4

@macio_944 wszystko powinno być legalne

1

@TR3YWAY ja ten tydzień jeszcze wolny
a dzisiaj to jeszcze regeneracja po sylwku ;D

1

@Messibestplayerintheworld mental top
cris byłby dumny ;D

2

@DonCarletto pojsc z @VegetaPolska na balety i zobaczyć go w akcji ;p

0

@GeraltzKatalonii raczej nie
Sam verratti jest lepszy niż cała nasza linia pomocy xd

0

widac ten mityczny kontakt lahoza z zawodnikami xDDD
kabaret

0

@tomek8756 latynoski ?
Top

1

@Lola120 ja w sumie nie jestem w stanie określić który był lepszy
zawsze starałem się naśladować obu hahah

0

@Kengo gadalem juz z denzelem
będzie dobrze ;)

0

@Danny Gaucho tak zwany pewniaczek haha

0

@ObiektywnyKibic121 hahah ciezki temat xD
w trojmieście na pewno jest cos do roboty

1

@VegetaPolska nowe postanowienie noworoczne
lecimy na balety i tam sie wyszalejesz
mimo ze jesteś madryciarzem ( a jak wiadomo to najgorszy sort ludzi ) chetnie ci pomogę
mozesz wziać @Lola120 czy tam kogo chcesz to nie jest ważne
a jak nie wyjdzie to odhamimy sie u @Luciano99 na warsztacie z chłopakami
plan idealny ;)

0

@Luciano99 liczy sie efekt ;p

1

@Rust_Cohle przez pewien etap trzeba po prosu przejsć
daj sie wyszaleć dzieciakom xdd

0

@VegetaPolska próbuj xdd

0

@Uukasz_93 coś w tym jest
Wczoraj byłem na pogrzebie chrzestnego a w tym roku paru moim ziomkom zmarł tata
Przesrana sprawa ;//

1

@Muszynianka bez ekipy nie ma co wjeżdżać ;)

0

@mkord no i git
należy mu się ;D

0

@gumaz zalezy jaka ekipa xd

0

@gumaz domoweczka
ale najpierw grillek
szkoda zmarnować taka pogodę ;D

0

@xVENUMx słuszna uwaga

0

@Medium taktyczny xDD

1

@Nano22 musisz z tym jakoś żyć

1

@LS będę pamiętać na przyszłość hahah

0

@Lordzimi też się nie chciało nigdzie iść ale to bardziej ze względu że już się przemelanzowalem xDD
za dużo tego xd
Ale uległem presji tłumu i skończy się jak zawsze czyli pierwszego jazda do żabki po dostawę alko ;D

2

@okiemtypera_lucaxx95 nie no w takiej sytuacji tylko typowy Patus cb tak określi Xd

0

@BaroPodertos takie 6,5/7 na 10
przynajmniej na ten moment

0

@Herato mbappe 9
ney 7
demb -3
cou 1
felix 1

1

@koziar masz pare jego fotek z imprez u @Luciano99 także mozesz tam poszukać ;D

0

@gumaz 16-18 godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?