewnego momentu quebo
8
@msmsms i tu i tu
zależy na co ma sie ochote ;D
1
@Comentateiro chyba ze sprobujemy zagęscic srodek pola i obaj zagraja a w tym busi i pedri
ciekawe jak to rozwiaze xavi
wgl fajnie ,zę w koncu mamy kłopot bogactwa
nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac
xavi ma wiele mozliwości ;)
6
@MrPGG wystarczy mieć oczy zeby stwierdzic taką oczywistosć xd
5
@FC1899Barca no i to jest technika ;D
0
@FC1899Barca jest wysoko xDD
1
@Luciano99 duzo białka pyszne smaczne ;D
0
@RonnieVEB ale poszła złomiara xDD
0
@tommyVERceti jak coś skleisz to daj znac ;p
1
@Emhyr odblokuje się ;)
Ogólnie czuć od niego że jest giga kotem
Ma to coś ;D