kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkilledHydra16 najpiekniejszy jest
mam nadzieje ze nie przejdzie do jakiegos realu czy innego bayernu bo będzie trzeba meczyki ich oglądać xdd
0
jaki jest wasz ulubiony duet w rapgrze ?
2
@trolownik w sumie pewnie by wystarczyło na wyjście z grupy xD
3
@zuchinho gundogana jak byśmy wyciągneli to by było coś ;D
0
@Kidd co zrobił ?
0
@Rl9k1nG bank
Messek
Kuponiki
Spotify
Flashscore
5
ten duet messi neymar ...
po prostu poezja
0
@tomek8756 zabawa jak kazda inna
pewnie gdzies sie na imprezke poleci ;p
5
@J4no z tego co pamięam 5
1
@tomek8756 jasne ze tak
dodatkowo fajne cardio haha
0
@Ojciec5tkidzieci jest genialny
dobrze że real go nie wyciągnał bo były plotki
0
@ranger3120 ulubiony mozę nie ale na pewno najstraszniejszy xD
0
@Lionel_Messi10 ustawione
cucu przecież jest barceloniarzem wiec oczywiste jest ze nie zagłosuje inaczej
trzeba powtorzyc
0
@Tabaluga37 ja bym powiedział ,zę to tez działa w drugą strone
media spolecznosciowe uwypuklają takie problemy
jesli ktos jest słabszy psychicznie to szybciej sie załamuje
1
@tomek8756 ja bym powiedział ze my (w sensie te pokolenie,przedział wiekowy 18-25 ) jesteśmy o wiele bardziej zdystansowani od naszych rodziców dziadkow itd
mniej bierzemy do sb ,wszystko trakujemy z przymrużeniem oka itd
szczegolnie ludzie ktorzy przez chociaż chwile trenowali jakikolwiek sport
to ogolnie chyba najlepiej uczy radzenia sobie presja oczekiwaniami i innymi tego typu rzeczami
ale wiadomo jeden z wielu przykladow roznie bywa
1
@Luciano99 włodarz jak zawsze w punkt
1
@Antimadridista_WR niezle zabezpieczenie
będe pamiętac
1
@Luciano99 xDDD
Hahahha dobrze jest
Czekamy na kolejne fale włodarzu xDDD
11
Maszyna ernesto rozjechana
Humor gituwa
Wasze zdrowie mordy
0
@Encore agresywny pressing o to chodzi
1
@4drian0 robi wrażenie
mi pasuje haha
1
@Tollusiek przecież na pocżatku kariery miał z tym duze problemy i przez to nie poszedł grać w większych klubach ( chyba ,ze sie mylę )
to możesz podesłac staty jak ci się chce xd
4
@Lionel_Messi10 jedyne czego mu brakuje to zdrowie
pilkarz top
0
pedrito z asystą ;D
1
@TheNekro94 powodzenia ;D
0
@Kgorecki2500 w sumie to ma byc przyjemnosc
jedni do meczyku lubia podłubać slonecznik inni strzelic browara
1
@sergio5 niestety w punkt xd
0
@Cotutajsiedzieje wiadomo kazdy valverde jest gitem ;p
3
@masq akurat jest jedna ciekawa zależnosć
ronaldo za najlepszego uwazaja ludzie którzy akurat z nim w danym momencie są powiazani
zawodnicy trenerzy itd a w momencie w którym cris odchodzi nagle zmienia się narracja i leo jest najlepszy xDD
0
@626 z tym roberto to nie przesadzajmy xDD
ale co do trenta sie zgadzam