kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra to teraz czas na belgie xd
2
@esem91 po wczoraj ciezko ale jakos zijesz
0
@regatta52 moim zdaniem ta sama półka
beli i musiala to naprawde totalne koxy
3
@IronSanHybrid niech sobie nosi co chce Xd
1
@Faro wiadomo
oglądanie go to była czysta przyjemnosc
0
@ranger3120 pieprzyć ich
szkoda gadac
niech pozytwnie sie przekręcą ;p
1
@Janiama dobre maroko zamyka oko
dzisiaj koncert de bruyne
3-0 dla belgii
0
@kamiVeB ładny okaz xd
oby jeszcze pograł
1
@mariosss20 dobry jest ten mundial
szczerze całkiem mi sie podoba że jes w zimę ;p
1
@Janiama @ranger3120 wnioskuje żebys przed każdym meczem dawał swoje predykcje w osobnym poscie i to nawet po MS
dzieki tobie moze zacznę zarabiać dobrą kaske z bukmacherki haha
0
Zawsze byłem za Wojtkiem zawsze
1
@Lionel_Messi10 zobaczymy co ten enzo potrafi ;p
0
@KanapkaFCB ojj oby dzisiaj nie strzelił
za to w następnym meczu niech strzeli nawet 5 ;D
2
@Pawel13sz trener platynov jak zawsze w punkt ;D
1
dobry ten ekwador
w drugiej połowie cos wbija ;p
0
@gacper bez kitu haahha
ma dalej ten kanał na yt ??
0
@SuperPatsonFCB XDDD
detale
0
@Criss18Barca a czym sie różnia od zwykłych ?
0
@tomek8756 idealnie na masę ;p
1
@Jacu327 utd, arsenal ,chelsea ( oni biorą wszyskich jak leci xd)
0
@Emhyr jak niby sie prosi go sfaulować XDD
Jest lepszy to wykorzystuje swój repertuar proste
0
@pt9 juz rozłożone na czynniki pierwsze ;D
1
@Janiama 2-2
i anglia 2-1
3
@Emhyr xd
po prostu szkoda ze zawsze coś mu sie przytrafia Xd
2
jaaaa
z tym neymarem to jakis żart
mega szkoda chłopa Xdd
2
@Wojcio nie no ttrochę lepiej jednak
u nich rozrywajac normalnie dostaje piłke a nie tak jak zielu patrzy jak leci od jednej do drugiej
1
@Kozinho. ja juz sie przyzwyczaiłem xDD
nw skąd się ich tyle bierze ;d
0
@Vintee wygrywa ten kto strzeli wiecej proste ;p
5
@PatrychoO był czas zeby sie przyzwyczaic xd
nie ma sensu sie tym przejmować xd
0
@an_di bez papierów i bez pytań