kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 XDDDD
piekna walka nie mozna odmowic @macio_944 ducha walki
0
@KlonaZepan mają duże szanse
Bym powiedział że zarówno z Realem jak i city jest 50/50
1
@T^L woo ciekawa zajawka
A ogólnie od siebie mogę ci powiedzieć że w mandze się dzieje haha
Także polecam jak znajdziesz czas ;)
0
@DonCarletto całokształtowo może nie ale jeśli chodzi o formę w jakis tam sezonach lub ogólne umiejętności to paru by się znalazło
0
@Cule1234 no i git
lewy go pozniej przetestuje ;v
0
@Rewolucja123 ale skupiony na celu xDD
0
@T^L czytasz mange ?
0
@Encore niezłe combo
0
@verdant ciekawe co by powiedzial gdyby miał mental
12
@VegetaPolska agresywny pressing xDD
2
@Encore przecież tu nawet nie ma co porównywać xd
0
@Encore oby nie ;d
niech zostaje w napoli
0
@MESSIah16 jak zawsze w punkt
2
Komentarz usunięty
1
@Rust_Cohle u mnie bellingham xd
a trafiłem o juz za fc
no i za fc dostałem dembele takze klasa ;p
0
wyslij ktos linka do meczu
0
podesle ktos streamka ?
0
@bartekvisca jeszcze bruno gumingaes
ten z newcastle
tylko za niego pewnie ze 100mln bedzie trzeba dac xd
0
@Peciak prorok xDD
1
@Janiama 4-1 dal nas
1
@Survier z tą dłuższą kariera to też chyba tak nie do końca
Ktoś tu przytaczał liczbę rozegranych meczy i tam iniesta ma ich więcej
chodzilo o te na najwyższym poziomie ( nie licząc ligi japońskiej chorwackiej itd)
Ale może coś pomyliłem
0
@AmigoBlancos mimo wszystko jakoś go lubiłem
Poza tym klasy piłkarskiej odjąć mu nie można ;p
0
@Nano22 fajna zabawa
zawsze cos innego
poza tym wszelkiego rodzaju imprezki domowki w hween sa zawsze git
takze moim zdaniem na plus
0
@Encore w jednej drużynie giroud a w drugiej cou
Tu nawet nie ma co porównywać xdd
1
@Medium no to czekanko na nutke z kazem ;p
1
@VamosRakieta klasyka gatunku;D
0
@DaPidejpi zaraz ci powiedzą że wybrałeś staty w których Ronaldo jest słaby xDD
0
@Zoker niech sb robia co chca xd
0
@MasterOne taktyczny
0
@tomek8756 trzeba umieć się sprzedać xd