0

@FCB24 witsel byl z nich najlepszy

4

@TheNekro94 wybitny serial

0

@PRINSU wiadomo
oby poprowadził argentyne do mistrzostwa swiata

1

@Kidd szefuncio
moze kiedys zagra w ekstraklasie ;p

0

@PRINSU a masz całośc ?
bo tu chyba wycieli mecze w których miał poniżej 9.0

0

@Danny Gaucho stowka w tym sezonie pewnie lekko pyknie guardioli ;D

1

@Medium pewnie wszystkie
plus były w nich dodatek senzu ;D

0

@szkutnik91 jak wokoł siebie ma wybieganych zawodników to jest wybitny
szkoda ,ze w nastepnym sezonie chce odejść ://

0

@kamyk_23 mozesz oznaczyć ;D

0

@Kidd ponoc real i liverpool sie nim mocno interesuja

4

@Senior6 jak juz odpiszą to porozmaweiaj z nimi
a ogolnie o w kazdego rodzaju ,,depresyjnych sytuacjach '' polecam aktywnośc fizyczna i wyjscie do ludzi nie muszą obyć twoi pzyjaciele jacykolwiek znajomi powinno zrobic ci sie lepiej
powodzenia mordko

1

@Emhyr ogolnie czekolada top
nie wazne jaka ;p

1

@Botanik ney z asysta proste ,ze tak ;p
chelsea salzburg 3-1
haga sevilla 0-2
juve benfika 2-1
haifa psg 1-5
city borussia 3-1
rangers napoli 1-2
Real lipsk 2-2
jaaa ze o tym zapomniałem xdd

0

Jakie macie pewniaczki na dzisiaj ?

0

@Demollation po prostu probuj ;p

1

@Kidd trzymaj sie tam ;)
ak z ciekawosci ile masz lat ? I od kiedy masz te dolegliwości ?

1

@michal26 mam nadzieję że w zimowym okienku dojdzie Bilva wtedy to będzie pięknie chodziło

2

@Luciano99 xDDD
bedzie jakis live na la rambli ?

0

@PawkoFCB mysle ze sevilla to bierze

3

fajny dynamiczny meczyk
zabraklo troche chlodnej glowy pod bramka przeciwnika
no i po pirwszej polowie mialem naprawde wrazenie ze mozemy pokonac ten bayern
niestety wkardło sie parę bledow i wynik jest taki a nie inny
na camp nou jest szansa ich ograć
do góry łeb
VEB

0

@!34RC3!_0N4 do pewnego momentu quebo

8

@msmsms i tu i tu
zależy na co ma sie ochote ;D

1

@Comentateiro chyba ze sprobujemy zagęscic srodek pola i obaj zagraja a w tym busi i pedri
ciekawe jak to rozwiaze xavi
wgl fajnie ,zę w koncu mamy kłopot bogactwa
nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac
xavi ma wiele mozliwości ;)

6

@MrPGG wystarczy mieć oczy zeby stwierdzic taką oczywistosć xd

5

@FC1899Barca no i to jest technika ;D

0

@FC1899Barca jest wysoko xDD

1

@Luciano99 duzo białka pyszne smaczne ;D

0

@RonnieVEB ale poszła złomiara xDD

0

@tommyVERceti jak coś skleisz to daj znac ;p

1

@Emhyr odblokuje się ;)
Ogólnie czuć od niego że jest giga kotem
Ma to coś ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?