kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny busi to akurat must have w tej drużynie
0
@Nano22 daj mu czas
jak się ogra o będzie gitara ;p
1
@kamyk_23 pieknie sie na to patrzy ;D
0
@Rewolucja123 Widać ,ze sie palą do gry
fajnie sie na to patrzy haha
0
@Katalonbar ładnie to wygląda ;D
0
@MesQueUnClub96 wyluzuj mlodziutki xD
1
@Janiama zaplaca rachunek za bayern 6-0 haha
0
@4drian0 xDDDD
jest wysoko
0
@agaFCB no co ty jest gitara :D
egzamin zdany
5 sówek w kieszeni bo nie ma warunku
teraz mogę z czystym sumieniem je przepieprzyc na baletach ;p
nic tylko sie cieszyć ;D
twoje zdrowie mordo :D
1
@Pawel13sz był poziom wyzej od całej ligi angielskiej xD
1
@AmigoBlancos idiotyczne to jest
pieprzyc ten ich szacunek do rywali jak tak ma to wyglądac xd
0
@zodiak_10 komentarz taktyczny
2
@Luciano99 ciężki temat z tą dziedziną młodzieżą ://
0
@EsteBlanco ja dzis skromne 30 zl na plus xDD
1
@EsteBlanco piekna sprawa ;)
ale szef :D
1
@Uukasz_93 piekna sprawa
to sie nazywa król życia ;p
0
@Kessie taki to pozyje haha ;D
0
@Encore model jak zwykle top ;P
1
@Kidd no i to jest całkiem wyróznienie ;D
1
@BulaKG Jason Stathan
0
@VeB10Ronnie snijder mimo wszysko miał za słabe liczby
jakby nie patrzeć to nadal nagroda indywidualna
lewy natomiast miał porównywalne do messiego ( gole+asysty ) jednak zedecydowało copa america na korym messi był kluczowym pilkarzem (nawet najlepszym na turnieju)
ogolnie nie przykladam za bardzo wagi do tych nagrod
ale zasady są wszystkim od dawna znane wiec moim zdaniem tu nie ma zadnej nieprawdy
ale wiadomo jeden rabin powie tak drugi inaczej ;D
0
@ElTomas zobaczymy
Ee tam jakie ogórkowe ;D
Jak już coś wygrywam to zwykle na LE ;d
0
@VeB10Ronnie a kiedy nie zasłużył ?
6
@BartqRKO tu był potencjał na goata
1
@VeB10Ronnie mozesz oznaczyc ;D
0
@Herato w sumie to ta dyskusja jest średnio co tydzień xDD
to tylko świadczy o tym ,ze oni to ten sam kaliber
a to kto jest z nich lepszy to juz zależy od cb ;D
0
@FCB24 witsel byl z nich najlepszy
4
@TheNekro94 wybitny serial
0
@PRINSU wiadomo
oby poprowadził argentyne do mistrzostwa swiata
1
@Kidd szefuncio
moze kiedys zagra w ekstraklasie ;p