1

@Luciano99 XDDDD
piekna walka nie mozna odmowic @macio_944 ducha walki

0

@KlonaZepan mają duże szanse
Bym powiedział że zarówno z Realem jak i city jest 50/50

1

@T^L woo ciekawa zajawka
A ogólnie od siebie mogę ci powiedzieć że w mandze się dzieje haha
Także polecam jak znajdziesz czas ;)

0

@DonCarletto całokształtowo może nie ale jeśli chodzi o formę w jakis tam sezonach lub ogólne umiejętności to paru by się znalazło

0

@Cule1234 no i git
lewy go pozniej przetestuje ;v

0

@Rewolucja123 ale skupiony na celu xDD

0

@T^L czytasz mange ?

0

@Encore niezłe combo

0

@verdant ciekawe co by powiedzial gdyby miał mental

12

@VegetaPolska agresywny pressing xDD

2

@Encore przecież tu nawet nie ma co porównywać xd

0

@Encore oby nie ;d
niech zostaje w napoli

0

@MESSIah16 jak zawsze w punkt

2

Komentarz usunięty

1

@Rust_Cohle u mnie bellingham xd
a trafiłem o juz za fc
no i za fc dostałem dembele takze klasa ;p

0

wyslij ktos linka do meczu

0

podesle ktos streamka ?

0

@bartekvisca jeszcze bruno gumingaes
ten z newcastle
tylko za niego pewnie ze 100mln bedzie trzeba dac xd

0

@Peciak prorok xDD

1

@Janiama 4-1 dal nas

1

@Survier z tą dłuższą kariera to też chyba tak nie do końca
Ktoś tu przytaczał liczbę rozegranych meczy i tam iniesta ma ich więcej
chodzilo o te na najwyższym poziomie ( nie licząc ligi japońskiej chorwackiej itd)
Ale może coś pomyliłem

0

@AmigoBlancos mimo wszystko jakoś go lubiłem
Poza tym klasy piłkarskiej odjąć mu nie można ;p

0

@Nano22 fajna zabawa
zawsze cos innego
poza tym wszelkiego rodzaju imprezki domowki w hween sa zawsze git
takze moim zdaniem na plus

0

@Encore w jednej drużynie giroud a w drugiej cou
Tu nawet nie ma co porównywać xdd

1

@Medium no to czekanko na nutke z kazem ;p

1

@VamosRakieta klasyka gatunku;D

0

@DaPidejpi zaraz ci powiedzą że wybrałeś staty w których Ronaldo jest słaby xDD

0

@Zoker niech sb robia co chca xd

0

@MasterOne taktyczny

0

@tomek8756 trzeba umieć się sprzedać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?