kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianMrozek co zrobili ?
2
@Sau_Ron w punkt
1
@Emhyr o nieee bułgary ;(
2
@ElTomas u nas wazniejsze sa znajomości i kasa
bez tego nic nie zrobisz
polska pilka jest zabetonowana przez dziadow
0
Podeślij ktoś kod do fantasy
1
@Janiama ekwador to bierze 2-0
0
Ma ktoś z was rozpiskę kto z kim zagra po fazie grupowej?
Chce skleić drużynę do fantasy ;d
0
@A_Gomesinho_21 w sumie niech wygra najlepszy
0
@Litman no i git
Żiru bierze ich na siebie
0
@Criss18Barca ee tam
Nie ma co narzekać na coś na co nie ma się wpływu xd
0
@tomek8756 mogli przynajmniej jakaś ładną wziąć ;v
0
@Worny zupełnie inny poziom
1
@Hosh moim zdanie powinni isć na jakieś kompromisy
spoko u nich sie nie pije ale jak sie organizuje miedzynarodową impreze to jednak trzeba sie troche otworzyc na świat i pójść na pewne ustępstwa
0
@dniel ashwagande może spróbuj
1
@DonMatteo901 ciekawy ;)
naszej kadrze potrzeba takich ;p
1
@agaFCB czyli humor sie trzyma ? ;D
0
@siuuu luzik luzzik haha
0
@siuuu to sarkazm był akurat
cieżko wyczuć xd
0
@Sensible prawdziwy gigachad
1
@Sensible XDDD ale mocarz
0
@Isso89 takyczny mundial obsawianie
0
@Essos wyższa szkoła kręcenia melanżu
A zaraz wlatuje rzucanie paczek w dhlu xD
0
@Lionel_Messi10 serio 35 ?! :o
0
@Coutinho007 gdyby to był ten sanchez z arsenalu to by nie było wstydu ;d
1
@BartqRKO fajnie pograne ;D
0
@Encore raczej tak
0
@Siro tylko pierwszy sezon trzyma poziom
9
@FcBarcelonaFanMSN neyowi pewnie by mogli jeszcze na spokojnie podbic poprzeczke ;p
1
@PatrychoO ciekawe co brał twórca tej reklamy xDD
1
@urbipl po prostu rozgrzewał przedramię ;p