22

@magister97r
Ale lipa ...
Aż sobie lecę pooglądać starego Scoobiego ;D

0

@bartekvisca taktyczny
Bieganie

0

@JohnnyBarca może tego porro spróbujemy
Może jeszcze nie topowy ale ma papiery
A ci topowi i tak są nie do wyjęcia

0

@Panpiwkarz zależy od chęci
Ogólnie zwykle biorę średnia drużynę z niezłym budżetem i kupuje sb talenciakow i patrzę jak się rozwijają
Albo biorę sb całkiem mocna drużynę i kupuje dobrych/bardzo dobrych zawodników

1

@Comfortable_ oglądałes inne ,,tasiemce" jak naruto czy onepiece ?
jak wygląda to w zestawieniu z tymi seriami ?

0

@Comfortable_ warto obejrzec ?

0

@Hubsao dla niego jest to jak najbardziej wykonalne ;D

0

@Ironman milo slyszec ;p

1

@KlonaZepan coś jak Ronaldo i Messi
Cris ma mental a Messi nie ?
XDD

1

@JohnA element sportu jak kazdy inny
sam go niecierpie ale pewnie inaczej bym na niego patrzył gdyby grał u nas xd

0

Pedri usiądź mi na mordzie

1

@Janiama zapłaca rachunek za inter
5-1

1

@ArcziArtt dobrze jest
ciśniesz dalej ;p

0

@Criss18Barca jest w czym wybierac ;p
ogolnie zostawmy to xaviemu haha

1

przynajmniej lewy zrobi krola strzelcow eliminacji xd

1

@MesQueUnClub96 co tak mało 40 od razu xd

0

@BaroPodertos niby ta ale cancelo jechał wedy tylko na hypie
ogolnie był beznadziejny
niesamowite jakiego potwora zrobił zniego guardiola

2

@Pawel13sz jeszcze w kadrze
Suarez Cavani też piękny duet

0

@kuz milej zabawy ;D

0

@Xpert77 nie no u nas to raczej każdy sie rwie do pracy , zeby było za co balować i zeby była możliwosć zjeśc cos dobrego ;D


0

@tomek8756 dzis wleci kilka takich zupek ;D

1

@koksik2700 oby tylko za mocno nie zweryfikowali polski i będzie gicior ;D

0

@gumaz teraz zdecydowanie xd

0

@MrPGG ja wygra to spoko
jak nie to niech zrobi nam te przyjemnosć i sprobuje jeszcze raz ;p

1

@cris2706 nie no nikt tak nie uważa
Do ibry lewego suareza aguero to brakuje mu wiele
Co nie zmienia faktu że jego liczby są genialne i chłopak może się jeszcze rozwinąć w innych aspektach jeśli przy tym jeszcze utrzyma skuteczność to wtedy jest zdecydowanie materiałem na najlepszego napastnika w historii

0

@Michael24 jak wygramy to nie ma tematu ;p

1

w sumie to jest za dobrej formie ,zeby wrocic tylko na rok
jesli to utrzyma to pewnie zostanie u nas na kilka sezonów ;D

1

@Lionel_Messi10 no wszedł w beast mode oby to utrzymał i wiózl barce za rok ;p

0

@Emhyr wazne ze odejdzie xd

13

@Pawel13sz bramka top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?