0

@Donnie_Darko ziru w to nie mieszaj
on zawsze jest niewinny ;)

2

@BartqRKO i tak będzie duzy sukces
ale wiadomo lepiej żeby sędziował finał ;D

1

@VegetaPolska powodzenia ;)

0

Chyba najlepszym pomysłem byłoby zatrudnienie dlugoterminowo jakiegos dobrego szkoleniowca i postawienie przed nim zadania zrewolucjonizowania polskiej myśli szkoleniowej .
Powinien wziac sobie odpowiedni sztab i zacząć działać od podstaw
wiadomo pewnie by o trwało wiele lat ale czasem zrobic jeden krok w tył i potem wystrzelic ,zrobic kilka w przód
przy okazji otoczyć go mlodymi utalentowanymi szkoleniowcami z polski zeby podłapać cały schemat
waidomo to taka utopijna wizja i pewnie nic z tego nie będzie
Wydaje mi sie też ,ze jedyna szansa na osiągniecie sukcesu jest to zeby ktos z renoma ,marką, wielkimi znajomościami został szefem PZPNu
Mam nadzieje ze w przyszłości Lewandowski czy piszczek zdecduja sie ratować polską piłke xd

0

@Encore fajnie by było ;)

1

@RosjaninBut komenttarz taktyczny

2

@MesQueUnClub_87 bardziej w punkt się nie dało
a najśmieszniejsze jest to ,ze każdy to widzi i nikt nic z tym nie robi xDD

0

@NaFazieHitman taktyczny komentarz hazard

1

@Luciano99 nawet na popitke cb stać
Szacuneczek;D

0

@Stagiryta mambeppe jest gitem

0

@Encore szczerze
Wydaje mi się że wtedy by odpadli szybciej
Dzięki temu że większość składu jest zmieniona to są dalej głodni sukcesów
Poza tym aktualny pogba i Kante są gorsi od tych pomocników co grają
A i tak by mieli pierwszy skład że względu na sentyment/ taktykę trenera
Myślę że te kontuzje ( przynajmniej niektórych zawodników ) wyszły Francji na dobre ( oczywiście oby chłopaki jak najszybciej wrócili do gry :D)

0

@Rust_Cohle spokojna twoja rozczochrana
Argentyna to bierze ;p

0

@MESSIah16 przecież Ramos robi swoje w PSG

0

@Cotutajsiedzieje w sumie śmieszne te memy
Dziwne że ich wcześniej nie widziałem xD

0

@DaPidejpi zdarzaja się tacy ale większość wydaje się być w porządku ;D

2

@MeMyselfAndI wytłumaczysz ? haha

0

@Borry ale nakręcaja xDD
teraz tym bardziej chce żeby to argentyna wzięła ;D

1

@Emhyr jeszcze copa które brazylia weźmie ;p

1

@Jonyx jest po prostu za dobry xd

0

@MESSIah16 bruno nie zagrał tak źle xd

3

@kulek22 szkoda ze neyowi trafiło sie takie pokolenie patałachów xdd
juz przed dwudzieska musiał ich wieźć

0

@DonMatteo901 pamietam ze miał 5 gwiazdek w fifie ;D

0

@trolownik Pewnie nic takiego
Zwykły trash talk

2

@fcbarcafan19 xDDD
piekna sprawa

0

@Alvarinho nie powinien
Ile można dawać sobie sobie skakać po mordzie
Bardzo dobrze że odpowiedział

0

@Rust_Cohle totalnie w punkt

0

jaaa
szkoda ze murarze przchodzą dalej ;//
no trudno
brawa dla chorwacji

0

@Pitinho gdyby jeszcze rakitic grałto moze bym zrozumiał xd

0

@PiotrR *makembe

2

@Comentateiro nawet w laptopie strzela bramki
GOAT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?