kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr kuuudee
chcialym takiego
1
@Kgorecki2500 dżamez
0
@Graves ja trafiłem dwa razy yaya toure niewymienny
a z ciekawszych wymiennych to baggio
1
@FcBarcelonaFanMSN gorszy od franka nie będzie xd
0
@FcBarcelonaFanMSN foden robi swoje
Plus jest jeszcze młody także na pewno się mocno rozwinie
1
@Kidd ojj chciałbym kiedyś uderzyć w taki balet hahah
0
@Emhyr może jak w międzyczasie uda im się ugrać copa to złapie dodatkowa motywacje ;)
0
@aleksandrowielki ney ma pecha ze zdrowiem
Tak to pewnie więc by wpadło do gabloty ;)
1
@Kidd takich kibiców nam trzeba
1
@Medium możliwe ale mistrzem i tak zostanie
4
I pomyśleć że za niecałe cztery lata
Brazylia pod przewodnictwem pijanego brazola wygra mistrzostwo świata
Piękna sprawa ;D
0
@Jano1708 taktyczny komentarz
0
@Adamski69 w punkt
0
@Danny Gaucho ronnie mimo wszystko zasługuje na wyróżnienie
W końcu jako jedyny wygrał turniej w więzieniu hahah
2
@MesQueUnClub96 może to niespodzianka
Albo stary/pracownicy robią mu prezent na święta i rozkręcają kolejny biznes
Kto wie @Kessie @Deviler
0
@Herato ronaldonio
0
@LewoSkrzydlowy11 duza inteligencja pilka go szuka dobry strzal czasami tez da fajna pilke
ma bardzo duzo atutow ;)
0
@Danny Gaucho w tym roku mysle ze jeszcze z 2 wpadna ;D
0
@Rust_Cohle oby się odbił ;)
0
@mekston tu juz go chyba nie doścignie
ale no liczymy na to ;D
2
teraz z czystym sumieniem za 4 lata można kibicować brazylii ;D
Vamos Neymar
za 4 lata ty to bierzesz ;D
1
Ale jestem zadowolony hahah
Piękna sprawa
Ten rok był naprawdę zajebisty
Ale teraz to już naprawdę najlepszy
Dzięki za wszystko Leo Hiszpania Barcelona
Dzięki wam tak jaram się tym sportem ;D
1
@jedrek7000 gratulacje
Miałeś nosa hahah
0
@talizmodokladnie tak ;D
0
@Borneo duzo jest tam takich niebezpiecznych uliczek ?
czy jednak jest troche podkoloryzowane ;D
3
@Deviler wiadomo witam na tej wulkanizacji pewnie macie o wiele więcej sytuacji stresowych ;D
0
@TR3VOR gdyby to były wakacje to pewnie bym caly czas o tym myślał xDD
1
@Abominacja to najważniejszy mecz gościa dzięki któremu pokochałem ten sport
nie ma szans zebym tego nie obejrzał
0
@Damian11 nie no akurat utaj szkoda
fajnie by było jakby moli zagrac najlepszym składem ;)
1
@Janiama wynik nie jest ważny (2-1)
po mistrzostwo !!!!
JAzda argentyna ;D