kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO ciekawe co brał twórca tej reklamy xDD
1
@urbipl po prostu rozgrzewał przedramię ;p
0
@Emhyr jeszcze gundo i gra gitara ;p
0
@Bobo25 no i dobrze tak trzeba żyć
Przynajmniej po tytule artykułu można tak stwierdzić xD
0
@okiemtypera_lucaxx95niby ta ale tak na logikę im większą kwotę stawiasz tym masz więcej opcji
Nie musisz dawać wielu meczy na kupon bo i tak zarobisz plus możesz się zainteresować tymi niższymi kursami ,, pewniaczkami hehe ''i co też za tym idzie masz większe szanse na zwycięstwo bo dajesz mniej wydarzeń
Naturalne jest że nawet jak rzucisz jakiś abstrakcyjny typ po dobrym kursie to i tak masz większą szansę niż rzucisz przykładowo 8 pewniaczkow
Ale wiadomo każdy ma swój styl grania ;D
Także kwestia tego co komu bardziej odpowiada ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie
Tak naprawdę jest to najbardziej opłacalne
Rzucasz 50/100 na jeden/dwa mecze I masz największą szansę na zwycięstwo
0
@Solmyr z tym valverde mimo wszystko dyskusyjny temat
1
@Medium #pieklokobiet
0
@Kgorecki2500 oby nie
Lepiej niech PSG ustawi Bayern
2
@pinasmeister takich ludzi się szanuje najbardziej
0
@ptrx taki zasrany to on nie jest
Pierwsza lepsza specjalna karta i znowu będzie niszczył
0
@DonMatteo901 serio ten bentacur gra tak dobrze ?
0
@Rust_Cohle bayern będzie rozjechany przez psg
0
@dreed93 to porównaj z innymi legendarnymi trenerami
lige mistrzów jest cholernie ciezko zdobyć
0
@ChampionLW on był piąty w kulach
1
@MesQueUnClub_87 ja wczoraj trafilem duplikat niewymienny yaya toure Xd
i zrobiłem innego herosa i wypadł forlan
0
@Janas11224 mega żałowałem,ze po odejsciu neya nie uderzylismy po niego
szkoda jak sie skończył ale moze dla belgii wzniesie sie na swój najwyższy poziom
0
@Encore oni lub dania muszą zdobyć medal ;D
0
@VegetaPolska zależy
poznan nie jest az tak daleko
tak naprawde co weekend mogłbyś tam być
0
@VegetaPolska uderzaj w poznań
tam ma sie wybor ;p
W tym śmierdzącym lubuskim nie ma w czym wybierac Xd
0
@doc oby poszedł do city
i utd moze próbować kupic FDJ
0
@Messibestplayerintheworld oby wskoczył w przyszłosci na poziom fabsa ;)
0
grał juz kos z was ten dodatek misrzostwa świata w fifce ?
warto ?
3
no ta hiszpania tak średnio wygląda xd
oby Luis to jakos fajnie ułożył
0
@IronSanHybrid piekna sprawa
licz że oni albo dania zgarna medal ;)
0
@TheNekro94 ale taki Neymar na przykład już jest ;)
0
@Janas11224 czemu ma nie skorzystać
Przekopie chłopa i Kaśka będzie się zgadzać ;p
1
@takisobiektos proste że tak
0
@MESSIah16
Zidane na pewno lepiej gra głowa
0
Dobra przepalilem toure i wypadł Forlan
Nw czy to dobrze ale przynajmniej jakiś sentyment jest
Szczególnie przed mundialem ;p
@tomek8756