0

@FabianMrozek co zrobili ?

2

@Sau_Ron w punkt

1

@Emhyr o nieee bułgary ;(

2

@ElTomas u nas wazniejsze sa znajomości i kasa
bez tego nic nie zrobisz
polska pilka jest zabetonowana przez dziadow

0

Podeślij ktoś kod do fantasy

1

@Janiama ekwador to bierze 2-0

0

Ma ktoś z was rozpiskę kto z kim zagra po fazie grupowej?
Chce skleić drużynę do fantasy ;d

0

@A_Gomesinho_21 w sumie niech wygra najlepszy

0

@Litman no i git
Żiru bierze ich na siebie

0

@Criss18Barca ee tam
Nie ma co narzekać na coś na co nie ma się wpływu xd

0

@tomek8756 mogli przynajmniej jakaś ładną wziąć ;v

0

@Worny zupełnie inny poziom

1

@Hosh moim zdanie powinni isć na jakieś kompromisy
spoko u nich sie nie pije ale jak sie organizuje miedzynarodową impreze to jednak trzeba sie troche otworzyc na świat i pójść na pewne ustępstwa

0

@dniel ashwagande może spróbuj

1

@DonMatteo901 ciekawy ;)
naszej kadrze potrzeba takich ;p

1

@agaFCB czyli humor sie trzyma ? ;D

0

@siuuu luzik luzzik haha

0

@siuuu to sarkazm był akurat
cieżko wyczuć xd

0

@Sensible prawdziwy gigachad

1

@Sensible XDDD ale mocarz

0

@Isso89 takyczny mundial obsawianie

0

@Essos wyższa szkoła kręcenia melanżu
A zaraz wlatuje rzucanie paczek w dhlu xD

0

@Lionel_Messi10 serio 35 ?! :o

0

@Coutinho007 gdyby to był ten sanchez z arsenalu to by nie było wstydu ;d

1

@BartqRKO fajnie pograne ;D

0

@Encore raczej tak

0

@Siro tylko pierwszy sezon trzyma poziom

9

@FcBarcelonaFanMSN neyowi pewnie by mogli jeszcze na spokojnie podbic poprzeczke ;p

1

@PatrychoO ciekawe co brał twórca tej reklamy xDD

1

@urbipl po prostu rozgrzewał przedramię ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?