kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masq akurat jest jedna ciekawa zależnosć
ronaldo za najlepszego uwazaja ludzie którzy akurat z nim w danym momencie są powiazani
zawodnicy trenerzy itd a w momencie w którym cris odchodzi nagle zmienia się narracja i leo jest najlepszy xDD
0
@626 z tym roberto to nie przesadzajmy xDD
ale co do trenta sie zgadzam
1
@sendesara hahah
here we go again xDD
0
@Medium forma jak zawsze ;)
23
@tomek8756 niesamowite ze ktoś potrafi to uznac za jakaś niesamowitą kontrowersje xd
4
@Solmyr zlatan top
1
@sebo939 hajs sie zgadza
czego chcieć więcej ;p
0
@Kessie dobre xD
1
@sebo939 mnie w to nie mieszaj xd
0
@matirix20 można gdzies ściągnać ?
1
@Janiama 4-1 dla nas
1
@Kondziubarca ale bym sobie poogladał takiego człapiącego neymara u nas xd
0
@Medium ja tam liczę na totki :D
0
@czółkovsky masz łeb do interesów haha
0
@korni20 ogólnie jedyny pozytyw to chyba to że piłkarze będą w peaku formy
Nie będzie zmęczenia sezonem także wjadą na pełnej (o ile warunki atmosferyczne pozwolą Xd)
1
@Emhyr idzie albo nie idzie
1
@Emhyr ale byłby ból dupy w naszych mediach że żul alkoholik Neymar dostał zp a wielki mąż Polak rodak wielkiego andruta xDD
1
@bart_azz wiadomo
Mój stary pewnie też byłby na takim poziomie gdyby nie poznał mojej matki
0
Dobry ten meczyk PSG Marsylia ?
Warto odpalić ?
1
@maroon w Arsenalu był bestia
Najlepszy zawodnik pl wraz z hazardem
0
@Piorun nie ma sensu szukać kwadratowych jaj
Byliśmy beznadziejni
Przecież to jest jakiś żart że nie potrafimy nawet celnie podać w pole karne
1
@Luciano99 ja bd leciał we wtorek jak chcesz to wpadaj ;p
2
@Pawel13sz szef totalny
1
@Sergio_Devils miłej zabawy haha
1
@JohnnyBarca najgorzej ;//
zdrowia
1
@Messibestplayerintheworld
Nie no Jude bierze to lekko
Gavi może za rok
5
@Pedri16Future Jakiegoś swojego zawsze trzeba wsadzić xD
3
@Kondziubarca tylko że z interem i Bayernem busi też zagrał dobrze xd
2
@Bogan z tym nie kiwniemy to tak nie działa
idziesz w drybling i tyle
najlepiej z dziurka ;p
6
@Luciano99 tak to wlasnie jest
niewdziecznik
podajesz pomocna dłon a on chce ci wyrwać cała ręke ...