kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 wszystko powinno być legalne
1
@TR3YWAY ja ten tydzień jeszcze wolny
a dzisiaj to jeszcze regeneracja po sylwku ;D
1
@Messibestplayerintheworld mental top
cris byłby dumny ;D
2
@DonCarletto pojsc z @VegetaPolska na balety i zobaczyć go w akcji ;p
0
@GeraltzKatalonii raczej nie
Sam verratti jest lepszy niż cała nasza linia pomocy xd
0
widac ten mityczny kontakt lahoza z zawodnikami xDDD
kabaret
0
@tomek8756 latynoski ?
Top
1
@Lola120 ja w sumie nie jestem w stanie określić który był lepszy
zawsze starałem się naśladować obu hahah
0
@Kengo gadalem juz z denzelem
będzie dobrze ;)
0
@Danny Gaucho tak zwany pewniaczek haha
0
@ObiektywnyKibic121 hahah ciezki temat xD
w trojmieście na pewno jest cos do roboty
1
@VegetaPolska nowe postanowienie noworoczne
lecimy na balety i tam sie wyszalejesz
mimo ze jesteś madryciarzem ( a jak wiadomo to najgorszy sort ludzi ) chetnie ci pomogę
mozesz wziać @Lola120 czy tam kogo chcesz to nie jest ważne
a jak nie wyjdzie to odhamimy sie u @Luciano99 na warsztacie z chłopakami
plan idealny ;)
0
@Luciano99 liczy sie efekt ;p
1
@Rust_Cohle przez pewien etap trzeba po prosu przejsć
daj sie wyszaleć dzieciakom xdd
0
@VegetaPolska próbuj xdd
0
@Uukasz_93 coś w tym jest
Wczoraj byłem na pogrzebie chrzestnego a w tym roku paru moim ziomkom zmarł tata
Przesrana sprawa ;//
1
@Muszynianka bez ekipy nie ma co wjeżdżać ;)
0
@mkord no i git
należy mu się ;D
0
@gumaz zalezy jaka ekipa xd
0
@gumaz domoweczka
ale najpierw grillek
szkoda zmarnować taka pogodę ;D
0
@xVENUMx słuszna uwaga
0
@Medium taktyczny xDD
1
@Nano22 musisz z tym jakoś żyć
1
@LS będę pamiętać na przyszłość hahah
0
@Lordzimi też się nie chciało nigdzie iść ale to bardziej ze względu że już się przemelanzowalem xDD
za dużo tego xd
Ale uległem presji tłumu i skończy się jak zawsze czyli pierwszego jazda do żabki po dostawę alko ;D
2
@okiemtypera_lucaxx95 nie no w takiej sytuacji tylko typowy Patus cb tak określi Xd
0
@BaroPodertos takie 6,5/7 na 10
przynajmniej na ten moment
0
@Herato mbappe 9
ney 7
demb -3
cou 1
felix 1
1
@koziar masz pare jego fotek z imprez u @Luciano99 także mozesz tam poszukać ;D
0
@gumaz 16-18 godzin