kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 wow
pierwszy raz widze ladna pilkarke xd
0
@Janas11224 totalnie w punkt
0
@Kuuba77 to juz wgl beznadziejnie świadczy o talentach realu skoro nie łapia się do kadry ;D
0
@Kuba_1 co zrobił ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 obojęnie byle żebby zaczeli strzelac
wstyd ,ze dostajemy takie gówno w fazie pucharowej mistrzostw świata xdd
1
@Kamilos84 oko pustynia araby
0
@Encore szkoda ,zę nie udało nam się go ogarnac ;d
0
@gumaz ja to co najwyzej dwa lata z rzedu w wakacje na snieżke xd
Warunki najgorsze z możliwych ( miałem takiego kaca ,ze organizm odmawiał mi posłuszeństwa xd )
0
@Medium kilka lat temu bym jeszcze sie mega jarał
teraz po prostu sprawdze jak cos wrzuci xd
2
@MESSIah16 chorwacja ma chyba za mało tej jakosci
z argentyna to derby wieć zupelnie inny meczyk
a potencjalny finał to jednak finał a one rządzą sie swoimi prawami ;D
Mają duże szanse ale i tak argentyna to bierze ;p
0
@tomek8756 w tym roku Argentyna
Za 4 Brazylia
0
@Lionel_Messi10 ney to sama swoją obecnością podbija ich poziom
Gościu absorbuje na siebie uwagę wszystkich przeciwników
Niesamowity jest
1
@Faro ee tam
To się okaże a teraz najważniejsze że dają show ;D
1
@Ghostface wczoraj za FCH trafilem baggio ;D
0
@betonito oby nie
0
@YeastMoss moze brazylia albo hiszpania
oni nam chyba nic nie zrobili xd
1
@Rl9k1nG no i git
nie podobało mu sie ,ze go nagrywali
króciutko ;D
2
@AmigoBlancos i oby tak zostało ;D
1
@Janiama 5-0
3 strzeli ney
7
szefuncio jak zawsze ma racje ;)
0
@Kondziubarca oby oby ;)
0
dawać karneee ;D
0
@Janas11224 i to jest klasowa rozrywka ;p
0
@klopx racja
Musiałby to być ktoś tak charakterny jak Enrique żeby to wypaliło xd
0
@Uukasz_93 no i co w tym dziwnego ?
normalny pilkarski trashtalk
1
@DaPidejpi 50 na 50
licze na spektakl ;D
0
@gacper mogłby skromnym być ale ma na imie Jacek
0
@Encore kapitan już zaczyna działać ;)
0
@Colon kto by nie skorzystał ;p
0
@Encore niesamowity jest