kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@magister97r
Ale lipa ...
Aż sobie lecę pooglądać starego Scoobiego ;D
0
@bartekvisca taktyczny
Bieganie
0
@JohnnyBarca może tego porro spróbujemy
Może jeszcze nie topowy ale ma papiery
A ci topowi i tak są nie do wyjęcia
0
@Panpiwkarz zależy od chęci
Ogólnie zwykle biorę średnia drużynę z niezłym budżetem i kupuje sb talenciakow i patrzę jak się rozwijają
Albo biorę sb całkiem mocna drużynę i kupuje dobrych/bardzo dobrych zawodników
1
@Comfortable_ oglądałes inne ,,tasiemce" jak naruto czy onepiece ?
jak wygląda to w zestawieniu z tymi seriami ?
0
@Comfortable_ warto obejrzec ?
0
@Hubsao dla niego jest to jak najbardziej wykonalne ;D
0
@Ironman milo slyszec ;p
1
@KlonaZepan coś jak Ronaldo i Messi
Cris ma mental a Messi nie ?
XDD
1
@JohnA element sportu jak kazdy inny
sam go niecierpie ale pewnie inaczej bym na niego patrzył gdyby grał u nas xd
0
Pedri usiądź mi na mordzie
1
@Janiama zapłaca rachunek za inter
5-1
1
@ArcziArtt dobrze jest
ciśniesz dalej ;p
0
@Criss18Barca jest w czym wybierac ;p
ogolnie zostawmy to xaviemu haha
1
przynajmniej lewy zrobi krola strzelcow eliminacji xd
1
@MesQueUnClub96 co tak mało 40 od razu xd
0
@BaroPodertos niby ta ale cancelo jechał wedy tylko na hypie
ogolnie był beznadziejny
niesamowite jakiego potwora zrobił zniego guardiola
2
@Pawel13sz jeszcze w kadrze
Suarez Cavani też piękny duet
0
@kuz milej zabawy ;D
0
@Xpert77 nie no u nas to raczej każdy sie rwie do pracy , zeby było za co balować i zeby była możliwosć zjeśc cos dobrego ;D
0
@tomek8756 dzis wleci kilka takich zupek ;D
1
@koksik2700 oby tylko za mocno nie zweryfikowali polski i będzie gicior ;D
0
@gumaz teraz zdecydowanie xd
0
@MrPGG ja wygra to spoko
jak nie to niech zrobi nam te przyjemnosć i sprobuje jeszcze raz ;p
1
@cris2706 nie no nikt tak nie uważa
Do ibry lewego suareza aguero to brakuje mu wiele
Co nie zmienia faktu że jego liczby są genialne i chłopak może się jeszcze rozwinąć w innych aspektach jeśli przy tym jeszcze utrzyma skuteczność to wtedy jest zdecydowanie materiałem na najlepszego napastnika w historii
0
@Michael24 jak wygramy to nie ma tematu ;p
1
w sumie to jest za dobrej formie ,zeby wrocic tylko na rok
jesli to utrzyma to pewnie zostanie u nas na kilka sezonów ;D
1
@Lionel_Messi10 no wszedł w beast mode oby to utrzymał i wiózl barce za rok ;p
0
@Emhyr wazne ze odejdzie xd
13
@Pawel13sz bramka top